Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Той често ходи с компания на участията й. Знае къде са качеството и хитовете. Да я слага да закрива с "Като на 17" концерта!

Беше му доста носталгично

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Беше му доста носталгично

 

Нормално, самият той съжалява, че сам направи така, че да затъне под дъното. И след 20 години пак ходи Ивана да му пее "За какво са ни всичките тези пари...", знаейки, че при него рязко са паднали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака трябва да вземе да скандализира и да направи Ивана отново лидерка тепърва на 50 години. :3fdb8960598fa63e:

 

Кво разправя за ТеофиковА? Сака ли го, като поотрасне малко, да го подбазиква по дивакерията? :3fdb8960598fa63e:

Мен ако питаш, сака го още от сега, преди да е поотраснал. :1000 (29):

Не ми е направила впечатление някоя конкретна хвалба. И двамата ги мисли за хубави.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака трябва да вземе да скандализира и да направи Ивана отново лидерка тепърва на 50 години.

 

Тогава вече със сигурност ще има възход във фолка. Ивана обаче вече е свикнала да си прави каквото иска, няма да търпи заповеди и нареждания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо вече 18 години боготворя тази жена? :Vishenka_05:

Защото може да пее и специално тези 2 песни наистина са яки, но лошото е, че ако към ден днешен ги пусне, няма да има кой да ги оцени и забележи, защото модата е друга :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable-че за изминалата седмица:

 

1. ( new) Галена - Феноменален: 1.594 mln.

3. (2) Цветелина и Денис: 890K

 

4. (4) Преслава - Да гори в любов: 802К

 

5. (1) Джулия - Оп, оп: 673К

 

9. (5) Деси Слава - Много съм добра: 425К

 

11. (10) Яница - Въртележката: 396К

 

30. (36) Емилия и Емрах: 234К

 

34 (32) Алисия и Константин - Любов ли е: 227К

 

46. (45) Камелия - Името ти: 168К

 

47 (47) Преслава - Обратно в играта: 166К

 

74 (79) Яница - Мома Яница: 103К

 

82 (82) Преслава - Не се изтриваш: 98К

 

100 (113) Галена - Moro mou: 76К

----

70% от песните в ТОП 20 са попфолк или кючеци. :3fdb8960598fa63e:

Заради дебюта на Галена останалите й сингли бележат забележителен растеж.

Ко стана с Джулка - подострената гъдулка? Що така това момиче се срина като лавина бре, нали говорихте, че голям хит била набарала а-у? Джулкаа, положението щеше да е и по-зле, ако песента ти не беше фийт с най-новата тийн сензация. Следващият път, миличка, да направиш едно дуетче с Еминем, белким там нещата се получат. :1000 (17):

Деса - Поетеса не се дава на Яница обаче. До последно ще се бори. 1000%20(30).gif

 

Като стана въпрос за Яница, тази народна песен да не се окаже един от най-големите й хитове в дългосрочен план? Какъв парадокс - певицата с лампион между краката изкара хит с композиция на фолклорна основа. :girl_witch:

 

Лиса и Константин много яко лагнаха. Песента им е добра, по-добра от всичките нейни самостоятелни, а почна да цикли??

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Криско уж много актуален пък за пореден път ще пуска дует.По-зле е и от Галена в желанието си за хит.Иначе тук Джулия се разпъва на кръст,че пускала само фючеринги. :whistling: Нищо де,явно вторият мегахит за чалгата се задава и твърденията на някои хора съвсем ще увиснат.Надявам се,че този път Слави ще е избрал по-интересна музика и текст,за да надградят "Гледай как се прави".

 

ПП: Вече това сигурно ще е първия български клип с 1 милион за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Криско уж много актуален пък за пореден път ще пуска дует.По-зле е и от Галена в желанието си за хит.Иначе тук Джулия се разпъва на кръст,че пускала само фючеринги. :whistling: Нищо де,явно вторият мегахит за чалгата се задава и твърденията на някои хора съвсем ще увиснат.Надявам се,че този път Слави ще е избрал по-интересна музика и текст,за да надградят "Гледай как се прави".

 

ПП: Вече това сигурно ще е първия български клип с 1 милион за 24 часа.

И аз мислех да пиша за това. Тази година няма нито една самостоятелна песен или поне аз не знам да има. Това ако беше чалгарка досега да е изгорена на кладата в Рамания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мислех да пиша за това. Тази година няма нито една самостоятелна песен или поне аз не знам да има. Това ако беше чалгарка досега да е изгорена на кладата в Рамания.

Той още от миналото лято няма самостоятелна.Обаче тук е голям проблем за Джулия,а не виждат какво става в конкурентния жанр.Джулката поне си прави фючеринги с по-актуалните в жанра,а не като него да се обръща чак към Слави за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той още от миналото лято няма самостоятелна.Обаче тук е голям проблем за Джулия,а не виждат какво става в конкурентния жанр.Джулката поне си прави фючеринги с по-актуалните в жанра,а не като него да се обръща чак към Слави за хит.

И не е само за Джулката, просто напоследък тя е на прицел, защото миналата година действително я помпаха с дуетите. Но и други имена са търпяли постоянни обвинения за многото колаборации в дадени периоди- Десислава, Галена, Анелия и т.н. Къде на място, къде- не. Въпреки това е факт, че нито една от тях или която и да е друга чалгарка не си е позволявала чак толкова дълъг период само с дуети нон-стоп.

 

А към горните статистики за седмичните гледания да добавя, че и Сашо Жокера и Назмилер са в Топ 10 на Попнейбъл. Пак 7 чалга песни срещу 3 не-чалга. За поредна седмица доминация. А като говорех да не се отписва чалгата и да не се води залязла ми се смееха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не е само за Джулката, просто напоследък тя е на прицел, защото миналата година действително я помпаха с дуетите. Но и други имена са търпяли постоянни обвинения за многото колаборации в дадени периоди- Десислава, Галена, Анелия и т.н. Къде на място, къде- не. Въпреки това е факт, че нито една от тях или която и да е друга чалгарка не си е позволявала чак толкова дълъг период само с дуети нон-стоп.

 

А към горните статистики за седмичните гледания да добавя, че и Сашо Жокера и Назмилер са в Топ 10 на Попнейбъл. Пак 7 чалга песни срещу 3 не-чалга. За поредна седмица доминация. А като говорех да не се отписва чалгата и да не се води залязла ми се смееха.

В днешно време в чалгата всички успешни дебютантки започнаха с едно рамо от по-актуален изпълнител -Лорена и Джулия. Цветина имаше успех с първите си 3 песни,но след това нещо се залута и май се е отказала.

А пък като гледам ПР-ите на Пайнер какви неща пишат за нея..мислят си че още сме времето когато някой става известен,защото е ясно с кого спи. :1000 (29): Пайнера има нужда от сериозно освежаване на екипа.Липсата на хора на концерта също е от липсата на подходяща реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В днешно време в чалгата всички успешни дебютантки започнаха с едно рамо от по-актуален изпълнител -Лорена и Джулия. Цветина имаше успех с първите си 3 песни,но след това нещо се залута и май се е отказала.

А пък като гледам ПР-ите на Пайнер какви неща пишат за нея..мислят си че още сме времето когато някой става известен,защото е ясно с кого спи. :1000 (29): Пайнера има нужда от сериозно освежаване на екипа.Липсата на хора на концерта също е от липсата на подходяща реклама.

За Цветина още ме е яд, че не стигна доникъде. Имаше си индивидуалност, че и яки песни й правеха. Жалко, че Митака така и не я взе, въпреки че тя се беше пробвала при него.

Екипа на Пайнер не са мръднали от 2006. Ако не бяха оставили изпълнителите сами да се оправят с продукцията си сигурно и тя щеше винаги да е на някакво безумно ниво. Не че е добре и това, че ги оставиха, де. Хубаво е, че поне има някаква светлина в тунела по отношение на продуцентството, благодарение на Пашев и неговите изпълнители. Не знам за вас, но аз лично очаквам с нетърпение да видя какво ще направят Денис и Емрах със самостоятелни песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Цветина още ме е яд, че не стигна доникъде. Имаше си индивидуалност, че и яки песни й правеха. Жалко, че Митака така и не я взе, въпреки че тя се беше пробвала при него.

Екипа на Пайнер не са мръднали от 2006. Ако не бяха оставили изпълнителите сами да се оправят с продукцията си сигурно и тя щеше винаги да е на някакво безумно ниво. Не че е добре и това, че ги оставиха, де. Хубаво е, че поне има някаква светлина в тунела по отношение на продуцентството, благодарение на Пашев и неговите изпълнители. Не знам за вас, но аз лично очаквам с нетърпение да видя какво ще направят Денис и Емрах със самостоятелни песни.

На мен ми идва too much това бутане на турци особено на Емрах.Толкова ли няма талантливи млади българи,които искат да пеят чалга? Ще е нещо ужасно малки деца да се кефят на сина на Стораро. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва too much това бутане на турци особено на Емрах.Толкова ли няма талантливи млади българи,които искат да пеят чалга? Ще е нещо ужасно малки деца да се кефят на сина на Стораро. :mf_surrender:

Аз нямам проблем с пробутването им, той имиджа на Денис дори не бие чак толкова на този на Фики и Емрах. От него очаквам най-много, дано да му се получи. Засега върви добре с участие в две от най-силните песни за сезона. Особено тази с Цветелина имам чувството, че може в дългосрочен план да е сред онези с най-много милиони и да се окаже дори един от претендентите за хит на годината. Но там и Цветелина има роля, 2018 й е силна и на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с пробутването им, той имиджа на Денис дори не бие чак толкова на този на Фики и Емрах. От него очаквам най-много, дано да му се получи. Засега върви добре с участие в две от най-силните песни за сезона. Особено тази с Цветелина имам чувството, че може в дългосрочен план да е сред онези с най-много милиони и да се окаже дори един от претендентите за хит на годината. Но там и Цветелина има роля, 2018 й е силна и на нея.

Да,за Денис и аз нямам нищо против. От него не лъха на гаден турчин,според мен ще го гласят за Галин 2.За песента им с Янева също съм съгласен,най-големия хит след този на Преси,в дългосрочен план нищо чудно и да го мине по гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,за Денис и аз нямам нищо против. От него не лъха на гаден турчин,според мен ще го гласят за Галин 2.За песента им с Янева също съм съгласен,най-големия хит след този на Преси,в дългосрочен план нищо чудно и да го мине по гледания.

Някакво странно ще ми е ако бутнат двама братовчеди в нова война Галин-Фики. :1000 (29): Но една подобна битка може да е голям пи ар, както сме се уверявали и в много други случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Таня Боева в календар на Пайнер:

https://signal.bg/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA...B5%D0%BD%D0%B4/

 

Не се шегувай така, за миг си помислих, че се е върнала в компанията. :1000 (29):

 

Емрах вече не е под крилото на Пашев :3fdb8960598fa63e:

Забележителна кариера имаше под крилото му, браво. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова броене на гледания и разни измислени класации забравяте за истински хубавата музика.

Ето едно изкъртващо парче от близкото миналооо

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...