Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

2 МИЛИОНА :sneaky2:

Доста бързичко ги направи, противно на очакванията ми. За месец се очертава около 2.3-2.4 милиона, колкото горе-долу имаха и другите й сезонни хитчета от тази и миналата година.

Все още не се говори много за реакцията по клубовете обаче, явно ще трябва да почакаме концерта, за да разберем как се приема песента от масовата публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без подредба по места:

 

Деси Слава

Емилия

Глория

Ивана

Преслава :gun_bandana:

 

На Камелия гласът, макар и да беше сравняван с анимационен герой, ми галеше ухото докъм 2004-2005, след това стана един дрезгав, пресипнал. :dontgetit:

 

За теб предполагам са:

 

Ивана

Деси Слава

Глория

Анелия

 

номер 5 ???

1. Десислава/ Ивана

2. Глория

3. Анелия/ Преслава/ Борис Дали

4. Тони Стораро/ Кали/ Бони

5. Джена/ Илиян/ Цветелина Янева

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, яко. :phpgrin2:

 

Но нали се сещаш какво заслужаваш? Тиии, точно тиии. :3fdb8960598fa63e:

 

Да обвиним Кръглата, че копира Лидерката. Да я обвиним в мазнотийство, а вас в циганьорство. Да тръбим навред, че песента е хит заради Стораро and so on... :whistling:

 

Предстои да разберем кой път ще поемем....................... :3fdb8960598fa63e:

Когато Деса правеше дуети със Стораро, Галош още въртеше минети в стаите за гости в Приказките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ми каза, че ще и Тонката ще е в Арената с нея на 4-ти :Vishenka_05:

 

О, Боже, Господи!!!!!!!!!!! :surprise: :g2:

 

О, майне, клайне, бите шайне!!!!!!!! dizzy.gif

 

Ти каза ли й "В песента пееш до 2:40, а цялото парче е дълго 4:20, танцьорка ли ще го раздаваш последните 2 минути?". :3fdb8960598fa63e: Щото на нас тук го каза. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос...

Знаете ли в кой български клип се случват тези неща?

"Един влюбен човек изпраща своите приятели да застрахуват момиче, в която той се е влюбил за да я спаси и бъде "героят", но тя го разбере и в края на клипа се вижда със друг човек."

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос...

Знаете ли в кой български клип се случват тези неща?

"Един влюбен човек изпраща своите приятели да застрахуват момиче, в която той се е влюбил за да я спаси и бъде "героят", но тя го разбере и в края на клипа се вижда със друг човек."

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

 

На Емилия новата нещо май почва да ме зарибява. :o Пак ми звучи някак слабо като за Емилия, ама на.... Родена е на 21-ви март, в съвпад ми е с една точка от наталната карта, винаги ми е въздействала :1000:

 

Ти още ли си на мнение, че парчето е тъпо?

Не съм я слушал втори път. Много ми е стандартна и като много други песни някак. Евентуално може да ме зариби в дискотека, но рядко давам втори шанс вкъщи. Клипът става. Иначе Ема често има попадения и съм й ги слушал. АЗ съм на 22-ри март. А Луна и Хабиби са на 2-ри април. :D :D Да се знае!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятайте колко голям е АЗИС, щом голямата сръбска звезда АМАР пее "Хабиби" и "Сен тропе" по участия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Боже, Господи!!!!!!!!!!! :surprise: :g2:

 

О, майне, клайне, бите шайне!!!!!!!! dizzy.gif

 

Ти каза ли й "В песента пееш до 2:40, а цялото парче е дълго 4:20, танцьорка ли ще го раздаваш последните 2 минути?". :3fdb8960598fa63e: Щото на нас тук го каза. :Vishenka_05:

Тя ми каза целия микс дето ще пее, но бях разочарован, когато разбрах, че.няма да пее #ПростоШоу :mf_surrender:

 

По реакцията й разбрах, че хич не й дреме за тоя концерт, сякаш за този с Миле се вълнува повече. Но то си е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че трябва да й дреме, на всички трябва да им дреме, защото шансовете да представят нещо на ниво на голяма сцена свършват с този концерт... И ако продължава да е празно, ако пак е сборището от предни години въпреки наличието на доста есенни хитове този път... То този жанр няма шанс да си върне позициите и уважението. Да си седнат всички на задниците, да си изпеят актуалния хит на живо заедно с нещо наистина златно, което да вдигне публиката още повече и така. Колкото за толкова все ще им стигне и глас, и акъл. Все пак се падат 7-8 минути на изпълнител, големите звезди на Запад без завиден певчески талант как изкарват на живо часове по стадионите в различни държави. Време е всеки да се сети, че с дискотеки само няма да се случат нещата.

 

Дори обичайно скучните поканени по незнайни причини имат поне един златен хит, който да представят и да изненадат. Дори една Магда да пее, да изкара половината от новата си боза и след това да забие една "Нямам душа". Но трябва малко концепция... А какво да говорим за другите, колко класации има в този форум и като виждам какви песни имат, емблеми за българската музика изобщо и не ги пеят никъде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм я слушал втори път. Много ми е стандартна и като много други песни някак. Евентуално може да ме зариби в дискотека, но рядко давам втори шанс вкъщи. Клипът става. Иначе Ема често има попадения и съм й ги слушал. АЗ съм на 22-ри март. А Луна и Хабиби са на 2-ри април. :D :D Да се знае!

 

Стандартна е - няма две мнения по въпроса. Но има някаква тръпка в нея или просто аз съм твърде пристрастен по отношение на Вълева. Може да съм пристрастен, но не съм доволен от визията й в лице напоследък. Нещо много сериозно е пипано, има видоизменение и не говоря за носа - той е ясен от години.

 

Лунче паднала на 16К/ден. Що така? :3fdb8960598fa63e: Много бързо се изчерпа интереса. :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ми каза целия микс дето ще пее, но бях разочарован, когато разбрах, че.няма да пее #ПростоШоу :mf_surrender:

 

По реакцията й разбрах, че хич не й дреме за тоя концерт, сякаш за този с Миле се вълнува повече. Но то си е така.

 

По-доброто решение е да не пее "Шоуто". Новата е също толкова агресивно надъхана, няма нужда от две сходни като настроение парчета.

 

Шефката, Феноменален, Дай ми любов ще са в миска?

 

Маракеш ще се пее ли? God forbid!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-доброто решение е да не пее "Шоуто". Новата е също толкова агресивно надъхана, няма нужда от две сходни като настроение парчета.

 

Шефката, Феноменален, Дай ми любов ще са в миска?

 

Маракеш ще се пее ли? God forbid!

Е, ако закрива и иска да има концерт в концерта... Мисля, че ще заложи на дивата чалга и ще получи най-сетне наистина много добър прием. За съжаление това си иска публиката явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стандартна е - няма две мнения по въпроса. Но има някаква тръпка в нея или просто аз съм твърде пристрастен по отношение на Вълева. Може да съм пристрастен, но не съм доволен от визията й в лице напоследък. Нещо много сериозно е пипано, има видоизменение и не говоря за носа - той е ясен от години.

 

Лунче паднала на 16К/ден. Що така? :3fdb8960598fa63e: Много бързо се изчерпа интереса. :bn:

На мен ми допада в лице Ема, макар че отдавна не съм й гледал интервю. В клиповете е ок. Нежна една такава.

 

Луна плаща на ютюб да й намаляват гледанията, казах! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...