Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кама извади късмет. Но го заслужава. Всяка се бори за подобни моменти. Сега очакваш дс е новата сръбска звезда ли. Едва ли

Не го очаквам. Радвам се на възмездието. Специално тея 2 песни бях с трити клипове - милиони. И Ти си и Луда по теб. Но все пак има възмездие. Митко Пайнера, кръв сере.

 

И между другото току що намерих още 1 сръбски клип с 63 хил. за 3 дена.

По късно като засека гледанията го слагам и него Тая вечер минава 7 милиона.

 

https://youtu.be/2j8mwweiQCA

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не го очаквам. Радвам се на възмездието. Специално тея 2 песни бях с трити клипове - милиони. И Ти си и Луда по теб. Но все пак има възмездие. Митко Пайнера, кръв сере.

 

И между другото току що намерих още 1 сръбски клип с 63 хил. за 3 дена.

По късно като засека гледанията го слагам и него Тая вечер минава 7 милиона.

 

https://youtu.be/2j8mwweiQCA

Няма ли дс ти стане тъпо ако изтрие и тези от злоба дядо ти от Димитровград :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли дс ти стане тъпо ако изтрие и тези от злоба дядо ти от Димитровград :1000 (29):

Неможе :D особено тея които със снимка, няма как :D

Мислиш ли, че до сега нямаше да ги изтрие. Особено крипа с 4.3 млн. дето е от бая време.

А и до колкото става ясно вече са затоплили отношения.

 

2 млн. за Името ти :) за месец и половина, не е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Модната диктаторка Галена защо не е била в този списък?

Драгана Миркович беше гост на известния дизайнер Филип Плейн и компанията на Доналд Тръмп!

 

1556139_dragaana_ls.jpg

Драгана Миркович, която беше на круиз по Средиземноморието, слезе от кораба в Монте Карло,

за да присъства на голямото парти на известния дизайнер Филип Плейн, на което той беше покнил приятели,

между които и Доналд Тръмп- младши.

 

Сръбската фолк дива намери място в списъка на световния елит, който един от най-успешните модни величия

на нашето време беше събрал в един от най-престижните клубове в света – ,,Джимис”. Снимките пред клуба

изпревариха бляскавото събитие, а снимките, на които бяха Драгана и най-големият син на президента на САЩ,

осъмнаха в интернет, докато снимането вътре беше ограничено заради личното пространство на гостите.

 

,,Филип Плейн работи с телевизия DM SAT, давал е повече от 10 интервюта за нас и така се запознахме.

Наистина това беше едно от най-хубавите преживявания, които съм имала в живота си, забавлявах се във всяка една минута.

В началото на лятото успях да си почина и да се заредя с енергия и, когато започнат концертите, ще бъда в страхотна форма” – каза Драгана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Дай ми 5-6 плюса в репутация да неутрализираш снощните минуси на дивата свиня от Панагюрище и депресанта от Сливен. Не ми пука особено колко ми е репутацията, но на хора, които бълват злоба без да е заслужена, трябва да им е гадно, а усилията им да са напразни. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Дай ми 5-6 плюса в репутация да неутрализираш снощните минуси на дивата свиня от Панагюрище и депресанта от Сливен. Не ми пука особено колко ми е репутацията, но на хора, които бълват злоба без да е заслужена, трябва да им е гадно, а усилията им да са напразни. 1000%20(30).gif

 

Кондомчо, по-леко с изразните средства. 10% предупреждение, при следваща обида ще ти сложа бан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неделя срещу Понеделник винаги е най-слаб трафика откъм гледания, а Галена ще чукне 200-ка, което е добре.

 

Добър ден! :)

 

Помниш ли какво предсказание имаше в посланието, което пратихме на Галена? Относно новата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти тръгна даже да се хващаш на бас дали на Деса ще е по-голям хит от на Яница, но реших да те пощадя. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти мен да ме пощадиш? Не е вярно. :3fdb8960598fa63e:

 

Не си бил сигурен дали ще спечелиш баса, затова не си се хванал, иначе с удоволствие ще ми натриеш носа пред всички. ;)

 

А и това не виждам каква връзка има с предсказанието относно "Феноменален"? То вече и за теб е ясно, че се сбъдва. А дори не бях чул песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...