Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Знам, че vbox стартира през 2006. И още тогава Десината песен смачква на Малина бозата. Ако на Малина е била по-голям хит само 3 години по-рано, е щяла да надделее тогава. Говорим само за три години. Време за което Деса почва да издиша, а Малина мачка с дуети с Азис и други самостоятелни хитове.

 

Слави ви каза за класациите на НФ. Аз потвърждавам, че беше така. За дискотеките - Деса тотална доминация.

 

Вие какви факти изтъкнахте? Седите и тропате с крак "НЕ! На Малина беше по-голям хит!".

 

 

Аз пък ви показах Наградите на ТВ Планета. Освен това беше първа на Международен конкурс „EURODANCE“. Тогава беше доста viral това. Яко се гласуваше. Помня, че имаше стотици хиляди гласове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

2003 е спорна година също както са и 2002, 2001, 2000, 2004. Единствено 2005 категорична доминация е за Ивана, 2006 също - да кажем, 2007 и 2008 вече са си на Преса. 95-98 пък са за Глория въпреки наличието на Сашка, Румяна и Дачева. После вече и Кама и Деса настъпват.

 

Деса на Тракия фолк 2003 беше институция вече. "Не вярвам", макар и без клип, беше хит. Тая толкова обсъждана днес "Думи две" беше просто свежо начало на пролетта, даже май в края на пролетта излезе. Спомням си, че беше краят на учебната година, а един съученик ѝ беше намерил тела и поиска да ѝ се обадим да я поздравим, та го направихме и тя после нещо ни се караше. Както и да е, лапешки истории. Но "Думи две" си беше някакво средно хитче като за 2003, просто приятна песен, а Деса си носеше инерцията от 2002. После "Няма те до мен" беше много свеж проект, един от най-добрите клипове през годината - тя го беше платила изцяло като разноски и за екипа, в Турция е сниман. Но тая песен и авторските права към нея - и по-точно чия собственост ще се води, са се оказали ябълката на раздора, поне така Деса после изяви в "Горещо".

 

После през 2004 Пайнер ѝ правеха проблеми, всички помним - нарочно пуснаха оня безумен бест, за да се конкурира с нейния албум от 2004, заеха ѝ името, но тя дори без името си на обложката през 2004 направи супер продажби. Вече през 2005 рязко се срина - и проблемът се казва "Гореща следа". Същата работа беше при Глория с "Влюбена в живота", която си беше сносен хит. Просто странни, нетипични за тях албуми, кючеци. Бяха се озверили нещо, всяка по различна причина. Глория - водена от конкуренцията с Ивана. Деса - да се доказва на Пайнер, а и Азис повлия.

 

Но Деса 2003 и 2004 си беше все още топ. А специално 2003 имаше много хитове - всичко на Анелия от 2002 + "Обичай ме", на Глория - "Очакване", "Феникс", "Крепост", "Лабиринт", "Не заслужаваш", "Белите манастири", "На неверен да съм вярна". На Ивана - Шампанското, "Къв си ти, бе", "Стара история", "Ти и той", "От извора" още си носеше успеха от 2002 и други нейни от 2002, "Безумна цена". Гергана - "Губя те бавно", "Както преди". Райна избухна с албум тогава. Рени имаше хитове с "Какво е обич", последният ѝ успешен албум. Мария имаше успешен албум. Емилия имаше "Легенда за любов" и "Няма да тъгувам". Споменали сте и Малина. "Игра на любов" на Тони и Найден... Много са. Как да посочиш един да обобщи годината...

 

Може би 2003 и 2004 не са годините на Кама, но пък 2005 имаше страхотен, поне за мен албум, който заедно с "Влюбена в живота" и "Доза любов" беше от най-продаваните. После 2006, 2007, 2008 си бяха успешни за Кама, 2010 също. Всичко е на периоди. Какво се драпате... То като няма нови успехи, пак старите ще нищим, с прекроени доводи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти мнение или факти имаш ли или се включваш само щото Кондома те привика за подкрепление?

 

Нямаш спомени, а спориш?

 

Наистина, ясно ми е какво правите днес феновете на Деса+Галка и Кондома. Просто кажете, че ще правим детско парти и ще спорим на агитки.

 

Виж какво, никой не ме е викал за агитки. Сама решавам къде да се включа и къде не. Няма нужда някой да ми казва.

 

Нямам спомени, точно защото не е била по-голям хит, много ясно, че ще споря. Какви мотори, какви 5 лв ви тресат? Никой и никога не е слагал и споменавал тази песен по класации за ретро хитове, просто повечето хора не си я спомнят. Вие вадите прашасали мангалщини за да се правите на интересни. Поне като човек, като те оборят хората с факти можеш да си подвиеш опашката, а ти се правиш на интересен все още.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък ви показах Наградите на ТВ Планета. Освен това беше първа на Международен конкурс „EURODANCE". Тогава беше доста viral това. Яко се гласуваше. Помня, че имаше стотици хиляди гласове.

 

Наградите на Планета? И Деса как да участва в тия Награди, като напусна фирмата?? 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво, никой не ме е викал за агитки. Сама решавам къде да се включа и къде не. Няма нужда някой да ми казва.

 

Нямам спомени, точно защото не е била по-голям хит, много ясно, че ще споря. Какви мотори, какви 5 лв ви тресат? Никой и никога не е слагал и споменавал тази песен по класации за ретро хитове, просто повечето хора не си я спомнят. Вие вадите прашасали мангалщини за да се правите на интересни. Поне като човек, като те оборят хората с факти можеш да си подвиеш опашката, а ти се правиш на интересен все още.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мен ме изби на смях вече! КРАЙ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите на Планета? И Деса как да участва в тия Награди, като напусна фирмата?? 1000%20(10).gif

 

Неин проблем, Кондомчо.

 

Леден свят:

Денс хит на годината

Номер 1 на Евроденс

 

Думи две:

класация на нов фолк за 3-4 седмици на първо място в най-слабата част от годината

 

Да, ще го направя, щом се замъкна към Шумен. Преди 3 години снимах интервюта от 2003 и 2004. Сега ще ги плясна с класациите!

На Малина беше хит, но не хит, който да е визитка и някой да помни днес. На Деса се помни, дори и да не е масово като Две сърца.

 

Думи две пък щото е визитка на Деса. Стига глупости. Песента на Деса освен феновете й никой не я помни. Но така или иначе ние спорим за 2003, а не за 2004-2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ще го направя, щом се замъкна към Шумен. Преди 3 години снимах интервюта от 2003 и 2004. Сега ще ги плясна с класациите!

На Малина беше хит, но не хит, който да е визитка и някой да помни днес. На Деса се помни, дори и да не е масово като Две сърца.

 

Всички си спомняме коя песен беше по-голям хит. Тук просто за пореден път искат да омаловажат Деса, а всичко останало е просто средство. "Леден свят" също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво, никой не ме е викал за агитки. Сама решавам къде да се включа и къде не. Няма нужда някой да ми казва.

 

Нямам спомени, точно защото не е била по-голям хит, много ясно, че ще споря. Какви мотори, какви 5 лв ви тресат? Никой и никога не е слагал и споменавал тази песен по класации за ретро хитове, просто повечето хора не си я спомнят. Вие вадите прашасали мангалщини за да се правите на интересни. Поне като човек, като те оборят хората с факти можеш да си подвиеш опашката, а ти се правиш на интересен все още.

 

От друга страна е хубаво да знаем, че подкрепяш мангасарщините само когато не са прашасали.

 

Поздрав за теб с една сравнително прясна, специално за теб

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън щях да насоча вниманието към актуални мангасарщини, които преднамерено омаловажавате, но видях, че вече са се погрилижи за това, така че купонът продължава с Луна, естествено.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си спомняме коя песен беше по-голям хит. Тук просто за пореден път искат да омаловажат Деса, а всичко останало е просто средство. "Леден свят" също.

 

И това не е вярно. Не виждам някой да оспорва, че Деса беше №1 през 2003 и ако не беше напуснала щеше да има битка с Ивана, която може би щеше да спечели.

 

Просто нямаше тотални хитове, просто сезонни. Преслава така кара от години. Особено 2010-2014. Всичко й е за 3-4 месеца с 1-2 изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като снима какво? Била е 1месец първа, нещо което и Леден свят е постигнала.

Освен, че има и награда:

Тъкмо щях да питам Шефката нали е хит на 2018, що да не е Як мотору за 2006та :D

Леден свят не е била първа. Излязоха заедно с Феникс и едва Феникс отмести Думи две след 2 месечна доминация. Дълго след Това Думи две продължсваше дс е в топ 3. И в годишната Думи две беше в топ 3. Деса щеше също да вземе награда ако не беше напуснала. Освен за песен, и певица щеше да гушка. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи две пък щото е визитка на Деса. Стига глупости. Песента на Деса освен феновете й никой не я помни. Но така или иначе ние спорим за 2003, а не за 2004-2018.

 

Един път да взема да се съглася с тебе. Докъде я докарахме, мани мани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неин проблем, Кондомчо.

 

Леден свят:

Денс хит на годината

Номер 1 на Евроденс

 

Думи две:

класация на нов фолк за 3-4 седмици на първо място в най-слабата част от годината

 

УАУУУ!!! Dance хит на годината! Какъв престиж само! Митко Пайнера да ти даде предварително нагласена награда и то не за какво да е, а за Денс ХИТ!

 

Ти си навътре в Интернет и гледанията. Ето, че кратко време след 2003 публиката ясно показва коя песен предпочита. Скрийновете от vbox говорят достатъчно. Еми, няма какво повече да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-стриймваните песни на големите 3 във Vbox7

 

Преслава

1. Нищо друго (1,085,692)

2. Лъжа е (906,265)

3. И когато съмне (640,798)

4. Заклевам те (595,959)

5. Дяволско желание (472,198)

6. На тебе не отказвам (419,899)

7. Жените след мен (405,898)

8. Не ми пречи (400,398)

9. Като за финал (384,377)

10. Хайде откажи ме (380,203)

 

Анелия

1. Ти си слънцето в мен (561,890)

2. Искам те, полудявам (479,557)

3. Аз и ти (292,920)

4. Проба-грешка (261,154)

5. Яко ми действаш (260,794)

6. Няма да съм друга (246,795)

7. Не исках да те нараня (243, 773)

8. Феноменална (223,503)

9. Не мога да спра да те обичам (219,363)

10. Изведнъж (218,299)

 

Галена

1. Дай ми (733,364)

2. Кой (515,752)

3. Спри ме (404,675)

4. Неудобни въпроси (393,116)

5. Хайде откажи ме (380,203)

6. Хавана тропикана (293,169)

7. Стара каравана (284,779)

8. В твоите очи (270,582)

9. Блясък на кристали (262,519)

10. След раздялата (256,231)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От друга страна е хубаво да знаем, че подкрепяш мангасарщините само когато не са прашасали.

 

Поздрав за теб с една сравнително прясна, специално за теб

 

 

Благодаря за поздрава.

 

Сега, ако обичате да не ми изопачавате думите. Подкрепям песни, които ми харесват. В момента подкрепям факти. Прашасали или не, това са подробности. Говорим за стари песни, какво ми вадите "Шефката". Кофти опит за затапка... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един път да взема да се съглася с тебе. Докъде я докарахме, мани мани.

 

Смятай колко е вярно твърдението ми хаха :1000 (29):

 

Не знам защо Десовите се запънаха толкова да доказват някакви неща, които не са верни. Леден свят помня, че имаше 1-2 седмици на първо място в класацията на Планета. Но много бързо я изместиха, не помня точно кой хит. Може би е било Къв си ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

УАУУУ!!! Dance хит на годината! Какъв престиж само! Митко Пайнера да ти даде предварително нагласена награда и то не за какво да е, а за Денс ХИТ!

 

Ти си навътре в Интернет и гледанията. Ето, че кратко време след 2003 публиката ясно показва коя песен предпочита. Скрийновете от vbox говорят достатъчно. Еми, няма какво повече да се каже.

 

Оу, какъв престиж, Маргарита Лозанова е сложила на първо място Думи две.

 

Поне на тия награди може да освиркват и така нататък. Отговорността беше доста по-голяма, нищо че заблуждаваха.

 

Пак ти казвам, говоря за 2003.

Понеже нямаш сносни аргументи и си се хванал за гледания след 2006.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един път да взема да се съглася с тебе. Докъде я докарахме, мани мани.

 

И за капак ще потвърдя, че само явно най-заклетите фенове на Деса я помните таз песен. Лично аз се оказа, че съм си мислел за Две сърца, и останах безкрайно изненадан, че сме си говорили за нещо съвсем различно и от друга година. Голяма песен емблема, няма що, определено, ясно защо има повече гледания.

 

В който случай Леден свят на Малинажа си е въвсем като нейна визитка, щото след нея дъртия прилеп бая време правеше точно само денс тупалки в същия стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздрава.

 

Сега, ако обичате да не ми изопачавате думите. Подкрепям песни, които ми харесват. В момента подкрепям факти. Прашасали или не, това са подробности. Говорим за стари песни, какво ми вадите "Шефката". Кофти опит за затапка... :1000 (29):

Еми, извадиха ти Як мотору, която е била по-голям хит от бая нарочени за такива. Добре, че е тубата, та да ни поучи малко, че на паметта си не може да разчитаме. Та и с Малина тъй се оказа

 

Уж втори и трети колаборации не постигали успехите на първата, но Мира идва тук, за да опровергае този мит:

 

2,046,675 views

 

1,716,721 views

 

2,336,132 views

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това не е вярно. Не виждам някой да оспорва, че Деса беше №1 през 2003 и ако не беше напуснала щеше да има битка с Ивана, която може би щеше да спечели.

 

Просто нямаше тотални хитове, просто сезонни. Преслава така кара от години. Особено 2010-2014. Всичко й е за 3-4 месеца с 1-2 изключения.

 

Била е номер 1, но не е имала тотални хитове.Но все пак е имала сезонни. Ок, какво пречи на сезонен хит да е тотален?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за капак ще потвърдя, че само явно най-заклетите фенове на Деса я помните таз песен. Лично аз се оказа, че съм си мислел за Две сърца, и останах безкрайно изненадан, че сме си говорили за нещо съвсем различно и от друга година. Голяма песен емблема, няма що, определено, ясно защо има повече гледания.

 

В който случай Леден свят на Малинажа си е въвсем като нейна визитка, щото след нея дъртия прилеп бая време правеше точно само денс тупалки в същия стил.

Преди да изкара 300 тупана в минута, Леден свят бе визитна картичка на Малина. Опита да повтори формулата с миксове от песни на Антик и Панджаби МС със Само мен обичай, но не постигна същия ефект. Бяха си революция за Майка България песента и клипът Леден свят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...