Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Як Мотору БЕШЕ голям хит през 2006, да! Як Мотору е циганска песен, а за тези знаем, че трупат във времето много гледания.

 

На Деси Слава песента не е циганска, пее се на български.

 

Фаст ви цитира данни от 2006. И тогава ли бяха минали 15 години от 2003?

 

Почваш да дълбаеш днеска ново и няма да си играя с теб повече тази вечер, особено щом ша ми даваш и минуси отгоре на всичко.

 

Колкото и голям хит да е била Як мотору, искаш да ми кажеш че понеже днес има повече гледания от Дяволско желание, 2006та е била по-голям хит от въртяната на всеки 15 минути песен на Преса?

 

Вкрайна сметка, Леден свят си беше също голям хит, може и да не е бил баш като на Деса, ма си беше вкрайна сметка. Аре да не си говорим съвсем глупости, окей?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво десетилетие, говорим за 2003. Аргументите ти са слаби.

 

Обясни защо през 2006 "Думи две" е по-големият хит във vbox? Само 3 години са минали, Деса тамън е почнала да затъва, а Малина да става по-вървежна. Не можеш!

 

Класации, дискотеки, гледания = Деса я мачка по всички критерии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст ви цитира данни от 2006. И тогава ли бяха минали 15 години от 2003?

https://www.vbox7.com/

Търсачката все още работи нормално, за разлика от 90% от сайта. Просто пишеш името на която и да е песен и сортираш по популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, веднъж Фаст да е на правилтата страна, браво! :1000 (33): :1000 (33):

 

Сега е хубаво пред фактите да се замълчи!

 

 

Кои факти точно? Щото според тая версия на фактите Як мотору е по-голям хит от Дяволско желание, Не знаеш, Ние сме номер 1 взети заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, веднъж Фаст да е на правилтата страна, браво! :1000 (33): :1000 (33):

Не съм взел страна. Просто се учудих че никой не се сеща за Vbox7. През онези години хората главно там стриймваха песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои факти точно? Щото според тая версия на фактите Як мотору е по-голям хит от Дяволско желание, Не знаеш, Ние сме номер 1 взети заедно.

 

Човек, кое от "Як Мотору е циганска песен, а за тях знаем, че трупат супер много гледания много години след като са излезли. На Деса песента е българска" не разбра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

4iy0Y7R.png

 

NYP1zie.png

 

Благодаря. Скоро ще снимам и класациите на Нов Фолк от 2003, за да се засрамят още повече!

Твърдя за 2003! За след това е субективно. И двете са забравени според мен.

Радио Кондом. Като гледам коментарите по-горе, не виждам много от тях да потвърждават твоята теория. Само феновете на Десита подкрепят, по разбираеми причини.

 

Кондоме, ти имаш проблем с гаврите. Аз не влизам тук, за да се доказвам на някого.

 

И нямам проблем, когато някой ме "пенсионира". Факт е, че ми следиш прогнозите и изказванията, въпреки че не стават, нали? Не се напрягай. Ще изскочи Пепа Транс от някой ъгъл и ще те подгони.

 

Винаги съм се опитвал да бъда максимално обективен. Не съм просто десов. Думи две се пее и по участията на Деса. А сигурно Малина е забравила за Леден свят още през 2005. Това, че Деса има 10 поне незабравими хита, не значи че няма и по малки хитове, но все пак мега успешни за времето си.

Всичките тези песни са с по малко гледания от Думи две. Дори и Не виждам, която се наложи впоследствие, а през 2003 и топ 3 не е помирисвала.

Думи две е в топ 5 на хитовете за 2003 на Планета. Дори мибе смешно, че споря...

Сега гледам, че Само мене нямаш е с плачевни гледания в тубата.. и тя ли не е била хит??? :3fdb8960598fa63e:

 

Има изтрит клип още преди 3 години. Какъв хит е не знам, но е факт, че хората не си я търсят и пускат в тубата, а Думи две се радва на слаб интерес.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обясни защо през 2006 "Думи две" е по-големият хит във vbox? Само 3 години са минали, Деса тамън е почнала да затъва, а Малина да става по-вървежна. Не можеш!

 

Класации, дискотеки, гледания = Деса я мачка по всички критерии.

 

Оф, непоправим си. VBOX7 стартира 2006. 3 години след 2003. Ние тук ти казваме, че за 2003 Леден свят беше много по-голям хит от Думи две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои факти точно? Щото според тая версия на фактите Як мотору е по-голям хит от Дяволско желание, Не знаеш, Ние сме номер 1 взети заедно.

 

Цигански хит - да! Това няма нищо общо. Има и други мангалски песни с голям трафик. Реално обаче мотора ли тресеше държавата? Нямам такива спомени... А за другите, които спомена и сега се слушат. Оная цигания надали много хора се сещат за нея вече.

 

Не съм взел страна. Просто се учудих че никой не се сеща за Vbox7. През онези години хората главно там стриймваха песни.

 

Е да, но помогна на истината, колко си добър днес :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигански хит - да! Това няма нищо общо. Има и други мангалски песни с голям трафик. Реално обаче мотора ли тресеше държавата? Нямам такива спомени... А за другите, които спомена и сега се слушат. Оная цигания надали много хора се сещат за нея вече.

Е да, но помогна на истината, колко си добър днес :3fdb8960598fa63e:

 

Ти мнение или факти имаш ли или се включваш само щото Кондома те привика за подкрепление?

 

Нямаш спомени, а спориш?

 

Наистина, ясно ми е какво правите днес феновете на Деса+Галка и Кондома. Просто кажете, че ще правим детско парти и ще спорим на агитки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, кое от "Як Мотору е циганска песен, а за тях знаем, че трупат супер много гледания много години след като са излезли. На Деса песента е българска" не разбра?

 

Мен не ме интересува коя песен е циганска и какво знаем, а ходя по твойта логика по която Як Мотору е много по-голям хит от примерно Пиян, Всичко води към теб, Има любов ...

 

И междудругото Чупката също е циганска песен, а както виждаме не е като да е натрупала особено гледания през годините, така че явно не знаеме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, непоправим си. VBOX7 стартира 2006. 3 години след 2003. Ние тук ти казваме, че за 2003 Леден свят беше много по-голям хит от Думи две.

 

Знам, че vbox стартира през 2006. И още тогава Десината песен смачква на Малина бозата. Ако на Малина е била по-голям хит само 3 години по-рано, е щяла да надделее тогава. Говорим само за три години. Време за което Деса почва да издиша, а Малина мачка с дуети с Азис и други самостоятелни хитове.

 

Слави ви каза за класациите на НФ. Аз потвърждавам, че беше така. За дискотеките - Деса тотална доминация.

 

Вие какви факти изтъкнахте? Седите и тропате с крак "НЕ! На Малина беше по-голям хит!".

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

Ако пазиш наистина такива неща, снимай и качи тук. Ще ми бъде интересно какво ще дрънкат след това, че сега се изнесоха от 10 дола вода.

 

И като снима какво? Била е 1месец първа, нещо което и Леден свят е постигнала.

Освен, че има и награда:

 

То и Шефката е цигански хит, ма на:

 

Тъкмо щях да питам Шефката нали е хит на 2018, що да не е Як мотору за 2006та :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тая песен я постнах преди около 2 седмици и казах, че ме зариби и е мегаяката, и снощи Галка каза да я пуснат, защото й е била любима :3fdb8960598fa63e:

 

Ако направи кавър на това ще е брутална разбивация. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като снима какво? Била е 1месец първа, нещо което и Леден свят е постигнала.

Освен, че има и награда:

Тъкмо щях да питам Шефката нали е хит на 2018, що да не е Як мотору за 2006та :D

Е хитът на 2006, щом статистиката го доказва!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

Ако пазиш наистина такива неща, снимай и качи тук. Ще ми бъде интересно какво ще дрънкат след това, че сега се изнесоха от 10 дола вода.

Да, ще го направя, щом се замъкна към Шумен. Преди 3 години снимах интервюта от 2003 и 2004. Сега ще ги плясна с класациите!

На Малина беше хит, но не хит, който да е визитка и някой да помни днес. На Деса се помни, дори и да не е масово като Две сърца.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигански хит - да! Това няма нищо общо. Има и други мангалски песни с голям трафик. Реално обаче мотора ли тресеше държавата? Нямам такива спомени... А за другите, които спомена и сега се слушат. Оная цигания надали много хора се сещат за нея вече.

 

Цигански или не, фактите - отново според изкривената логика за която сте се абонирали днеска с Кондома - Як мотору е тресла не само циганските махали, а цялата държава, че и околните, а за песни като Пияна вишна, Нямаш право на любов, Финални думи, В сряда се приготви и всички останали които вече споменах, можем да съдим как не са си ги слушали дори сами изпълнители вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...