Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мира я гледат боядисаните българи, не е нужно да са чужденци. :3fdb8960598fa63e:

Точно соловите й песни, особено от пайнерския й период, далеч не съответстват на вкуса на боядисаните братя.

 

Къде видя обиди пък сега. Вие като не харесвате какво пускаме тук и слушаме ни го казвате. Така и аз направих, но това не е обида. ;)

Кога пък някой ви е казал нещо за вкуса или любимките? По-скоро отнасяте подигравки заради броенето, нищо повече. Всеки да слуша каквото си иска.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще те питам - да. Показваш такива признаци.

 

Това с позицията беше тъпо. Ми всеки тук влиза, прочита нещо и решава дали и коя позиция да заеме. Това трябва да е проблем ли? И какво разбираш под това да ми пука за чалгарки? Имам си мнение и си го казвам.

 

Вече ти отговориха защо някой би омаловажавал Деса, Галена или друга. Това не е от вчера и днес в този форум. Винаги са били омаловажавани едни за да изпъкнат други.

Ми и ти даваш признаци, ама на някой пука ли му? И да съм нервен ше ми помогнеш ли? Да не си станала и докторка ? :D

 

Ми по твоята логика, Камелия трябва да е най-омаловажаваната - евър. Колко псувни и клетви е яла от тоя форум? Е някой да го повтаря, като папагал? Ти имам чувството, че си запаметила 3 реплики и като ти светне лампата ги пускаш ни в клин, ни в ръкав. Другите поне дават аргументи, ти повтаряш техните думи - цитирайки ги и нареждайки, че песните били прашлясли цигании... Голям аргумент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и ти даваш признаци, ама на някой пука ли му? И да съм нервен ше ми помогнеш ли? Да не си станала и докторка ? :D

 

Ми по твоята логика, Камелия трябва да е най-омаловажаваната - евър. Колко псувни и клетви е яла от тоя форум? Е някой да го повтаря, като папагал? Ти имам чувството, че си запаметила 3 реплики и като ти светне лампата ги пускаш ни в клин, ни в ръкав. Другите поне дават аргументи, ти повтаряш техните думи - цитирайки ги и нареждайки, че песните били прашлясли цигании... Голям аргумент.

 

Но не можеш да отречеш, че има някаква искра между теб и Стела. Все се дърлите, все се обяснявате, все на контра... :3fdb8960598fa63e: Какво става?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не можеш да отречеш, че има някаква искра между теб и Стела. Все се дърлите, все се обяснявате, все на контра... :3fdb8960598fa63e: Какво става?

Влюбни сме. Още от 1 време :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достигнала е до по-малките,много хубаво.

В дискотеката гърми много яко обаче , Прес знае какви песни да пуска :3fdb8960598fa63e:

Много прилича на последната на Деси , която не ми е най-любимата :D Музиката една равна,никаква разлика между куплетите и припева,скучна.

При Деси поне изпяването зарибява , а във "Феноменален" не ме грабва,нито клипът е кой знае какво.Не е моята песен.

За годината от на Галена песните само "Маракеш" ми хареса,мене ме кефят такива хаус песнички с лек текст.

Ако всички правеха ей такива песни равни нямаха да имат

Не съм голям фен на Камелия, но тука просто ги разби.Не ме интересува дали е голям хит или не , просто емоцията , която предава е един път!

И много напомня на попфолка от преди години , когато беше в най-добрия си период. :Vishenka_05:

Ох,едвам ти намерих поста.Тези писали,че писали простотии цял ден. Мен пък песента на Галя ме зариби за съжаление,но след всяко нейно пускане си пускам този шедьовър,за да си излекувам ушите :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да го изкара припева, много е наблъскан. Сигурно за това не я пее.

Трябва да напомни и за "Не заслужаваш" - голям хит е, даже я пускат на ретро партита.

 

Еми тя така е смесена песента и явно не е пригодена за живо пеене, защото няма място, където да си поемеш въздух. Но е хит и можеше да я изпее цялата и да си подава на публиката.

За "Не заслужаваш" съм напълно съгласен - динамична е, хит е. Но нея май никога не я е пяла на живо, което е странно.

Искам и Майстора да чуем. Време е и за "Дива нощ", защо не и за Циганите.

Въобще, само си говорим... хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и ти даваш признаци, ама на някой пука ли му? И да съм нервен ше ми помогнеш ли? Да не си станала и докторка ? :D

 

Ми по твоята логика, Камелия трябва да е най-омаловажаваната - евър. Колко псувни и клетви е яла от тоя форум? Е някой да го повтаря, като папагал? Ти имам чувството, че си запаметила 3 реплики и като ти светне лампата ги пускаш ни в клин, ни в ръкав. Другите поне дават аргументи, ти повтаряш техните думи - цитирайки ги и нареждайки, че песните били прашлясли цигании... Голям аргумент.

 

Ми ако ще да им пука за моите признаци. Сега говорим за теб, не за мен. Станах психолог - да. За теб терапията ще е безплатна понеже си ми стара дружка от едно време. :D

 

Какво все трябва да коментираш какво пиша аз? Щом толкова ти е тъпо и безразлично просто не ме чети. Твойте аргументи щото пръснаха с оригиналност, та се хвана за моите. Стига сме си намирали кусури, по-скоро ти на мен де..

 

Ако смяташ, че Камелия е най-омаловажавана тук, коментирай, мрънкай, кой те е спрял?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно па на Мира ще да идват от чужбина. То виж и как е изписано Шофьорката на шльокавиця, та съвсем да не могат да я открият и върлите й фенове. Очевидно излиза като предложение. И на мен така ми излиза често. Та после не се чумерете, че някои имат повече гледания от други. Кадер! Съдба.

Имала е късмета да натрупа, но какво са 600 ка гледания... Най посредствените хитове ги правят. Щом някои певици като Преслава, Десислава и Галена трупат и на старо и на ново, значи има защо. Те нямат 1 клип с над 500ка, а всичко им е с повече...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е късмета да натрупа, но какво са 600 ка гледания... Най посредствените хитове ги правят. Щом някои певици като Преслава, Десислава и Галена трупат и на старо и на ново, значи има защо. Те нямат 1 клип с над 500ка, а всичко им е с повече...

Бяха показани хитове на "лидерки" с по-малко, затова извадих Шофьорката. А какво ще кажеш за Хабиби с 13 милиона? Със сигурност е по-голям хит от Дяволсо желание, да.

 

Още една тигрица:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е късмета да натрупа, но какво са 600 ка гледания... Най посредствените хитове ги правят. Щом някои певици като Преслава, Десислава и Галена трупат и на старо и на ново, значи има защо. Те нямат 1 клип с над 500ка, а всичко им е с повече...

Пропусна богинята, която от 4 дена прави по над 200к на ден, на песен на 19 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите са набарали и тоя мега хит. Гледам, яко коментари на сърби под клипа, а от вчера е направила 55к.

Кралица :* Да налазват и другите хитачки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите са набарали и тоя мега хит. Гледам, яко коментари на сърби под клипа, а от вчера е направила 55к.

Кралица :* Да налазват и другите хитачки.

 

 

Абсолютна кралица е Камс! Смазва :Vishenka_05: Дано сърбите набарат и новите песни и ги превърнат в хитове и там. Новата диктаторка на балканите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна кралица е Камс! Смазва :Vishenka_05: Дано сърбите набарат и новите песни и ги превърнат в хитове и там. Новата диктаторка на балканите!

:1000 (29):

 

Мисля да пусна 2-3 линка, към последните й песни ;D Току виж намаже и от там : D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха показани хитове на "лидерки" с по-малко, затова извадих Шофьорката. А какво ще кажеш за Хабиби с 13 милиона? Със сигурност е по-голям хит от Дяволсо желание, да.

 

Още една тигрица:

Ами хит си беше сред ромите. Много циганейшъни имат по над 10 милиона. Може би в техните кръгове е звучала повече от Дяволско желание. Там Амет и Хабиби са богове. Защо го коментираме по дяволите. Няма общо с Деса и Малина. Те и двете са фолк певици и съревнованието им е на равни начела и музиката им е насочена към един таргет. За мен Думи две категорично е в топ 5 на 2003 та година. За вас не. Нито вие имате какво повече да кажете, нито ние. Докато не се прибера до Шумен :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропусна богинята, която от 4 дена прави по над 200к на ден, на песен на 19 години.

Кама извади късмет. Но го заслужава. Всяка се бори за подобни моменти. Сега очакваш дс е новата сръбска звезда ли. Едва ли

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...