Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Lelqtian не харесва, когато с теб се разбираме или сме на една позиция. Отделно приглася на asylum за всичко. Затова и той се метна на влака да въздига дъртия чируз.

 

Як Мотору, та Як Мотору. 5 пъти му се обясни, че в песента се пее на турски/мангалкси и трафика идва от Турция. Тва зорлен да се правиш на глупав, а да не си. :mf_surrender: С ква цел?

 

На мен не ми харесват много работи, ама да кажеш баш че не съм харесвал как сте се били разбирали със слави е прекалено. Щото ми е през 300 центъра, даже не бях обърнал внимание че въпросната особа била без бан понастоящем, та явно се навъртал наоколо. Както и ми беше по-неприятно да се съглася с мелето, но го направих.

 

А когато докараме смислени аргументи нещо ги подминаваш. Като примерно как има някъв резон към Деса, която 2006 не се въртеше по Планета, да има повече интерес във вибокса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Lelqtian не харесва, когато с теб се разбираме или сме на една позиция. Отделно приглася на asylum за всичко. Затова и той се метна на влака да въздига дъртия чируз.

 

Як Мотору, та Як Мотору. 5 пъти му се обясни, че в песента се пее на турски/мангалкси и трафика идва от Турция. Тва зорлен да се правиш на глупав, а да не си. :mf_surrender: С ква цел?

А какво е Lelqtian. Ако е онова, което брои милионите на Казваш, че ме обичаш, изпуснало е половината трафик:

https://www.youtube.com/results?search_quer...amp;sp=CAM%253D

И това са без клиповете към До тук...

 

В случая, който спори за Малина, е хванал грешния влак. Виж за Феникс и Къв си ти бе приемам различните мнения, но за Не виждам и Леден свят... Просто се чудя да се смея ли... да плача ли...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф мале, за теб все някой се опитва да омаловажи а Деса, я Галена. Толкова ли пък не можа друго да измислиш? И защо му е на някой да ги омаловажава???? Бахти аргумента, направо ги убиваш!

 

Как защо? За да изпъкнат други шебечки. И за да са вечно на контра на защитниците на "Шефката", че подлудиха форума 4 месеца.

 

Коментирай скрийновете от vbox. Там как ще опонираш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теориите издишат. Защо тази цигания няма милиони гледания?

56,338 views

 

Ще ви издам защо. Защото в нея не участва певицата на 2006 - Хабиби!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесват много работи, ама да кажеш баш че не съм харесвал как сте се били разбирали със слави е прекалено. Щото ми е през 300 центъра, даже не бях обърнал внимание че въпросната особа била без бан понастоящем, та явно се навъртал наоколо. Както и ми беше по-неприятно да се съглася с мелето, но го направих.

 

А когато докараме смислени аргументи нещо ги подминаваш. Като примерно как има някъв резон към Деса, която 2006 не се въртеше по Планета, да има повече интерес във вибокса.

 

Изобщо не е прекалено, а е самата истина. Ти имаш няколко основни врагове/неприятни хора тук. Двама от тях са Слави и Янева. Доста пъти сме забелязвали със Стела, че като почнем да се разбираме с тях, ти се обръщаш срещу нас без абсолютна никаква друга причина. Без да сме карали с теб, без да сме те обиждали. Няма друго обяснение. Както и да е, ти си знаеш. Просто е тъпо и детинско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lelqtian не харесва, когато с теб се разбираме или сме на една позиция. Отделно приглася на asylum за всичко. Затова и той се метна на влака да въздига дъртия чируз.

 

Як Мотору, та Як Мотору. 5 пъти му се обясни, че в песента се пее на турски/мангалски си и трафика идва от Турция. Тва зорлен да се правиш на глупав, а да не си. :mf_surrender: С ква цел?

Аз първи възразих, че песньовката на Маля, която всъщност не е песен, а микс от произволни чужди песнопения, е по-малък хит от Десовия.

 

Качвай се в колата

 

Далеее дон далеее. Какъв трафик от Турция, като там никой не слуша такива цигании. Това върви тука, не там.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да има милиарди гледания, ама 2006 кълчеше кълки като статистка на мегахита на звездата на 2006 Хабиби

 

 

И какво от това? За всяка от онова време мога да ти извадя такива изцепки. Точно ти да го правиш на проблем където знаем по какви пачаврички си падаш... ми не върви :3fdb8960598fa63e:

 

Оф мале, за теб все някой се опитва да омаловажи а Деса, я Галена. Толкова ли пък не можа друго да измислиш? И защо му е на някой да ги омаловажава???? Бахти аргумента, направо ги убиваш!

 

Пак ли си изнервен? Нещо с тия въпросителни на нерви ми биеш. По-спокойно, нали преди няколко дни каза, че не можем да те дразним, а действията ти друго говорят. Защо трябва да измислям друго? Това което казах не съм го забелязала само аз, но ти очевидно забелязваш моя коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Шофьорката, нереализиран хит на императрица Станимира, при това без клип, има чувствително повече гледания от вселенските й хитове Летвата, Ватман и Хей, малката!? Едва ли гледанията идат от турско.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как защо? За да изпъкнат други шебечки. И за да са вечно на контра на защитниците на "Шефката", че подлудиха форума 4 месеца.

 

Коментирай скрийновете от vbox. Там как ще опонираш?

Аз говоря за себе си. Не ми трябва да омаловажавам, нито Галена ( коята винаги ми е била топ-знаеш) , нито Деса. Деса винаги съм я харесвал, признавам, че преди години я псувах, но тогава всички прекарявяхме, както и да е , мина време - няма ги тея простотии.

 

И аз съм на мнение, че Деса беше сила 2003 - защото беше една от големите вече, но като отделни сингли, въобще не изпъкваше. Или айде, не че не изпъкваше, но с големите хитове бяха - Анелия, Ванча, Глора и Гержа. Като 3 от тях имаха по 3 тотални хита. Какъв топ 5 на Думи две????

 

Малина никога не е правила трафик в мрежите, виж че и хетовете й с Азис не са много гледани. Просто няма никави фенове жената - за разлика от Деса, която е в топ 3 на големите фенски маси - изобщо.

Но това не променя факта, че Леден свят беше от хитовете лятото, даже и на годината - и да, беше по-голям хит от Думи две. Клипа за онея години беше брутален, песента беше яка, защо да не е била сред големите хитове. Има песни, които гръмват за съответната година и после не се слушат. Това не ги прави обаче малки хитове за съответната година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е прекалено, а е самата истина. Ти имаш няколко основни врагове/неприятни хора тук. Двама от тях са Слави и Янева. Доста пъти сме забелязвали със Стела, че като почнем да се разбираме с тях, ти се обръщаш срещу нас без абсолютна никаква друга причина. Без да сме карали с теб, без да сме те обиждали. Няма друго обяснение. Както и да е, ти си знаеш. Просто е тъпо и детинско.

Понеже е напълно невъзможно да съм несъгласен със теб или да имам различно мнение нали, единствената причина да ти опонирам е понеже днес за разнообразие си се бил разбирал с една от тримата потребители, чиито постове са ми на игнор. Страхотна логика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже е напълно невъзможно да съм несъгласен със теб или да имам различно мнение нали, единствената причина да ти опонирам е понеже днес за разнообразие си се бил разбирал с една от тримата потребители, чиито постове са ми на игнор. Страхотна логика.

 

Не, че е невъзможно, но при теб стана тенденция. Забеляза се система, което почна да намирисва в даден момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам от хора издигащи в култ по цял ден селски мастии, като Петра, Мира, Луна, Сашка и подобните им да са обективни и да приемат фактите. Ти им вадиш такива, те ти сравняват с гледанията на циганката Мира и някви моторчета. Не знам дали го правите нарочно, но ако наистина тези са ви топ е много жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това? За всяка от онова време мога да ти извадя такива изцепки. Точно ти да го правиш на проблем където знаем по какви пачаврички си падаш... ми не върви :3fdb8960598fa63e:

Пак ли си изнервен? Нещо с тия въпросителни на нерви ми биеш. По-спокойно, нали преди няколко дни каза, че не можем да те дразним, а действията ти друго говорят. Защо трябва да измислям друго? Това което казах не съм го забелязала само аз, но ти очевидно забелязваш моя коментар.

Не съм нервен, всеки път ли ще ме питаш? А и да съм нервен смятам си е мой проблем.

Друг подскача днеска, като се припозна, че тигрово носели само селянки. Да съм ти питал що си нервна?

Ти никога не забелязвяш нещо сама. Все повтаряш, колкото да заемеш позиция, нищо че не си напълно сигурно, нищо че не ти и пука.

 

Таа защо му е на някой да омаловажава Десислава и Галена? Хляба ли са взели на някой? Все едно аз да те питам, защо омаловажаваш Джулия или някой друг. Ми всеки си има мнение всеки си държи на позицията. Това не значи, че целенасочено се омаловажават. Ето аз харесвам и двете, защо ми е да го правя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам от хора издигащи в култ по цял ден селски мастии, като Петра, Мира, Луна, Сашка и подобните им да са обективни и да приемат фактите. Ти им вадиш такива, те ти сравняват с гледанията на циганката Мира и някви моторчета. Не знам дали го правите нарочно, но ако наистина тези са ви топ е много жалко.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Според мен asylum до известна степен си прави шоуто, така за ташак да има джангър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Според мен asylum до известна степен си прави шоуто, така за ташак да има джангър.

В случая се позовавам на изискуемата у форОма статистика. Нищо повече. Гледани ли са повече Мира и Хабиби, гледани са. Точка по въпроса. Хитовете на съответните години! Удивителен знак ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам от хора издигащи в култ по цял ден селски мастии, като Петра, Мира, Луна, Сашка и подобните им да са обективни и да приемат фактите. Ти им вадиш такива, те ти сравняват с гледанията на циганката Мира и някви моторчета. Не знам дали го правите нарочно, но ако наистина тези са ви топ е много жалко.

Мислех, че за минали периоди не може да се мери с актуални инструменти, но от вас научих, че може... и съответно ги приложих. Сега защо е тая екзалтация? Зарадвай се, че имате добри ученици, надлежно прилагащи доказателства според вашите собствени разбирания за валидни такива. Какви са тези обиди?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм нервен, всеки път ли ще ме питаш? А и да съм нервен смятам си е мой проблем.

Друг подскача днеска, като се припозна, че тигрово носели само селянки. Да съм ти питал що си нервна?

Ти никога не забелязвяш нещо сама. Все повтаряш, колкото да заемеш позиция, нищо че не си напълно сигурно, нищо че не ти и пука.

 

Таа защо му е на някой да омаловажава Десислава и Галена? Хляба ли са взели на някой? Все едно аз да те питам, защо омаловажаваш Джулия или някой друг. Ми всеки си има мнение всеки си държи на позицията. Това не значи, че целенасочено се омаловажават. Ето аз харесвам и двете, защо ми е да го правя?

 

Ще те питам - да. Показваш такива признаци.

 

Това с позицията беше тъпо. Ми всеки тук влиза, прочита нещо и решава дали и коя позиция да заеме. Това трябва да е проблем ли? И какво разбираш под това да ми пука за чалгарки? Имам си мнение и си го казвам.

 

Вече ти отговориха защо някой би омаловажавал Деса, Галена или друга. Това не е от вчера и днес в този форум. Винаги са били омаловажавани едни за да изпъкнат други.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая се позовавам на изискуемата у форОма статистика. Нищо повече. Гледани ли са повече Мира и Хабиби, гледани са. Точка по въпроса. Хитовете на съответните години! Удивителен знак ;)

 

Начи има си ред. Като ще се подава някаква статистика, първо се прилагат нужните документи и тричленна комисия в лицето на Fast, Stela и аз решаваме дали да одобрим данните и да ги обявим за официални. Иначе не става. Хвърляте някакви произволни цифри в пространството - Мира, Хабиба, Яки Мотори... не става така. Трябва да се изготви анализ от къде идват гледанията. Трябва време, всичко е много комплицирано.

 

Сега ще изтрием всички постове с данни, които не са одобрени от комисията. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно па на Мира ще да идват от чужбина. То виж и как е изписано Шофьорката на шльокавиця, та съвсем да не могат да я открият и върлите й фенове. Очевидно излиза като предложение. И на мен така ми излиза често. Та после не се чумерете, че някои имат повече гледания от други. Кадер! Съдба.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно па на Мира ще да идват от чужбина. То виж и как е изписано Шофьорката на шльокавиця, та съвсем да не могат да я открият и върлите й фенове. Очевидно излиза като предложение. И на мен така ми излиза често. Та после не се чумерете, че някои имат повече гледания от други. Кадер! Съдба.

 

Мира я гледат боядисаните българи, не е нужно да са чужденци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя микс Глорче пее един от хитовете на 2003, то се вижда и по реакцията на хората... да си я беше поне изпяла цялата. :Vishenka_05:

 

Не може да го изкара припева, много е наблъскан. Сигурно за това не я пее.

Трябва да напомни и за "Не заслужаваш" - голям хит е, даже я пускат на ретро партита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че за минали периоди не може да се мери с актуални инструменти, но от вас научих, че може... и съответно ги приложих. Сега защо е тая екзалтация? Зарадвай се, че имате добри ученици, надлежно прилагащи доказателства според вашите собствени разбирания за валидни такива. Какви са тези обиди?

 

Къде видя обиди пък сега. Вие като не харесвате какво пускаме тук и слушаме ни го казвате. Така и аз направих, но това не е обида. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...