Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оу, какъв престиж, Маргарита Лозанова е сложила на първо място Думи две.

 

Поне на тия награди може да освиркват и така нататък. Отговорността беше доста по-голяма, нищо че заблуждаваха.

 

Пак ти казвам, говоря за 2003.

Понеже нямаш сносни аргументи и си се хванал за гледания след 2006.

 

Какви са твоите аргументи - нагласена награда за Денс Хит?

 

В списанието на Маргарита гласуваха хиляди фенове, тиража беше около 10К. Думи Две е била номер 1 с месеци. Завършила е в ТОП 3 за годината.

 

Малина не само, че не е била номер 1 в Нов Фолк, а за предни позиции в годишни класации изобщо не може да става дума.

 

Ами детските дискотеки? Ходил съм и Деса пръскаше с всичко, което пусне. Да, и на Малина беше голям хит, но нямаше избухванията като при Деса.

 

И не ми извъртай за какво говорим. Да, говорим за 2003, но много добре знаеш, че три години по-късно народът ще слуша песента, която е била по-голям хит. И е факт. Народът е слушал повече "Думи две". Не са минали 15 години, само 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Оу, какъв престиж, Маргарита Лозанова е сложила на първо място Думи две.

 

Поне на тия награди може да освиркват и така нататък. Отговорността беше доста по-голяма, нищо че заблуждаваха.

 

Пак ти казвам, говоря за 2003.

Понеже нямаш сносни аргументи и си се хванал за гледания след 2006.

 

Мдам, голяма изненада че песен на Деса е била на първо място в класация на Нов фолк. И после била изместена от Глория.

 

Някой да ми припомни кои точно бяха най-големите любимки на Маргарит дьо Лозан, че нещо паметта ми явно вече не е това което беше ...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2003 не е важна, повечето не сме били родени тогава. Важното е да не забравяме кой е хитът на 2018-2019-2020 и 2021, когато се надявам Луна да пусне нова песен по случай предизборната си кампания.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са твоите аргументи - нагласена награда за Денс Хит?

 

В списанието на Маргарита гласуваха хиляди фенове, тиража беше около 10К. Думи Две е била номер 1 с месеци. Завършила е в ТОП 3 за годината.

 

Малина не само, че не е била номер 1 в Нов Фолк, а за предни позиции в годишни класации изобщо не може да става дума.

 

Ами детските дискотеки? Ходил съм и Деса пръскаше с всичко, което пусне. Да, и на Малина беше голям хит, но нямаше избухванията като при Деса.

 

И не ми извъртай за какво говорим. Да, говорим за 2003, но много добре знаеш, че три години по-късно народът ще слуша песента, която е била по-голям хит. И е факт. Народът е слушал повече "Думи две". Не са минали 15 години, само 3.

 

Добре съгласихме за нещо.

 

Ся ми кажи коя от двете песни е имала по-голямо въздействие в/у кариерата на съответната изпълнителка.

 

И къде е логиката 3 години по-късно народа да слуша песните? Щото говорим вече за 2006та, когато както виждаме от цифрите в ютуб, Як мотору е тресял цялата държава, докато Малина и Деса, че и всики останали са слушали само нея, а не дори собствените си песни ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са твоите аргументи - нагласена награда за Денс Хит?

 

В списанието на Маргарита гласуваха хиляди фенове, тиража беше около 10К. Думи Две е била номер 1 с месеци. Завършила е в ТОП 3 за годината.

 

Малина не само, че не е била номер 1 в Нов Фолк, а за предни позиции в годишни класации изобщо не може да става дума.

 

Ами детските дискотеки? Ходил съм и Деса пръскаше с всичко, което пусне. Да, и на Малина беше голям хит, но нямаше избухванията като при Деса.

 

И не ми извъртай за какво говорим. Да, говорим за 2003, но много добре знаеш, че три години по-късно народът ще слуша песента, която е била по-голям хит. И е факт. Народът е слушал повече "Думи две". Не са минали 15 години, само 3.

 

То и на наградите на Планета се гласуваше. Със SMS. И освен това бяха изложени онлайн и се виждаше за коя песен или изпълнител как се гласува. Понякога правиха шашми, но едва ли е било по-различно от действията на Лозанова.

 

Деса пръскаше щото беше име. Но това не прави по-голям хит Думи две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неин проблем, Кондомчо.

 

Леден свят:

Денс хит на годината

Номер 1 на Евроденс

 

Думи две:

класация на нов фолк за 3-4 седмици на първо място в най-слабата част от годината

Думи две пък щото е визитка на Деса. Стига глупости. Песента на Деса освен феновете й никой не я помни. Но така или иначе ние спорим за 2003, а не за 2004-2018.

 

 

Думи две беше емблема за ДесиСлава до 2010. След това просто започна да залага повече на Птица скитница, Мила моя мили мой и други от многото си хитове. Какво да направи, че хитовете са и много и в различни десетилетия?

 

Ако Думи две не се е помнила, нямаше да натрупа гледания нито след 2006 във ВиБокс, нито след 2009 в тубата.

 

Из коментарите на Думи две:

Daniel N

преди 1 месец

2018, за огромно съжаление НИКОГА, ама НИКОГА няма пак да има такива песни. Тъга

 

Sexito Megasexi

преди 1 година

Тва е любимата ми песен на дес

 

 

tancheto lilova

преди 1 година

2017 ВЕЧЕН ХИТ!

 

Владимир Христов

преди 1 година (редактиран)

и 2017 се слуша

 

 

Vanko Iliev

преди 1 година

харесай ако слушаш и през 2017

Велика !

 

 

Vladimir Lazarov

преди 1 година

защо вече не се правят такива песни?

 

 

Katerina Velikova

преди 3 години

Спомням си като излезе тази песен, аз я дебнех по телевизора да я запиша на касетка. Много я харесвах

 

 

Free Like Summer

преди 3 години

Супер яката песен :)..тъжно ми е, че едно време песните бяха толкова готини, светли, пееше се за истинска любов...а сега - само секс, изневери, кой/коя е по-велик/а :(

 

 

Nikals Ivanov

преди 3 години

Радвам се, че все още от време на време тази песен я пее по участи

 

Husein Djelilov

преди 5 години

klasika !

 

ani_ng 9 год. 5 мес.

klasika v janra

 

 

И още стотици във Вбокса...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре съгласихме за нещо.

 

Ся ми кажи коя от двете песни е имала по-голямо въздействие в/у кариерата на съответната изпълнителка.

 

И къде е логиката 3 години по-късно народа да слуша песните? Щото говорим вече за 2006та, когато както виждаме от цифрите в ютуб, Як мотору е тресял цялата държава, докато Малина и Деса, че и всики останали са слушали само нея, а не дори собствените си песни ...

 

Престани с тия шибани Мотори! :mf_surrender: И Назмилер имат 1000 милиона гледания, но идват от Турция! Аман от глупости.

 

Логиката е, че ако говорим за наши си, български песни, в момента хората отново слушат най-вече най-големите хитове от 2015. Разбираш ли? Сигурен съм, че разбираш. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе за въздействие върху кариерата - може би на Малина й се е отразило по-добре, тя имаше да се доказва, парчето беше иновативно за времето си, но не това беше темата на спора ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи две беше емблема за ДесиСлава до 2010. След това просто започна да залага повече на Птица скитница, Мила моя мили мой и други от многото си хитове. Какво да направи, че хитовете са и много и в различни десетилетия?

 

Ако Думи две не се е помнила, нямаше да натрупа гледания нито след 2006 във ВиБокс, нито след 2009 в тубата.

 

 

Добре. Убеди ме. Прави сте.

 

Думи две > Леден свят.

 

Думи две е най-популярната песен-емблема за Деса. №1 хит на 2003та. С най-много участия в класациите. По всички детски партита е звучала нееднократно. Само Думи две има хубави коментари в VBOX. Има най-много гледания за 2003та. Няма награди, но защото Десислава напусна Пайнер.

 

 

От друга страна, Леден свят беше 1-2 седмици на върха на класациите, като я свалиха по-големи хитове оттам. Спечели нагласената награда за Денс хит, а после и имаше награда за Евроденс хит, в която участваха стотици хиляди хора от цял свят. Но и първото й място сигурно не е било обективно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-стриймваните песни на големите 3 във Vbox7

 

Преслава

1. Нищо друго (1,085,692)

2. Лъжа е (906,265)

3. И когато съмне (640,798)

4. Заклевам те (595,959)

5. Дяволско желание (472,198)

6. На тебе не отказвам (419,899)

7. Жените след мен (405,898)

8. Не ми пречи (400,398)

9. Като за финал (384,377)

10. Хайде откажи ме (380,203)

 

Анелия

1. Ти си слънцето в мен (561,890)

2. Искам те, полудявам (479,557)

3. Аз и ти (292,920)

4. Проба-грешка (261,154)

5. Яко ми действаш (260,794)

6. Няма да съм друга (246,795)

7. Не исках да те нараня (243, 773)

8. Феноменална (223,503)

9. Не мога да спра да те обичам (219,363)

10. Изведнъж (218,299)

 

Галена

1. Дай ми (733,364)

2. Кой (515,752)

3. Спри ме (404,675)

4. Неудобни въпроси (393,116)

5. Хайде откажи ме (380,203)

6. Хавана тропикана (293,169)

7. Стара каравана (284,779)

8. В твоите очи (270,582)

9. Блясък на кристали (262,519)

10. След раздялата (256,231)

 

 

ДесиСлава

1.Деси Слава - Някой ден - 1 735 858 (+ друг с 67 508) = 1 800 000

2.Деси Слава и Руслан - Мила моя, мили мой - 407 172 (+ 140 00 от други клипчета) = 550 000

3.ДесиСлава и Галена - В твоите очи - 270 583 (+ друг с 58 000) = 330 000

4.ДесиСлава и Галин - Нека да е тайно - 268 435 (+ 30 000 от други) = 300 000

5.ДесиСлава - Невъзможно е да спрем - 263 699 (+ 150 000 от други клипчета) = 413 000

6.ДесиСлава и Азис - Жадувам - 238 199 (+ 190 000 от други клипчета) = 430 000

7.ДесиСлава Бели нощи - 213 345 ( + минимум 150 000 от др клипчета) = 360 000

8.ДесиСлава Следи от сълзи 204 000 (+ 120 000 от др клипове ) = 324 000

9.ДесиСлава и Стораро - Замълчи - 201 000 (+ 320 000 от др клипчета) = 520 000

10.ДесиСлава и Играта - Нещо по така - 201 000 (70 000 от др клипчета) = 270 000

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани с тия шибани Мотори! :mf_surrender: И Назмилер имат 1000 милиона гледания, но идват от Турция! Аман от глупости.

 

Логиката е, че ако говорим за наши си, български песни, в момента хората отново слушат най-вече най-големите хитове от 2015. Разбираш ли? Сигурен съм, че разбираш. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе за въздействие върху кариерата - може би на Малина й се е отразило по-добре, тя имаше да се доказва, парчето беше иновативно за времето си, но не това беше темата на спора ни.

 

Аз разбирам много работи, включително че логиката и фактите не работят както на някой му се иска, щото така му изнася. В случая гледаме цифри=факти. Цифрите=Фактите показват, че Як мотору, която колкото и да я определяте като циганска, в момента има повече гледания от която и друга излязла по същото време песен, повечето от които вече съм изброявал няколко пъти. По пътя на собствената ти изкривена логика, за което в случая сам си виновен, тая песен е разтърсила цялата държава през 2005/6та, и е по-голям хит от цифра песни, които може и да са български, но според гледанията към днешна дата никой не се е сещал за тях нито тогава, нито сега.

 

Прочее, ако ша делим песните - и логиката - на циганска, българска или както ни изнася според случая, ко ми броиш вече месеци наред няква Шефка, която е баси циганията, да не говорим как Стораро и Галена са си от боята?

 

Понататък, ако ша мислим логически, и ша си говорим сериозно, нормално във първата бг видео платформа, към независим по онова време изпълнител като Деса, която не се въртеше по щатните Планета и Фен, да е имало малко повече интерес, отколкото към Малинажа, се възползваше от тия екстри, не мислиш ли? Ама тая част, понеже не ти изнася, леко леко леко я пропускаш.

 

Изобщо аре стига с тая простотия, РЪЦЕТЕ ГОРЕ МИШКИ и да се насладим на най-големия хит за бъдещите поне 5-6, а защо не и 56 години

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи две - около 300 000 от всички клипове във Вбокс

 

Леден свят - 140 000 от всички клипове във Вбокс

Не сравнявайте несравнимото...

Як мотору - хитът на 2006.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена общо за периода 2013-2018(откакто качват премиерно в Ютуб) има 329 милиони гледания. Събрани са всички песни със и без клипове, фолклорни, концертни изяви, чуждестранни проекти и...Шефката! :3fdb8960598fa63e:

Кралица!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ютуб

 

еся преди малко

 

Казваш че ме обичаш - аре почти 5 милиона, ако включим и лайфа на Дотук

Як Мотору - 13 милиона

 

Мисля че по - големия хит е очевиден.

 

И тоя път поне сравнявам само прашасали цигании, да не чувам пак тва било така, онова било незнам си кво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена общо за периода 2013-2018(откакто качват премиерно в Ютуб) има 329 милиони гледания. Събрани са всички песни със и без клипове, фолклорни, концертни изяви, чуждестранни проекти и...Шефката! :3fdb8960598fa63e:

Кралица!

 

Може да има милиарди гледания, ама 2006 кълчеше кълки като статистка на мегахита на звездата на 2006 Хабиби

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си спомняме коя песен беше по-голям хит. Тук просто за пореден път искат да омаловажат Деса, а всичко останало е просто средство. "Леден свят" също.

Оф мале, за теб все някой се опитва да омаловажи а Деса, я Галена. Толкова ли пък не можа друго да измислиш? И защо му е на някой да ги омаловажава???? Бахти аргумента, направо ги убиваш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ютуб

 

еся преди малко

 

Казваш че ме обичаш - аре почти 5 милиона, ако включим и лайфа на Дотук

Як Мотору - 13 милиона

 

Мисля че по - големия хит е очевиден.

 

И тоя път поне сравнявам само прашасали цигании, да не чувам пак тва било така, онова било незнам си кво.

Чакай, ся ще бъде намесен някой друг критерий :beware_mods:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи две - около 300 000 от всички клипове във Вбокс

 

Леден свят - 140 000 от всички клипове във Вбокс

 

 

Не сравнявайте несравнимото...

 

Lelqtian не харесва, когато с теб се разбираме или сме на една позиция. Отделно приглася на asylum за всичко. Затова и той се метна на влака да въздига дъртия чируз.

 

Як Мотору, та Як Мотору. 5 пъти му се обясни, че в песента се пее на турски/мангалски си и трафика идва от Турция. Тва зорлен да се правиш на глупав, а да не си. :mf_surrender: С ква цел?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да има милиарди гледания, ама 2006 кълчеше кълки като статистка на мегахита на звездата на 2006 Хабиби

 

И сега да забие Лъжовен свят или Запали мотора, ще изкърти Арена Армеец!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаaм! И тая беше много яка. Петя трябваше да й направи кавър. Топ гъзарка! :3fdb8960598fa63e:

 

Топ тузарка даже. Тая по-скоро Деса трябваше да кавърдиса, по щеше да й ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...