Jump to content



Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

Много взе да ме кефи песента. Супер яки са тези китари отзад за фон, придават един съспенс в аранжимента. Само текстът да беше по-различен и да беше пипнато малко изпълнението...

Но е добро предложение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми от първо слушане. И мен ме радват китарите, отдавна не е имало такива в поп-фолк песен - Камелия е хитра, усеща кога да пусне различно парче.

Да вземе да го издава този албум вече. Зимата, заедно с клип на прословутата заглавна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам с какъв акъл този, който й поддържа канала, не го е пуснал като нормален клип, а като лайв стрийм. Понякога не мога да се начудя на малоумието на някои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам с какъв акъл този, който й поддържа канала, не го е пуснал като нормален клип, а като лайв стрийм. Понякога не мога да се начудя на малоумието на някои.

Заради лайв - стрийма ли не влиза в трендинг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът от сутринта изчезна от абонаментите. Нито на телефон, нито на телевизор се показва. Пак осраха промото.

Харесва ми целия проект.

Ми на мен ми е в абонаментите... Показва се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто на Бата

:roll1: :roll1:

Ох, тук има голям проблем с Камелия, а ние какво обсъждаме. Няма ли да помогнем с нещо?

Песента има 100к за малко повече от 24 часа. Това е бедствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Ох, тук има голям проблем с Камелия, а ние какво обсъждаме. Няма ли да помогнем с нещо?

Песента има 100к за малко повече от 24 часа. Това е бедствие.

 

С какво да помогнем? Освен да се погрижим феновете й да са спокойни и щастливи в този тежък момент? :1000 (29):

 

Сериозно - 100К за малко над 24 часа никак не е зле като за Камелия btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво да помогнем? Освен да се погрижим феновете й да са спокойни и щастливи в този тежък момент? :1000 (29):

 

Сериозно - 100К за малко над 24 часа никак не е зле като за Камелия btw.

Очакванията бяха по-високи попринцип. Аз също очаквах, но не мога да се насиля да припадна от кеф, като чуя песента.

Канала й е с малко абонати в сравнение с на други, но пък за сметка на това тя обяви това парче на всички възможни места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще влезе. Вижте, че и Яница се оказа вътре 2 дни по-късно. Сигурно има бъг.

 

Яница е в огромен канал. Преди това беше Емануела в трендинг.. това много влияе. Малките канали влизат светкавично в трендинг.. просто нещо е станало с клипа, най-вероятно заради това, че е лайв-видео. Нямам идея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галенче, за бързата реакция. :1000 (30): Ако не е тя да ни каже, ще дирим тук до Коледа. :1000 (6):

 

Гледам на Пеги Зина, гледам на Кама и..... нашата продукция е като от друга планета. :clap:

Както си и знаех - кавър. :3fdb8960598fa63e: И то на песен на 11 години. Така е по-евтино сигурно :1000 (29): Тъй, че е нормално да ти се струва от друга планета. И все пак отново Кама прави кавъри на Пегито, а не обратното.

 

Иначе клипът е добър, изпяването не е много добро, но не може да се желае повече от Камелия. Отвратителният мангал е страшно излишен и разваля И тази песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... и продължава да не е в Трендинг... Камица да няма страйк на канала или някакви нарушения? :whistling:

 

Друг вариант е трафикът да е предимно от социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както си и знаех - кавър. :3fdb8960598fa63e: И то на песен на 11 години. Така е по-евтино сигурно

Така е по-добре. Дразнещо е да пеят актуални хитове от съседни страни.

 

Друг вариант е трафикът да е предимно от социалните мрежи.

Няма да се учудя да е изцяло оттам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...