Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Шефката" официално докара до нервна криза, сърцебиене и неистов гняв и човек, който не слуша чалга и не влиза в Рамания. Утре ще ти разправям подробно. КРИЗИ, КРИЗИ, КРИЗИ с омраза и псувни! :1000 (6): :happyppl:

Изглеждаш доволен.. :1000 (29):

Такава е "Шефката" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие захаросвате истината. Ако действително Шефката беше хитът на лятото, нямаше да го изтъквате всеки ден 24/7.

 

А ти не се ли замисляш, че го ОТРИЧАШ всеки ден 24/7?

 

Да те оставим да говориш неистини ли?

 

Хората я чуват отвсякъде, песента кърти дискотеките, до седмица и най-гледаната за лятото. Какво повече искаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау,вече минахме на лична основа,поредното доказателство за безсилието ти. Не бой се и вие си приличате с Галена с ремонтите по лицето,само внимавайте някой ден да не паднат,че..кофти. :3fdb8960598fa63e:

 

Пей, сърце, Галена залезе

Ратака тик, тариката така

Вдигнал ръце, Господ усмихва се

И леко с пръсти щрака :whistling:

Аз не съм против да си приличам с Галена.

Не е нападка, ако така го приемаш, сори, това говори за безсилие и отачяние.

Като измисляш песни поне да имаше малко смисъл в текста, но и това не се получи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като измисляш песни поне да имаше малко смисъл в текста, но и това не се получи. :1000 (29):

 

:roll1: :roll1:

 

Брук, пристани ма! Пристани, че ще имам мускулна треска от смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм против да си приличам с Галена.

Не е нападка, ако така го приемаш, сори, това говори за безсилие и отачяние.

Като измисляш песни поне да имаше малко смисъл в текста, но и това не се получи. :1000 (29):

Неслучайно споделих песен на Галена.Безсмислен текст в унисон с нейните напъни за кариера. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно споделих песен на Галена.Безсмислен текст в унисон с нейните напъни за кариера. :Vishenka_05:

Не, твоят текст е бизмислен и дори не може да си го запее човек върху мелодията. Не става, не става... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, твоят текст е бизмислен и дори не може да си го запее човек върху мелодията. Не става, не става... :1000 (29):

 

да искаш ти - не става!

Не става, не става - аванта кой ти дава!

Не става, не става - акъл за две стотинки да имаш.

 

Сипи ма, Стелее, сипи малко акъл маа. За хляб да си купя, от друг град съм - за билет за влака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, твоят текст е бизмислен и дори не може да си го запее човек върху мелодията. Не става, не става... :1000 (29):

Именно де. Същото като Галена,грам не разбира от музика пък певица се пръкнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"ФОТОШОПКАТА"

 

Ква ти снимка, абе ква заплата?

Недей да снимаш на Андроник сурата.

На нея много, фотошопа й отива

И на снимки прави се богиня....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не се ли замисляш, че го ОТРИЧАШ всеки ден 24/7?

 

Да те оставим да говориш неистини ли?

 

Хората я чуват отвсякъде, песента кърти дискотеките, до седмица и най-гледаната за лятото. Какво повече искаш?

Купих ти сърце има повече гледания, при това от един клип, не от комбинирано от 1000 фенски или изтрити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купих ти сърце има повече гледания, при това от един клип, не от комбинирано от 1000 фенски или изтрити.

 

Да, още няколко дни ще има повече, след това ЧАО. :)

 

Това няма никакво значение от колко клипчета ги има, реални хора са ги гледали също като "Купих ти сърце".

 

Друго да кажеш нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш ли да дойда до Доспат ли къде беше и да те надупя на задна? :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

 

Ако искаш ела в Германия съм и не живея в Доспат , бях там само на концерта. Така ще те надупча ще ме запомниш! Аре сиктър с тая Галена вече тук цяло лято я втрисваш , чуди се за кой да де хване , за да оцелее. Да си залага на себе си да я видим какво може , видяхме ме с Просташкото шоу и Дай ми любов как стигна дъното. Поне Преслава не залага на дуети и не се хваща като сламка за силните на деня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш ела в Германия съм и не живея в Доспат , бях там само на концерта. Така ще те надупча ще ме запомниш! Аре сиктър с тая Галена вече тук цяло лято я втрисваш , чуди се за кой да де хване , за да оцелее. Да си залага на себе си да я видим какво може , видяхме ме с Просташкото шоу и Дай ми любов как стигна дъното. Поне Преслава не залага на дуети и не се хваща като сламка за силните на деня!

 

Превъзбуден ми се струваш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш ела в Германия съм и не живея в Доспат , бях там само на концерта. Така ще те надупча ще ме запомниш! Аре сиктър с тая Галена вече тук цяло лято я втрисваш , чуди се за кой да де хване , за да оцелее. Да си залага на себе си да я видим какво може , видяхме ме с Просташкото шоу и Дай ми любов как стигна дъното. Поне Преслава не залага на дуети и не се хваща като сламка за силните на деня!

Чувам, че в Германия сте много турци и цигани, така ли е ?

 

Преса не се закачала за силните на деня??

-Джена

-Фики

-Анелия

-Елена

-Галена

- Стораро

-Константин

 

 

Точно Петя ли? Да го кажем за Камелия, Ивана, Глория, които принципно отказват дуети на всеки, ама баш Петя ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно де. Същото като Галена,грам не разбира от музика пък певица се пръкнала.

 

Хаха, защото не разбира ли толкова години е в топа?

Ясно е друго... ти не разбираш от музика щом смяташ Андреа за певица. Тя става за анимационен филм. Ще играе Прасчо. :3fdb8960598fa63e:

Искаш ли да дойда до Доспат ли къде беше и да те надупя на задна? :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

Викаш от любов боли..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...