Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хахаха, нали? Усещането никак не е приятно. :3fdb8960598fa63e: Сами си го правят, бе Стеле. Сами!

 

Каквото сам си направиш, цяла Рамания не може да ти го направи. - Българска форумна поговорка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е лидера, а Галена е лидерката. Между лидер и лидерка има разлика. Разбираш го, нали?

Е,има,въпреки че Галена с този външен вид малко към третия пол ми бяга. :3fdb8960598fa63e: За ваше съжаление Галена не е лидерка вече,Анелия и Емануела я изядоха като смядовска луканка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тогава защо тази не е?

 

Не знам, задай си въпроса към Диапазон/Пайнер. Ние нашата теза си я доказахме за пореден път днес. Ако още един път отворите дума за това, че "Шефката" е фийт и всеки изпълнител в един дует трябвало да има точно 50% текст, вече положението ще е притеснително от гледна точка на интелектуалните ви способности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,има,въпреки че Галена с този външен вид малко към третия пол ми бяга. :3fdb8960598fa63e: За ваше съжаление Галена не е лидерка вече,Анелия и Емануела я изядоха като смядовска луканка.

Чакай сега, защо намесваш Анелия койота и Емануела плейбека? Нали не можело да се намесват други? Нали говорим за Галена? Оп...пак греда уцели и тук. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тема номер 1" е защото непрекъснато ни е бутате в лицата, не за друго.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Да, разбира се. И "Шефката" е хит номер 1 на лятото, защото аз и Стела непрекъснато я слушаме. 3.5 млн пъти съм я слушал досега, Стела и тя толкова и ето ти хита на сезона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега, защо намесваш Анелия койота и Емануела плейбека? Нали не можело да се намесват други? Нали говорим за Галена? Оп...пак греда уцели и тук. :3fdb8960598fa63e:

Намесвам ги само за да докажа тезата си,докато ти директно ме разпитваше за Андреа. Хоп провалих ти затапката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега, защо намесваш Анелия койота и Емануела плейбека? Нали не можело да се намесват други? Нали говорим за Галена? Оп...пак греда уцели и тук. :3fdb8960598fa63e:

 

То цял гредоред стана днес. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тема номер 1" е защото непрекъснато ни е бутате в лицата, не за друго.

Някой да ви кара да ни отговаряте? Задайте по-интересна тема ако можете. Ама само да се обадим ние и споменем Галена и скачате. Тази тема точно събуди заспалия форум. Това е абсолютен факт. Пишете като луди с цел да ни затапите, ама не се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намесвам ги само за да докажа тезата си,докато ти директно ме разпитваше за Андреа. Хоп провалих ти затапката. :3fdb8960598fa63e:

Ми и аз по същата причина намесих Пиги. Разпит или просто коментар значение и разлика няма. Оп :1000 (29): , вярваш ли си, че можеш да ме затапиш? С празни приказки, които сменяш във всеки пост, като видиш, че си се издънил.... Така ли ще ме затапиш? Намери друг начин. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и аз по същата причита намесих Пиги. Разпит или просто коментар значение и разлика няма. Оп :1000 (29): , вярваш ли си, че можеш да ме затапиш? С празни приказки, които сметяш във всеки пост, като видиш, че си се издънил.... Така ли ще ме затапиш. Намери друг начин. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

То какви начини им останаха на тези хора? Ние не им оставихме опции.

 

"Спри да се натягаш. Намери друг начин!" - лафът на лято 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и аз по същата причина намесих Пиги. Разпит или просто коментар значение и разлика няма. Оп :1000 (29): , вярваш ли си, че можеш да ме затапиш? С празни приказки, които сменяш във всеки пост, като видиш, че си се издънил.... Така ли ще ме затапиш? Намери друг начин. :3fdb8960598fa63e:

Напротив,има.Ти ме разпитваше,а аз ги намесих само единично,така че ето я разликата. :girl_witch: Така и не коментира факта,че всяка чалгарка,чиято кариера залязва я реанимира с кючек и защо "залязлата" Андреа има повече РЕАЛНИ лайкове на последните си снимки от на "лидерката" Смядово. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Андреа има повече лайкове от Галена на супер реалните си снимки в Инстаграм - да, тя е лидерката на попфолка към 2018 година. Друго има ли да уточняваме? Айде по ред на номерата да ги караме и да приключваме за тази вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всеки трезво мислещ човек с нормален разсъдък е ясно, че песента е дует.

Всеки може да приема песента за каквото иска, но това не променя факта че официално е фийт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG...

YouTube съществува от 2006.

 

Интересни са ми разсъжденията ти, как би обяснил например ей това - Дара изпява цялата песен, обаче тя е feat., а Monoir е водещият изпълнител? Теорията за 50:50 как се прилага в тоя момент?

 

 

Ясно е, че Шефката е писана като фийт заради продуцентите, всеки си я възприема като песен на Тони Стораро и Галена. Спорите за глупости...

 

П.П. И да, вече никой не избухва на "Гледай как се прави", но на "Чужди усмивки" все още е бурно. ;)

Не всички са музикално грамотни, като нас. Прости му невежеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Андреа има повече лайкове от Галена на супер реалните си снимки в Инстаграм - да, тя е лидерката на попфолка към 2018 година. Друго има ли да уточняваме? Айде по ред на номерата да ги караме и да приключваме за тази вечер.

Най-сетне адекватен коментар! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки може да приема песента за каквото иска, но това не променя факта че официално е фийт.

 

Едно нещо е това, което хората масово го приемат.

 

България официално НЕ се води към държавите от третия свят, а развита страна от ЕС. Питай хората по малките градове и села обаче дали това официално ги грее тях и как свързват двата края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не всички са музикално грамотни, като нас. Прости му невежеството.

 

Хахах каква грамотност? Всички тук са напълно наясно със ситуацията. Просто двама-трима човека се чудят как да излобеят. И преди да ми скочат - ДА, вид излобяване е това. Не харесвай изпълнителката - твое право е, обаче да се чудиш как да отречеш очевидната истина, само за да внушиш, че била залязла - еми..злобичка е това, тъничка-мъничка.

 

И Ванчо, и Боровинката са върли фенове на Преслава, но не си затвориха очите за истината. Камо ли да тръгнат да я отричат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

То какви начини им останаха на тези хора? Ние не им оставихме опции.

 

"Спри да се натягаш. Намери друг начин!" - лафът на лято 2018.

Търсят още начини, като гледам, но са на изчерпване.

Лафът на годината! :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив,има.Ти ме разпитваше,а аз ги намесих само единично,така че ето я разликата. :girl_witch: Така и не коментира факта,че всяка чалгарка,чиято кариера залязва я реанимира с кючек и защо "залязлата" Андреа има повече РЕАЛНИ лайкове на последните си снимки от на "лидерката" Смядово. :3fdb8960598fa63e:

Ама все е намесване с цел затапка, нали?

Дааа, Андреа има повече РЕАЛНИ лайкове на НЕРЕАЛНИТЕ си снимки. Сега започвам да разбирам защо я харесваш, приличате си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсят още начини, като гледам, но са на изчерпване.

Лафът на годината! :roll1:

 

"Шефката" официално докара до нервна криза, сърцебиене и неистов гняв и човек, който не слуша чалга и не влиза в Рамания. Утре ще ти разправям подробно. КРИЗИ, КРИЗИ, КРИЗИ с омраза и псувни! :1000 (6): :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах каква грамотност? Всички тук са напълно наясно със ситуацията. Просто двама-трима човека се чудят как да излобеят. И преди да ми скочат - ДА, вид излобяване е това. Не харесвай изпълнителката - твое право е, обаче да се чудиш как да отречеш очевидната истина, само за да внушиш, че била залязла - еми..злобичка е това, тъничка-мъничка.

 

И Ванчо, и Боровинката са върли фенове на Преслава, но не си затвориха очите за истината. Камо ли да тръгнат да я отричат...

Вие захаросвате истината. Ако действително Шефката беше хитът на лятото, нямаше да го изтъквате всеки ден 24/7.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама все е намесване с цел затапка, нали?

Дааа, Андреа има повече РЕАЛНИ лайкове на НЕРЕАЛНИТЕ си снимки. Сега започвам да разбирам защо я харесваш, приличате си. :3fdb8960598fa63e:

Ау,вече минахме на лична основа,поредното доказателство за безсилието ти. Не бой се и вие си приличате с Галена с ремонтите по лицето,само внимавайте някой ден да не паднат,че..кофти. :3fdb8960598fa63e:

 

Пей, сърце, Галена залезе

Ратака тик, тариката така

Вдигнал ръце, Господ усмихва се

И леко с пръсти щрака :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...