Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако ти харесваш нещо у Глория, това е твое право и твой вкус (да не говорим, че въпросната от години не ми е интересна). Не виждам защо аз трябва да съм задължен да правя същото за Ивана, когато не го усещам така. Разсъждаваш много първосигнално и детски :gun_bandana:
Още един, който се прави на луд. :3fdb8960598fa63e:

Неотдавна сам си каза, че имаш любими песни на мадам Калудова, но отказа да ги споделиш, точно защото разсъждаваш детски и не си преодолял онази прословута доминация на въпросната. Знам, че не ви беше леко тогава. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ме е страх да стана влогър, не мога да понасям критики! Ще се нагълтам с хапчета под душа при първия грозен коментар ... :3fdb8960598fa63e:

 

Всички ли фенове на Преслава сте с лабилна психика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ли фенове на Преслава сте с лабилна психика?
Е, разбира се...

 

Защо "Да гори в любов" имаше такъв уау ефект върху мен в началото, а вече не си я пускам?! "Не се изтриваш" поне няколко седмици ми държа интереса. "Обратно в играта" така и не ми хареса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ли фенове на Преслава сте с лабилна психика?

 

Да, депресираме се при първия полъх на вятъра..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ли фенове на Преслава сте с лабилна психика?

Верни на лидерката до гроб!

 

-П.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, разбира се...

 

Защо "Да гори в любов" имаше такъв уау ефект върху мен в началото, а вече не си я пускам?! "Не се изтриваш" поне няколко седмици ми държа интереса. "Обратно в играта" така и не ми хареса.

Днес цял ден не съм слушала "Да гори в любов". Може да се е получило пренасищане и утре ако си я пусна пак да ми подейства на психиката. Зависи от много неща обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе ти си станала прекалено спокойна в постовете си, чак си нетипична на моменти. Прочитам нещо и си казвам, че ще избухнеш, а ти отговаряш съвсем добронамерено. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес цял ден не съм слушала "Да гори в любов". Може да се е получило пренасищане и утре ако си я пусна пак да ми подейства на психиката. Зависи от много неща обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе ти си станала прекалено спокойна в постовете си, чак си нетипична на моменти. Прочитам нещо и си казвам, че ще избухнеш, а ти отговаряш съвсем добронамерено. :3fdb8960598fa63e:

Нали? Да благодарим на Бог за спокойствието и хармонията, с които ме дарява напоследък! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали? Да благодарим на Бог за спокойствието и хармонията, с които ме дарява напоследък! :Vishenka_05:

 

Ти как се възприемаш такава? Доволна ли си от себе си?

Предишната Янева е:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника Валериева на LIVΕ в Инстаграм:

 

"Какво може да ми направи Яница, бе. Тя е такова джудже и на живо не смее нищо да ми каже и като ме види стои мирно."

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника Валериева на LIVΕ в Инстаграм:

 

"Какво може да ми направи Яница, бе. Тя е такова джудже и на живо не смее нищо да ми каже и като ме види стои мирно."

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Двете какво делят? Каква е драмата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как се възприемаш такава? Доволна ли си от себе си?

Предишната Янева е:

 

Има своите плюсове и минуси. Не се паля, не се потя, не ме заболява глава. Усещам се по-склонна да разбирам другите и да водя диалог, в който не винаги се ражда истината. От друга страна, забелязвам, че в личния ми свят, доста хора започнаха да ми се качват на главата, а при липса на реакция от моя страна, си се ядосвам после сама на себе си, че съм го допуснала.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ме е страх да стана влогър, не мога да понасям критики! Ще се нагълтам с хапчета под душа при първия грозен коментар ... :3fdb8960598fa63e:

 

Асцендент в Лъв? :3fdb8960598fa63e: Но комплименти можеш, нали? 1000%20(29).gif

 

Луна в Риби? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, разбира се...

 

Защо "Да гори в любов" имаше такъв уау ефект върху мен в началото, а вече не си я пускам?! "Не се изтриваш" поне няколко седмици ми държа интереса. "Обратно в играта" така и не ми хареса.

 

Човек №5. Край! Моисей повлече крак. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има своите плюсове и минуси. Не се паля, не се потя, не ме заболява глава. Усещам се по-склонна да разбирам другите и да водя диалог, в който не винаги се ражда истината. От друга страна, забелязвам, че в личния ми свят, доста хора започнаха да ми се качват на главата, а при липса на реакция от моя страна, си се ядосвам после сама на себе си, че съм го допуснала.

Няма нужда да се палиш и потиш от спорове във форума. А за личния живот мисля, че на всеки се е случвало да има такива моменти, важното е да преминат и да не ги оставяш за дълго на главата ти.

 

Тази вечер се слуша качествена музика само. Поздрав с много любима моя песен:

 

 

Глория да се замисли вече какви песни искаме.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Асцендент в Лъв? :3fdb8960598fa63e: Но комплименти можеш, нали? 1000%20(29).gif

 

Луна в Риби? :Vishenka_05:

 

Комплименти всеки може да приема ... :3fdb8960598fa63e:

 

Трудно се живее с моите астрологични знаци!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комплименти всеки може да приема ... :3fdb8960598fa63e:

 

Трудно се живее с моите астрологични знаци!

 

Не е така за комплиментите. Има хора, на които не им е приятно - чувстват се неудобно, други пък го считат за някакво подмазване, ласкателство с цел изгода, трети си мислят, че ще ги урочасаш. Друго си е Лъвската гордост да я погалиш с някой предварително обмислен комплимент. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ми аз обичам трудностите принципно. :whistling: И има свободно легло в нас. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се палиш и потиш от спорове във форума. А за личния живот мисля, че на всеки се е случвало да има такива моменти, важното е да преминат и да не ги оставяш за дълго на главата ти.

 

Тази вечер се слуша качествена музика само. Поздрав с много любима моя песен:

 

 

Глория да се замисли вече какви песни искаме.. :gun_bandana:

С новата балада най-накрая предложи това, което искахме. Всеки път като я слушам осъзнавам колко рядко в жанра чуваме такова пеене. И този път е на място, защото песента си е направена за пеене, а не за веселба в клуб.

Жалко, че публиката нещо пак не я възприема и ще поредната й зациклила под 1 милион. Не е за вярване, че към 2018 балада на Емануела може да има по-голям успех от балада на Глория. Но едната просто си е много по-актуално име и на всичкото отгоре също взе, че предложи свястна песен.

 

Емануела каза ли нещо интересно в Папапраци?

Не го гледах цялото интервю, но обяви, че се е събрала с бащата на сина си. Нищо за кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада песента на Глория, но факт че идва леко блудкава и е сред най-слабите в кариерата й.

 

Нещо като "Право на влюбване" на Преса ми е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...