Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само на първо? Шок и ужасТ напрао. Редно е поне от 1 до 10 включително :)

Коментирай движенията с ръцете които прави на "СА-СА" и накрая тичането зад перденцето. :3fdb8960598fa63e:

Мачка! Ако беше останала в Пайнер, щеше всяка година да обира наградите за артистично присъствие във видеоклип.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блубери, ще разясниш ли какво се е случило с Чоко и Пикпук, или ще се правиш на обидена?

Не знам, просто попаднах на снимка от август, която и тримата са качили с един и същи текст отдолу - че всичко е зад гърба им и се надяват хората да не следват техния пример. Предвид, че и противното Николче е на снимката, нищо чудно заради нея да е бил скандала между двама им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай движенията с ръцете които прави на "СА-СА" и накрая тичането зад перденцето. :3fdb8960598fa63e:

Мачка! Ако беше останала в Пайнер, щеше всяка година да обира наградите за артистично присъствие във видеоклип.

Мачка естествено! Останаха ли кадри от Перденцата, които не сме коментирали?

 

Иначе мисля, че е направила навремето много правилно решение, като се е отказала навреме (или почти). Ся си гледа живота, изглежда и звучи доволна. Е, ако реши да направи един ретро тур из кръчмотеките не би било лошо за нас, но няма да загубя сън ако не се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай движенията с ръцете които прави на "СА-СА" и накрая тичането зад перденцето. :3fdb8960598fa63e:

Мачка! Ако беше останала в Пайнер, щеше всяка година да обира наградите за артистично присъствие във видеоклип.

Мачка естествено! Останаха ли кадри от Перденцата, които не сме коментирали?

 

Иначе мисля, че е направила навремето много правилно решение, като се е отказала навреме (или почти). Ся си гледа живота, изглежда и звучи доволна. Е, ако реши да направи един ретро тур из кръчмотеките не би било лошо за нас, но няма да загубя сън ако не се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачка естествено! Останаха ли кадри от Перденцата, които не сме коментирали?

 

Иначе мисля, че е направила навремето много правилно решение, като се е отказала навреме (или почти). Ся си гледа живота, изглежда и звучи доволна. Е, ако реши да направи един ретро тур из кръчмотеките не би било лошо за нас, но няма да загубя сън ако не се случи.

Малко са тези, които знаят кога да спрат. ;)

Иначе щеше да стане като Ванча и да бълва бози на килограм.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко са тези, които знаят кога да спрат. ;)

Иначе щеше да стане като Ванча и да бълва бози на килограм.

 

Ръцете горе, гащичките долу ...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ръцете горе, гащичките долу ...

Ти не помня да си коментирал Петра, кажи нещо за нея - Любим трак? Изпитваш ли оргазъм слушайки го? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не помня да си коментирал Петра, кажи нещо за нея - Любим трак? Изпитваш ли оргазъм слушайки го? :3fdb8960598fa63e:

 

Правилно помниш, сладка. Не съм слушал нито един нейн трак, така че аз самия не мога да посоча любим такъв.

 

– Мари Колева

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилно помниш, сладка. Не съм слушал нито един нейн трак, така че аз самия не мога да посоча любим такъв.

 

– Мари Колева

Шок и скандал! Плача!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, просто попаднах на снимка от август, която и тримата са качили с един и същи текст отдолу - че всичко е зад гърба им и се надяват хората да не следват техния пример. Предвид, че и противното Николче е на снимката, нищо чудно заради нея да е бил скандала между двама им.

 

А не мислиш ли, че Пикпук има доста гейски глас за хетеро пичага? Гледах му влоговете, то звучи като лиготеща се ученичка. Не дай си Боже да изохка, докато правят секс с неговата приятелка, ще стане доста конфузно. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе и на мен ми се е случвало да имам търкания с гаджето на най-добрия си приятел. Нужно ли е да казвам кой победи? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз намирам и хубави думи за Глория. Нещо, което не може да се каже за теб, стигнем ли до разбивачката на митове и легенди за кралици и класи! :3fdb8960598fa63e:

Ако ти харесваш нещо у Глория, това е твое право и твой вкус (да не говорим, че въпросната от години не ми е интересна). Не виждам защо аз трябва да съм задължен да правя същото за Ивана, когато не го усещам така. Разсъждаваш много първосигнално и детски :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Камелия я дадоха за кратко. Жалко, че не беше пълноценно интервю, за да рекламира хита на сезона. :whistling:

Да, говореше за Цветин. Дадоха и горилата Фики. Талкова грозен е станал направо плаши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ме е страх да стана влогър, не мога да понасям критики! Ще се нагълтам с хапчета под душа при първия грозен коментар ... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...