Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колажът е пуснат на 1 юли.

Твоя бях - 339

Обратно в играта - 144

 

:1000 (29):

 

И аз бих предпочел "Твоя бях".

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казаха и тук новият алгоритъм на ютюб ти показва в предложения песни,които слушаш често. Днес например слушах "Бум" на Фики 5-6 пъти и сега ми я показва след всеки клип,докато при теб едва ли се показва. Засрами се,че на теб Просто шоу не ти излиза,а се броиш за фен на Галена! :gun_bandana:

 

Мисля, че това не е единственият критерии, по който се формира алгоритъма. Има и други фактори.

 

А песента я слушах главно декември и януари доста, края на януари видях реакцията в дискотека и честно казано се изненадах какво изригване имаше. Аз тази песен така и не я почувствах, както други Галенени. В следващите месеци постоянно се съобщаваше тук за страхотен прием в различни градове.

 

В един момент забелязах, че беше спряла да се показва в тубата.

 

"Обратно в играта" също отдавна не я слушам, но доста често ми излиза отстрани. По твоята логика това не би трябвало да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това не е единственият критерии, по който се формира алгоритъмът. Има и други фактори.

 

А песента я слушах главно декември и януари доста, края на януари видях реакцията в дискотека и честно казано се изненадах какво изригване имаше. Аз тази песен така и не я почувствах, както други Галенени. В следващите месеци постоянно се съобщаваше тук за страхотен прием в различни градове.

 

В един момент забелязах, че беше спряла да се показва в тубата.

"Обратно в играта" същоя отдавна не я слушам, но доста често ми излиза отстрани. По твоята логика, това не би трябвало да е така.

Ами не знам,при мен се показват песни,които съм слушал много и то не много отдавна във времето.Иначе има и такива като "Пантера"които не съм слушал от години и ми се показват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си триете бисквитките при всяко затваряне на браузъра (както би трябвало да е), ще ви се показват клипове, които гледате често и това винаги е било така. Иначе всеки път започвате на чисто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си триете бисквитките при всяко затваряне на браузъра (както би трябвало да е), ще ви се показват клипове, които гледате често и това винаги е било така. Иначе всеки път започвате на чисто.

Аз използвам приложението на Ютюб,не си го пускам през браузър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ти :mf_surrender:
Аз намирам и хубави думи за Глория. Нещо, което не може да се каже за теб, стигнем ли до разбивачката на митове и легенди за кралици и класи! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната - да. :1000 (29):

 

А тук спря да се говори за дуета на Преслава с Кеба. Тази песен забрави ли се? :3fdb8960598fa63e:

 

Ма и такава песен ли имало?

 

Ако пак ша чоплиме Джулка, сигурни ли сме че има такава певачка всъщност? Или просто кокошарника пробват някоя нова схема - примерно купуват се гледания под някво заглавие, в случая Джулка, и ако се разбере, че хваща дикиш, пускат някоя да бръмчи по кръчмите да инкасира "успеха". Някой всъщност виждал ли я е на живо тая, чувал ли е нейна песен от кола на улицата, или някъде различно от тубата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма и такава песен ли имало?

 

Ако пак ша чоплиме Джулка, сигурни ли сме че има такава певачка всъщност? Или просто кокошарника пробват някоя нова схема - примерно купуват се гледания под някво заглавие, в случая Джулка, и ако се разбере, че хваща дикиш, пускат някоя да бръмчи по кръчмите да инкасира "успеха". Някой всъщност виждал ли я е на живо тая, чувал ли е нейна песен от кола на улицата, или някъде различно от тубата?

Май е тази с променено заглавие:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма и такава песен ли имало?

 

Ако пак ша чоплиме Джулка, сигурни ли сме че има такава певачка всъщност? Или просто кокошарника пробват някоя нова схема - примерно купуват се гледания под някво заглавие, в случая Джулка, и ако се разбере, че хваща дикиш, пускат някоя да бръмчи по кръчмите да инкасира "успеха". Някой всъщност виждал ли я е на живо тая, чувал ли е нейна песен от кола на улицата, или някъде различно от тубата?

 

Лично на мен не ми се чопли Джулката. Не ми е интересна за да и заделя толкова внимание и време. Не съм я виждала на живо, не искам да я виждам и не съм я чувала от коли и други места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото я е срам да се асоциира с кючекчийския жанр, а и е фенка на Галена, гледа да не я ядоса. :3fdb8960598fa63e:

 

Само, че не знае, че дните й са преброени. Както коментирахме преди няколко дни, попаджийските кандидат тьотки имат срок на годност 3-4 години макс и после чао, идват нови. А Галена? Галена остава... :1000 (29):

 

Не, не я е срам. Тя си признава, че слуша чалга, а и малко ли клипове има в нета как се мята на кючеци. :D

Изпълнението просто беше супер зле и тя изглеждаше дебела. За тва са го изтрили 100%. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате, че Чоко и Пикпук са се сдобрили, те са по-интересни от Джулия :Vishenka_05:

Аз съм й чувала песни, например "Точка за мен" за първи път я чух в дискотека, не знаех за съществуването й, също и "Твоя бях" и най-вече "Поздрав за жена ти". Но не е от вър тяните имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По цял ден висят в чалга форум и не знаят коя е Джулия. Защо се напрягате и преигравате? 1000%20(29).gif

 

Скоро не съм ти казвал, че те обичам. huh.gifflowers.gif

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Защо не коментирате, че Чоко и Пикпук са се сдобрили, те са по-интересни от Джулия :Vishenka_05:

 

Ах, ти как знаеш да привлечеш вниманието!! :3fdb8960598fa63e:

 

Нова песен да очакваме ли? Видя се, че по отделно ще им е трудно. Заедно са топ! Някой ми беше казал, че Чоко не можел да понася гаджето на Пикпук и затова се скарали. :3fdb8960598fa63e: Дали е истина? Чоко е абсолютен сладострастник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По цял ден висят в чалга форум и не знаят коя е Джулия. Защо се напрягате и преигравате? :1000 (29):

 

Дори не ми се налага да се напрягам, кво остава за преиграване - набедената за Джулия е никому неизвестна бедна женица от народа. Най-доброто и постижение като гледам е бекволикстка в кокошарника, нищо чудно кой е единствения и фен наоколо.

 

И стига толкоз за нея, отделихме и много повече време, отколкото и се полага. Време е за Перденца

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очила сложете – заслепявам ...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си триете бисквитките при всяко затваряне на браузъра (както би трябвало да е), ще ви се показват клипове, които гледате често и това винаги е било така. Иначе всеки път започвате на чисто.

При мен на първо място ми се показва "Перденца". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...