Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мохамед какво мисли за зодия ЛЪВ при мъжете? :Vishenka_05:

 

Че са интелигента и горделива зодия, с доста силно его. Представителите на този знак обичат много да им се правят комплименти, това ги одухотворява, докато други по мнителни знаци биха могли да го възприемат като фалшиво лицемерие и ласкателство. Добри организатори са, бива ги за шефове, но не й да търпят дълго някой да им дава наставления, особено мъжете.

 

Представител са на оптимистичната група от зодии, рядко изпадат в депресии, екстровертни и отворени към света са. Не са притеснителни. Фиксиран знак са - това ги прави едни от най-големите инати в зодиака. Наблюденията ми са, че са по-скоро моногамни, рядко изневеряват (някои пък никога не го правят).

 

В секса са огнени и страстни, но не обичат прекалените експерименти и разврат.

 

Това стига ли? :3fdb8960598fa63e:

 

ПС: Други да не ми задават въпроси за Астрология, не съм ви врачка.

 

Даниелее, комнтирай, че до няколко часа Името ти ще направи 1 млн. За малко повече от 14 дена.

Мега хита - Дразни ме, ги направи точно за 14 дена... :3fdb8960598fa63e:

Тази победа е твоя, защо не празнуваш? 1000%20(29).gif

 

ПС: Ти някакви разположения да имаш в Риби? Аз една преАтелка питам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъни по дискотеките все още.

"Обратно в играта" не дъни ли?

"Дай ми любов" е в пъти по-голям хит от "Просто шоу", по-скоро нея бих сравнявала с "Обратно в играта".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" не дъни ли?

"Дай ми любов" е в пъти по-голям хит от "Просто шоу", по-скоро нея бих сравнявала с "Обратно в играта".

 

Това нали зависи много от конкретното място и човекът, който пуска музиката - твои думи. У вас, като звучи по-често "Дай ми любов" и ето, че е по-голям хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Обратно в играта” е много по-голям хит от последните самостоятелни песни на Галена и вие го знаете много добре , но така си пишете глупости. А пък за “Да гори в любов” няма да говорим , Галена много отдавна няма хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Обратно в играта” е много по-голям хит от последните самостоятелни песни на Галена и вие го знаете много добре , но така си пишете глупости. А пък за “Да гори в любов” няма да говорим , Галена много отдавна няма хит!

Сравнявате само със самостоятелни песни, с "Шефката" не ви стиска :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че реакциите на двете песни са коренно различни. На Шоуто е тотална разбивация.

 

Обратно в играта извади голям късмет с това показване и затова ги направи тея гледания, иначе си е обикновен среден хит. Дори "Твоя бях" е по-голям от на Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" не дъни ли?

"Дай ми любов" е в пъти по-голям хит от "Просто шоу", по-скоро нея бих сравнявала с "Обратно в играта".

Ти си може би единствената фенка на Преслава, която признава песни на Галена за хитове. Останалите нищо не признават, дори си измислят какво ли не за да докажат, че не са.

 

Иначе "Обратно в играта" не мисля, че е повече въртяна. Може би са наравно. С новата песен не знам как е, скоро не съм ходила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнявате само със самостоятелни песни, с "Шефката" не ви стиска :3fdb8960598fa63e:

 

“Шефката” не е на Галена , а на човека който всяка една цигания му се превръща хит за съжаление (и аз незнам защо). Галена е слаба вече сама и затова или дует ще предложи или feat. , а Преси залага само на самостоятелното и се получава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнявате само със самостоятелни песни, с "Шефката" не ви стиска :3fdb8960598fa63e:

 

И самостоятелни да сравняват - "Просто Шоу" беше по-вървежна в клубовете, особено пък в София, от където редовно ми докладват какво се ротира. Дори и "Обратно в играта" да я мине по гледания, на Галена се избухваше повече - това и лятото хора от морето го бяха споделили.

 

"Играта" си е добра песен, и на двамата с теб ни харесва, обаче реално не е повече от един средностатически сезонен хит за Преслава, каквито тя има безброй в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че реакциите на двете песни са коренно различни. На Шоуто е тотална разбивация.

 

Обратно в играта извади голям късмет с това показване и затова ги направи тея гледания, иначе си е обикновен среден хит. Дори "Твоя бях" е по-голям от на Преса.

 

Ето го и отговорът на загадката. Точно това подозирах, че се е случило. Ама иначе тук ни разправят, че била по-голям хит, че и убедени, че вкупом дори. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Шефката” не е на Галена , а на човека който всяка една цигания му се превръща хит за съжаление (и аз незнам защо). Галена е слаба вече сама и затова или дует ще предложи или feat. , а Преси залага само на самостоятелното и се получава!

 

Значи ако съдим по тази логика - всички слаби правят дуети, така ли? А това твърдение, че не е песен на Галена, изобщо не мисля вече да влизам в подробности и да ви обяснявам, просто няма смисъл. Получава й се, никой не го отрича, самата аз харесвам нея и песните и. Дразнещото е това, че не спирате да я набутвате винаги да е номер едно, което нито има как да стане, нито е нужно. Реално тази година Анелия има много по-големи хитове от Преслава, колкото и да са ми противни. На всички други можем да признаем успех, но на Галена - не. Веднага се почва с отрицанията, особено за "Шефката".

 

И самостоятелни да сравняват - "Просто Шоу" е беше по-вървежна в клубовете, особено пък в София, от където редовно ми докладват какво се ротира. Дори и "Обратно в играта" да я мине по гледания, на Галена се избухваше повече - това и лятото хора от морето го докладваха.

"Играта" си е добра песен, и на двамата с теб ни харесва, обаче реално не е повече от един средностатически сезонен хит за Преслава, каквито тя има безброй в кариерата си.

 

Да, така е, аз съм виждала как се избухваше на "Просто шоу", а по това време тук всички твърдяха какъв голям провал е. Но отиваш на дискотека и виждаш, че не е. Сигурна съм, че тези хора също са ходили и са виждали, но никога няма да признаят такова нещо. Поне ние не изкарваме "Просто шоу" и "Дай ми любов" такива вселенски хитове.

Почти всички песни вече са сезонни хитове, не само на Преслава. Изключвам тези на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички песни вече са сезонни хитове, не само на Преслава. Изключвам тези на Азис.

 

Да, така е, но все пак има някои, които се октрояват повече от други - Moro mou, Шушана, Не се изтриваш, Дай ми още хем са сезонни, хем се задържаха повече от един сезон и надмогнаха хитовете, с които се състезаваха към онзи момент.

 

А ти сега разбра ли, че дори "Твоя бях" била по-голям хит от "Обратно в играта"? :3fdb8960598fa63e: Джулка - новата лидерска булка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Просто шоу" също се показва отстрани,що за глупости? :1000 (29):

 

Но беше спряла за няколко месеца. Тогава зацикли с трафика. На Преслава не е спирала да се показва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти сега разбра ли, че дори "Твоя бях" била по-голям хит от "Обратно в играта"? :3fdb8960598fa63e: Джулка - новата лидерска булка.

Имаше колаж в ITANIMULI, където Джулия я водеше двойно. Не го казвам само аз. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но беше спряла за няколко месеца. Тогава зацикли с трафика. На Преслава не е спирала да се показва.

Както казаха и тук новият алгоритъм на ютюб ти показва в предложения песни,които слушаш често. Днес например слушах "Бум" на Фики 5-6 пъти и сега ми я показва след всеки клип,докато при теб едва ли се показва. Засрами се,че на теб Просто шоу не ти излиза,а се броиш за фен на Галена! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти сега разбра ли, че дори "Твоя бях" била по-голям хит от "Обратно в играта"? :3fdb8960598fa63e: Джулка - новата лидерска булка.

 

Не харесвам това! Не съм съгласна! Не подкрепям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше колаж в ITANIMULI, където Джулия я водеше двойно. Не го казвам само аз. ;)

 

Ужас! :mf_surrender: Какви хора я следват тая страница?

И чак двойно!!!! Тази шебечка да не би наистина да почва да има фенове, а ние тук да сме назад с материала?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Джулия, нея не съм я чувал в дискотека даже, единствено с “Бръм”. Тя няма хитове, и затова се чуди вече с кой да намаже фийт или дует, с кой ли не опита и пак не стана голямо име

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас! :mf_surrender: Какви хора я следват тая страница?

И чак двойно!!!! Тази шебечка да не би наистина да почва да има фенове, а ние тук да сме назад с материала?

Колажът е пуснат на 1 юли.

Твоя бях - 339

Обратно в играта - 144

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...