Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За два часа Преси има близо 50 хил. гледания, 6 хил. харесвания и под 100 дислайкове.

 

Това беше жизненоважна информация, без която нямаше да заспим. Благодаря! :notworthy:

 

п.п. В канал с 1 400 000 абонати? :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е евтин, Преслава няма слаба визия в клипа. Сияе.

Моля? :D

Обчечена е все едно се разхожда из парка или в мола. Нищо впечатляващо от към визия. Една Яница е напарвена по-впечатляващо за клиповете си, има старание, има подбор и концепция в избора на визии. Тука е просто за да мине номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? :D

Обчечена е все едно се разхожда из парка или в мола. Нищо впечатляващо от към визия. Една Яница е напарвена по-впечатляващо за клиповете си, има старание, има подбор и концепция в избора на визии. Тука е просто за да мине номера.

 

Даже и толкоз не е, тоя син чувал мое да е много подходящ за кърмене, изглежда че е точно правен за бързо вадене на цица, за копаене на доматите на село у двора или да събира ябълки за пюре за малката пакоттам. Ма не и да си го снимаш в клип, още повече върху себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бре, ще стане седмица как мълчиш като затиснат! Слагай се на другата страна и да почваме, като си рекъл. :1000 (29):

 

Само, че с този помиярски клип на Преслава и тази боза направо ще шептиш на сън "Името ти".... :happyppl:

 

п.п. Чакам да излязат Галена и Деса, па тогава ще ти обясня за депресията, с големата баданарка.... :1000 (6):

Не мълча, но не ти изнася, че ми харесва новия проект на Кама. Иска ти се са плюя, но за разлика от теб различавам доброто от бозите.

Това на Пресле също е готино и мелодично.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поклон пред кралица Преси песента ще е тотален хит , а тук който иска да плюе , 2-3-ма не са фактор за песента , 98% коментарите са положителни!

Поздрав за всички злобари!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тези думи кой ги казва?! Защото ти може да знаеш кой съм (понеже не се крия), но аз нямам никаква представа какво същество ми отговаря и се опитва да ме изкара "одъртял" на 26 годишна възраст и то по форумите?! Жалка история си!

 

Явно се интересуваш не само от Камелия, а и от нейните фенове ...

 

Другото, което разбирам е, че успехът за теб се постига с гъз, явно твоят речник и така си го обогатила, но за мен не е така. За това си постигай целиите и успехите с гъз (ако можеш) и не ми давай посредствени съвети. Когато злобата ти личи и от самолет няма как да я нарека с друго име!

Няма никакво значение кой ги казва тези думи. По-важното е да се вникне в тях - нещо, което очевидно ти е тежичко. Нищо, толкова можеш! :Vishenka_05:

 

 

Поклон пред кралица Преси песента ще е тотален хит , а тук който иска да плюе , 2-3-ма не са фактор за песента , 98% коментарите са положителни!

Поздрав за всички злобари!

 

Доста добра песен, не мога да си изкривя душата. А така се надявах на провал. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение кой ги казва тези думи. По-важното е да се вникне в тях - нещо, което очевидно ти е тежичко. Нищо, толкова можеш! :Vishenka_05:

Доста добра песен, не мога да си изкривя душата. А така се надявах на провал. :3fdb8960598fa63e:

 

Благодарим , радвам се ,че точно ти я оценяваш добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Клиповете на Петрана са истински извор на идеи за Хелоин, харесах си още една версия на маскировка - с черна капела, червен шлифер и букет маргаритки. Ся остана да измисля и как да си нося стълбище за да позирам успешно и превъплащението да е пълно ...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Клиповете на Петрана са истински извор на идеи за Хелоин, харесах си още една версия на маскировка - с черна капела, червен шлифер и букет маргаритки. Ся остана да измисля и как да си нося стълбище за да позирам успешно и превъплащението да е пълно ...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Подкрепям те! :1000 (19):

 

Янева - да не си пила някакви хапчета? Ти харесваш Преси - трябва да обърнем нещо :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за визията на дивана - с котешките уши и мустаци ... и как вее една пухена опашка в ръката :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за визията на дивана - с котешките уши и мустаци ... и как вее една пухена опашка в ръката :3fdb8960598fa63e:

 

Мноо е секси, ма да мъкна диван? Хем не е практична, хем е малко аутдейтед вече. От тоя клип ме инспирира визията със пайетения сутиен и плюшения пеньоар, решени в различни оттенъци на синьото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо е секси, ма да мъкна диван? Хем не е практична, хем е малко аутдейтед вече. От тоя клип ме инспирира визията със пайетения сутиен и плюшения пеньоар, решени в различни оттенъци на синьото.

С тях се появява и в тв версията на "Златна роза" :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Смядово отново ще има траур като гледам както и за двама индивида тук. Симеонова,коментирай! :Vishenka_05:

 

Какви траури и депресии ви гонят? Психиката ни е здрава, не се тревожи. Заради чалга няма шанс да изпадна в траур. Нито Преслава, нито някоя друга може да ми причини подобни терзания. :1000 (29):

 

По-интересно ми е защо не спирате да ни споменавате по темите. Още внимание ли търсите? Би трябвало да сте разбрали, че номерцата ви на жалка провокация няма да минат. :gun_bandana:

 

Обсебени сте от Галена и нейните фенове. Каято и да пусне нещо ново, веднага споменавате Галена и нас, как едва ли не ще си срежем вените от яд. Та вие говорите за нея повече от нас. Дори тя не мисли за себе си, толкова, колкото вие за нея. Сънувате ли я? Тревожно поведение от уж зрели хора. Подобна обсебеност нали знаете на какво е признак? :3fdb8960598fa63e:

И такива хора тръгнали да ми дават оценки....

Вместо да си коментират любимките, те за Галена говорят. Докато продържавате да я засипвате с толкова интерес няма за какво да се тревожа. Абсолютна лидерка и разбивачка на психики. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви траури и депресии ви гонят? Психиката ни е здрава, не се тревожи. Заради чалга няма шанс да изпадна в траур. Нито Преслава, нито някоя друга може да ми причини подобни терзания. :1000 (29):

 

По-интересно ми е защо не спирате да ни споменавате по темите. Още внимание ли търсите? Би трябвало да сте разбрали, че номерцата ви на жалка провокация няма да минат. :gun_bandana:

 

Обсебени сте от Галена и нейните фенове. Каято и да пусне нещо ново, веднага споменавате Галена и нас, как едва ли не ще си срежем вените от яд. Та вие говорите за нея повече от нас. Дори тя не мисли за себе си, толкова, колкото вие за нея. Сънувате ли я? Тревожно поведение от уж зрели хора. Подобна обсебеност нали знаете на какво е признак? :3fdb8960598fa63e:

И такива хора тръгнали да ми дават оценки....

Вместо да си коментират любимките, те за Галена говорят. Докато продържавате да я засипвате с толкова интерес няма за какво да се тревожа. Абсолютна лидерка и разбивачка на психики. :1000 (19):

Не знам кой е обсебен (освен Фаст), но и вие не падате по-долу с Фиклена, която купува дислайкове на Преслава и реже вени при всеки неин хит :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви траури и депресии ви гонят? Психиката ни е здрава, не се тревожи. Заради чалга няма шанс да изпадна в траур. Нито Преслава, нито някоя друга може да ми причини подобни терзания. :1000 (29):

 

По-интересно ми е защо не спирате да ни споменавате по темите. Още внимание ли търсите? Би трябвало да сте разбрали, че номерцата ви на жалка провокация няма да минат. :gun_bandana:

 

Обсебени сте от Галена и нейните фенове. Каято и да пусне нещо ново, веднага споменавате Галена и нас, как едва ли не ще си срежем вените от яд. Та вие говорите за нея повече от нас. Дори тя не мисли за себе си, толкова, колкото вие за нея. Сънувате ли я? Тревожно поведение от уж зрели хора. Подобна обсебеност нали знаете на какво е признак? :3fdb8960598fa63e:

И такива хора тръгнали да ми дават оценки....

Вместо да си коментират любимките, те за Галена говорят. Докато продържавате да я засипвате с толкова интерес няма за какво да се тревожа. Абсолютна лидерка и разбивачка на психики. :1000 (19):

Отново преразказ на чужди постове и твои..next pls.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е обсебен (освен Фаст), но и вие не падате по-долу с Фиклена, която купува дислайкове на Преслава и реже вени при всеки неин хит :mf_surrender:

 

Аз винаги съм казвала когато нещо на Преслава ми харесва и не ми пречи да го призная. Пък и коментара ми не е насочен лично към вас - феновете на Преслава. Не би трябвало да го казвам, то е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като няма какво да кажеш пред истината, това ли измисли? И на кого постовете взех този път? :1000 (10):

Имам какво да кажа,но на нови неща,а не на преразказани и изтъркани до болка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси разклати чалгата.

 

4 часа

 

74,120 гледания

9127 харесвания

141 нехаресвания

468 коментара

 

Просто ги смаза нашата любимка! Песента ще гърми по няколко пъти в клубовете, да не говорим,че “Обратно в играта” още се върти! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...