Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Еуфорията по Камелия от тази вечер супер много ми напомня на еуфорията по Азис от преди две седмици - много шум за нищо. Пореден опит да пресъздаде някой от вечните си хитове-класики с умерено темпо, пореден неуспешен такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И друг въпрос имам - защо, след като "Не се изтриваш" е хит на 2017, "Моро Му" се прие 10 пъти по-добре на концерта?

Голямата част от отишлите на концерта са от клубната аудитория, а там беше налагана за по-дълго време от "Не се изтриваш". Плюс това е по лесна за изпяване и Галена постоянно даваше микрофона на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еуфорията по Камелия от тази вечер супер много ми напомня на еуфорията по Азис от преди две седмици - много шум за нищо. Пореден опит да пресъздаде някой от вечните си хитове-класики с умерено темпо, пореден неуспешен такъв.

 

Ами, няма такова нещо. Това си е просто гръцки кавър, който е направен като за "Оскар" от Кама и Валери Милев. Да, същия дето снима "Престъпно е". :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еуфорията по Камелия от тази вечер супер много ми напомня на еуфорията по Азис от преди две седмици - много шум за нищо. Пореден опит да пресъздаде някой от вечните си хитове-класики с умерено темпо, пореден неуспешен такъв.
Колко ли щеше да бъде плюта Глория /примерно/, специално за банални фрази в текста... За тези в на Кама песента никой и дума не обелва. "Прекалям - полудявам", направо ми бърка в г..а! Другите досадни рими вече ги написах в темата за клипа.

И с къса черна перука сме я виждали вече. Не е кой знае каква изненада!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зависи как е представен текстът, в какво е опакован. И мен по презумпция би ме дразнила тази колекция от клишета, но в комбинация с убийствените музика, текст, аранжимент, прави песента дори по-запеваема и "позната", в добрия смисъл на думата.

 

След толкова месеци суша в рамките на няколко дни имаме "Въртележката" и "Името ти". Най-сетне силни чалга песни, които с кеф да си пуснеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ли щеше да бъде плюта Глория /примерно/, специално за банални фрази в текста... За тези в на Кама песента никой и дума не обелва. "Прекалям - полудявам", направо ми бърка в г..а! Другите досадни рими вече ги написах в темата за клипа.

И с къса черна перука сме я виждали вече. Не е кой знае каква изненада!

 

Към това добявам факта, че вокално също не ми звучи добре. А песента ми е някаква изтъркана, все едно е правена за през 2002 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еуфорията по Камелия от тази вечер супер много ми напомня на еуфорията по Азис от преди две седмици - много шум за нищо. Пореден опит да пресъздаде някой от вечните си хитове-класики с умерено темпо, пореден неуспешен такъв.

Точно такава песен Камелия не е имала, звучи някак различно от масовката и същевременно си е комерсиална. По-скоро клипът е комбинация от няколко нейни, но пак без да е прекалено натрапчиво.

Колкото повече го гледам, толкова повече се замислям, че цялостно това е в конкуренция с Минута живот за най-добрия й проект след Пайнер. Неповторим остава на трето място в класацията ми. :1000 (29):

 

Още по-шокиращото е, че всички Десови хвалим предложението й. Днес сигурно има някакво космическо събитие, което ни влияе. Или може би просто разтреперани усещаме, че нашата няма да пусне нещо по-добро и затова признаваме поне качеството на това. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, че текстовете в чалгата не са онова, което да причини еректилната дисфункция у мъжете. Но нали за лечението си има Камелия? :g2:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Умрях от смях. Ясно е, че не слушаш... Ама поне затова ли я гледаш Камица? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към това добявам факта, че вокално също не ми звучи добре. А песента ми е някаква изтъркана, все едно е правена за през 2002 година.
Звучи адски изтормозена - в куплетите едно насечено, в припева - уж сексапилно дрезгаво...

 

 

Вярно е, че текстовете в чалгата не са онова, което да причини еректилната дисфункция у мъжете. Но нали за лечението си има Камелия? :g2:
Хубав текст е "Фалшива кожа". Иновативен. Това новото е не толкова добре забравено старо! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Умрях от смях. Ясно е, че не слушаш... Ама поне затова ли я гледаш Камица? :dontknow:

 

На терасата в началото, снимана отгоре с дрона е егати цепеняка. :happyppl: Като се накурви така някак не се заслушвам в текста. Съжалявам... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова месеци суша в рамките на няколко дни имаме "Въртележката" и "Името ти". Най-сетне силни чалга песни, които с кеф да си пуснеш.
Не бих ги пуснала втори път! Особено на Яна... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата имат проблем с текстовете и това не е от вчера, не е от днес. Едно време, когато наравно със Стефан Статев, Атанас Капралов, Свобода Даскалова, Стефка Ангелова и други колоси за чалгата текстове пишеше и Надежда Захариева, нещата звучаха много по-поетично и мелодично. Пак си имаше простички думи, но имаха и ритъм, не бяха разхвърляни, метафори имаше, без прозодии. Да, имаше и Радки-пиратки, но другата крайност беше с доста красиви текстове.

 

Има ли място за сравнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На терасата в началото, снимана отгоре с дрона е егати цепеняка. :happyppl: Като се накурви така някак не се заслушвам в текста. Съжалявам... :1000 (29):

Фокси, цепенящината хит не прави. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На терасата в началото, снимана отгоре с дрона е егати цепеняка. :happyppl: Като се накурви така някак не се заслушвам в текста. Съжалявам... :1000 (29):

 

Ах, ти си влюбен в неяяя, ти си влюбен, толкова си влюбеннн :1000 (29): Любовта е страхотно нещо. Дъщеря ти ли беше кръстил на Камелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но оставя трайни впечатления.... :1000 (19):

Сигурна съм, че ти оставя такива. :3fdb8960598fa63e:

Не е нещо невиждано клипа обаче. Яка Камелия, но дотам. Познати визии, виждали сме ги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, ти си влюбен в неяяя, ти си влюбен, толкова си влюбеннн :1000 (29): Любовта е страхотно нещо. Дъщеря ти ли беше кръстил на Камелия?

 

Да, така съм кръстил дъщеря си. Тъста са казва Кольо, а жена ми беше много щастлива, че и позволих да го кръсти така. Всъщност, като отидох пред родилното да видя какво е родила с детето ми подаде и листа, където вече бе написала името и т.н. Аз просто се съгласих, без да протестирам... :1000 (19):

 

 

Сигурна съм, че ти оставя такива. :3fdb8960598fa63e:

Не е нещо невиждано клипа обаче. Яка Камелия, но дотам. Познати визии, виждали сме ги.

 

Няма такива клипове и песни в последните години. Затова ще изпъкне. Иначе и аз не я виждам като фаворит на масовката. Одеве го писах в първия си пост горе.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че ти оставя такива. :3fdb8960598fa63e:

Не е нещо невиждано клипа обаче. Яка Камелия, но дотам. Познати визии, виждали сме ги.

 

Много ясно, всичко сме й виждали. Аз съм й виждал космите на путката, найш кви са - едни такива къдрави, черниии, като на Слави космите на гърдите, ама по-гъсти. Аве въобщее - мурджовска работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такива клипове и песни в последните години. Затова ще изпъкне. Иначе и аз не я виждам като фаворит на масовката. Одеве го писах в първия си пост горе.

 

Е не ми казвай, че клипа ти е кой знае колко интересен, като изключим факта, че намираш Кама за секси. Тя почти винаги е. Но това не означава, че клипа ще изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не ми казвай, че клипа ти е кой знае колко интересен, като изключим факта, че намираш Кама за секси. Тя почти винаги е. Но това не означава, че клипа ще изпъкне.

 

Стело, стига си плюла, че ще бъдеш обявена за магаре. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не ми казвай, че клипа ти е кой знае колко интересен, като изключим факта, че намираш Кама за секси. Тя почти винаги е. Но това не означава, че клипа ще изпъкне.

 

Ще видим другите предложения. Нали ще ни залеят с такива? Тогава ще преценяваме. Но Кама се е справила чудесно. Е, ако и Сашо Роман имаше текст...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...