Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Лепа Брена е просто легенда! Преди седмица имаше концерт тук и разби всичко живо. Жената е повече от уникална! Програмата й започва с новите песни, а "Болиш и не пролазиш" е огромен хит, също и "Уджи слободно". После старите няма нужда от коментар, всичките й песни се знаят от до. Те двете с Цеца са много над другите.

 

*btw най-противната песен на Андреа! От там започна и залязването й.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заменили са YouTube Artists Insights с лимитирания YouTube Charts, който не позволява да се задават конкретни дати и чарта е макс за 12 месеца, но пък може да се натискат всички изпълнители за разлика от преди.

https://charts.youtube.com

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тука денонощно хейтърите на Галена се изреждат да повтарят колко зле била, как нямала хитове. Аз просто посочвам фактите.

 

Просто не е истина колко е мразена тази жена - истинско доказателство кой е реалният лидер.

Когато сипехте токсичен хейт по Преслава през 2015 и 2016 ви беше добре. Не е много приятно да сте в отсрещната страна нали?

 

hHFZ29r.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

*btw най-противната песен на Андреа! От там започна и залязването й.

Че започна залязването й с нея е факт, но лично на мен винаги много ми е повдигала настроението. Обожавам я!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как мина участието на Тони Д. във Видин? :Vishenka_05:

 

ФОКСИ ???

 

Много по-добре от очакванията ми. Това лято Тони и Глория ме изненадаха тук при нас. Странно добра посещаемост и при двете. Верно, снощи бе откриването на панаира и е нормално да има хора. Но те бяха доста повече от примерно при Рени миналата година. Аз уж да ида там зад сцената, ама седнах за малко около барбекютата с печени прасета и студена "Леденика"... и до 12-та не мръднах.

 

9390568M.jpg

 

Иначе Тони на живо 100%. Злият демон на Пайнер изгонил ги от всички панаири на северозапад и от веригата "Мези", който ги атакува из цяла България със сърби, хората на Слави, Алисия, дъртия Стораро и Кама отбеляза нещо много странно за Тони Дачева. Тя е първата наша изпълнителка от години тук, която прави чек на звука предварително. Никой друг от нашите не си прави труда.

 

Само не разбрах що всички от Пайнер като дойдат на панаира ми пеят "Пиле" и "Београд" на Цеца. Очевидно не знаят, че на панаир се пеят песни на Весна Змиянац, а не Цеца и Брена. Но това е бял кахър. Малко се издразних, че пя някакви селянии но Ивана, а те всички свои вечни песни, но пък как вървеше бирата не е истина. И кръчмарите доволни. Джордана примерно ми се похвали, че продал всички 10 печени прасета, които приготвил по 35 лева кило и много доволен. А миналата година се мръщеше като бе Рени. Стартът е добър. Довечера сина на Синан Сакич (Медо), но аз съм 24 часа до утре сутринта и го пропускам.

 

И още нещо. В клуба на Джордана на центъра снощи бе Софка. Естествено и тя като Тони Дачева е в неговия хотел, който е точно срещу службата ми. Преди малко демонът на Пайнер ми прати тази снимка. Софка, Гринго, озвучител и роднина с 3 коли?!!! Два паркинга има, но Софка е звезда и спира... на входа. В момента цялата и видинска рода (и тук имала такава) е в ресторанта на хотела и... сещаш се как е...

 

9390551n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добре от очакванията ми. Това лято Тони и Глория ме изненадаха тук при нас. Странно добра посещаемост и при двете. Верно, снощи бе откриването на панаира и е нормално да има хора. Но те бяха доста повече от примерно при Рени миналата година. Аз уж да ида там зад сцената, ама седнах за малко около барбекютата с печени прасета и студена "Леденика"... и до 12-та не мръднах.

 

9390568M.jpg

 

Иначе Тони на живо 100%. Злият демон на Пайнер изгонил ги от всички панаири на северозапад и от веригата "Мези", който ги атакува из цяла България със сърби, хората на Слави, Алисия, дъртия Стораро и Кама отбеляза нещо много странно за Тони Дачева. Тя е първата наша изпълнителка от години тук, която прави чек на звука предварително. Никой друг от нашите не си прави труда.

 

Само не разбрах що всички от Пайнер като дойдат на панаира ми пеят "Пиле" и "Београд" на Цеца. Очевидно не знаят, че на панаир се пеят песни на Весна Змиянац, а не Цеца и Брена. Но това е бял кахър. Малко се издразних, че пя някакви селянии но Ивана, а те всички свои вечни песни, но пък как вървеше бирата не е истина. И кръчмарите доволни. Джордана примерно ми се похвали, че продал всички 10 печени прасета, които приготвил по 35 лева кило и много доволен. А миналата година се мръщеше като бе Рени. Стартът е добър. Довечера сина на Синан Сакич (Медо), но аз съм 24 часа до утре сутринта и го пропускам.

 

И още нещо. В клуба на Джордана на центъра снощи бе Софка. Естествено и тя като Тони Дачева е в неговия хотел, който е точно срещу службата ми. Преди малко демонът на Пайнер ми прати тази снимка. Софка, Гринго, озвучител и роднина с 3 коли?!!! Два паркинга има, но Софка е звезда и спира... на входа. В момента цялата и видинска рода (и тук имала такава) е в ресторанта на хотела и... сещаш се как е...

 

9390551n.jpg

А от нейните песни какво пя и какво се прие най-добре ? :girl_witch:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато сипехте токсичен хейт по Преслава през 2015 и 2016 ви беше добре. Не е много приятно да сте в отсрещната страна нали?

 

hHFZ29r.gif

 

Супер приятно е. :icecream: :cradle:

 

galena1.jpg

 

galena2.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А от нейните песни какво пя и какво се прие най-добре ? :girl_witch:

 

Два пъти пя "Звезди ли искаш да ти свалям". Тя беше най-добре според мен. Много добре изпя "Jorgovani" на Дино Мерлин и Весна Змиянац. Ето снимка от снощи.

:1000 (19):

 

9390605x.jpg

 

Не знам как да свалям клипчета от фейсбук. Дано ви се отвори....

Jorgovani

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два пъти пя "Звезди ли искаш да ти свалям". Тя беше най-добре според мен. Много добре изпя "Jorgovani" на Дино Мерлин и Весна Змиянац. Ето снимка от снощи.

:1000 (19):

 

9390605x.jpg

 

Не знам как да свалям клипчета от фейсбук. Дано ви се отвори....

Jorgovani

Очаквано.

Според мен скоро такива като Дачева и други ще усетят рестарт в кариерата от гледна точка на участия. Ако сега има един път или два пъти в седмицата ретро скоро ще са по три или четири. А и на нея и качват редовно клипове от участия и пее и фоклорни и сръбско така че браво.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата с нашата чалга май се затварят в клубовете, защото Пайнер спят и пропускат шансове, каквито няма скоро да имат. От 3 години забелязвам как бавно и славно биват измествани от панаирите в северозапада, а тенденцията да им се спре кранчето е повече от очевидна. Въпреки 20-годишното облъчване по ТВ Планета, крайният резултат е, че веригата "София мези" от 15 града тази година се разширява още за следващата. Навсякъде им искат предимно сърби, а от нашите Криско, Гери Никол и Тита са бетонирани на тези мероприятия. И ако изпълнители на Пайнер кифлеят като Емануела в Доспат миналата седмица, работата им е спукана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес при нас на едно тържество "Шефката" гърмя няколко пъти, хората си я поръчваха. Голяма еуфория предизвиква. Кажете пак колко голям провал е. Фактите обаче показват друго. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес при нас на едно тържество "Шефката" гърмя няколко пъти, хората си я поръчваха. Голяма еуфория предизвиква. Кажете пак колко голям провал е. Фактите обаче показват друго. :Vishenka_05:

Виж сега, не е провал на фона на всички хипер неуспешни и неизвестни песни, които излязоха това лято.

НО е огромен провал в сравнение с онова което е поднасяла Галена предишни години (същото се отнася за "Маракеш"). Освен това е стара песен и не знам за какво претендирате с нея изобщо. Тя и Преслава направи над 10 млн. гледания във фен канал със свое изпълнение на "Шушана", но никой не пуска лозунги че е извадила хита на годината.

 

Аз като казвам, че тук се самонавивате, вие ми опонирате ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, не е провал на фона на всички хипер неуспешни и неизвестни песни, които излязоха това лято.

НО е огромен провал в сравнение с онова което е поднасяла Галена предишни години (същото се отнася за "Маракеш"). Освен това е стара песен и не знам за какво претендирате с нея изобщо. Тя и Преслава направи над 10 млн. гледания във фен канал със свое изпълнение на "Шушана", но никой не пуска лозунги че е извадила хита на годината.

 

Аз като казвам, че тук се самонавивате, вие ми опонирате ;)

 

Виж сега, в голяма грешка си.

 

И аз за пореден път чух песента одеве - някакви тийнейджъри я бяха надули на игрището пред блока и яко пееха, и се раздаваха. Това е третият път, в който чувам някой да я надува яко. Такова нещо не ми се е случвало от "Мотел" насам и съм напълно откровен.

 

Песента е тотален хит.

 

Не съм бил на диско от половин година, но това, което свиделстват разкази на хора в Рамания е, че парчето кърти и в клубовете.

 

Огромен провал била според теб в сравнение с това какво Галена пускала в предни години. Ми то година с година не си приличат. "Шефката" е много по-голям хит от миналогодишното лятно предложение #TheBoss.

 

Повечето анти Галена настроени тук се подлъгвате по драстично по-ниските гледания на нейни песни в сравнение с минали години. Разберете, че изпълнителите масово спряха да купуват гледания. И сега лъсна истината. Тия 25-30-40 милионни трафици се оказват пълен абсурд на изпълнители, които са известни само в България.

 

Също така съотнесено към текущата ситуация какво имаме? Хитът на лятото е с 6 и нещо милиона гледания, Шефката е с 5 и нещо и до два месеца ще го изяде. Ами, че това ще стане най-големия хит, излезнал през лятото, гърми отвсякъде, вие ми го изкарвате провал. Я се опомнете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, не е провал на фона на всички хипер неуспешни и неизвестни песни, които излязоха това лято.

НО е огромен провал в сравнение с онова което е поднасяла Галена предишни години (същото се отнася за "Маракеш"). Освен това е стара песен и не знам за какво претендирате с нея изобщо. Тя и Преслава направи над 10 млн. гледания във фен канал със свое изпълнение на "Шушана", но никой не пуска лозунги че е извадила хита на годината.

 

Аз като казвам, че тук се самонавивате, вие ми опонирате ;)

Ама какво общо има "Шушана" с "Шефката"? Очевидно Галена и Тони си уредиха правата и записаха своя версия на песента. А Преслава просто си пусна запис на изпълнението на "Шушана", не е излизала официално, че да има претенции. Защо да е стара песен? Тяхната версия излезе преди месец, не смятай оригинала кога е пуснат. Никой не твърди, че е по-добра или по-голям хит от други песни на Галена, нито че е хита на годината. Просто споделяме факти, които тук се отричат. "Маракеш" никой не твърди, че е хит, аз съм си казала, че не я харесвам и слушам. "Шефката" е много по-силна песен. Изобщо не се самонавиваме, пак ще го кажа - такива са фактите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И също се оказва, че за добро или лошо, "Шефката" е най-коментираната песен тук. Какво да кажа повече. Факти, факти и само факти... За едни щастие, за други мъка, така е в живота. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...