Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Друг е безсилен, ако ме разбираш. Ако ли не - излиза, че има друг тъп екземпляр в разговора.

 

Разбрахте ме, тъп си и тва е. То не е като да е нещо ново, та се чувствай поздравен

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе, човек, ти в първи клас ли си? Кой те е излъгал, че една песен за да се нарече дует, непременно двамата изпълнители трябва да имат точно еднакъв брой думи?

 

Тя пее три куплета + интрото, той го изкарва фийт. Това да не ти е "Горе-долу" на Фики, където Преслава само пъшка и два пъти казва "Е, Фики-Фики, правиш го добре, е фики-фики няма като теб".

 

Според мен Галена добровлно се е дистанцирала от този проект и затова е записан като фийт. Тя и в клипа на участва. Голям пропуск, защото песента е много по-голям хит "Маракеш", а за него изхарчиха половин завод за вафли.

В България точно това се разбира под дует. Двама изпълнителя с еднакви по брой думи и части в песента. Ако е по-малко е фийт,така че излезте от филма,че това е песен на смядовската луканка. Песента си е на Тони Стораро,а Галя я има 10 изречения в нея,я не. Ако сега бяхме 2016 и Галена пак беше почнала да пропада сигурно и това щяхте да го изкарате за дует,за да я изкарате на върха.

Всъщност то това си и беше най-големия хит на лятото през 2016,Пей сърце вече беше почнала да омръзва като излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В България точно това се разбира под дует. Двама изпълнителя с еднакви по брой думи и части в песента.

 

По света не е така. Кой го е наложил това? Отхвърлям го! Песента е дует. Тук ще се говори за нея денонощно. Пускай я веднага и почвай да въртиш трътка под звуците й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По света не е така. Кой го е наложил това? Отхвърлям го! Песента е дует. Тук ще се говори за нея денонощно. Пускай я веднага почвай да въртиш трътка под звуците й.

Такива неща в нас не правя,само по дискотеките! Вкъщи Галена е с вето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива неща в нас не правя,само по дискотеките! Вкъщи Галена е с вето!

 

Таа Галена ве, таа Галена кво направи с хората в Рамания. При едни с вето, други получават бан заради нея, трети посветиха 1/4 от живота си да мислят какво негативно да кажат за нея. Единствена по рода си кучка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таа Галена ве, таа Галена кво направи с хората в Рамания. При едни с вето, други получават бан заради нея, трети посветиха 1/4 от живота си да мислят какво негативно да кажат за нея. Единтсвена по рода си кучка.

Да,тя ми е таен идол. Копнея да се въргалям във ваната с чурка в устата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,тя ми е таен идол. Копнея да се въргалям във ваната с чурка в устата. :Vishenka_05:

 

Сега разбирам защо майка ти е сложила вето да не се слуша Галена у вас. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вето не вето, ама си тука да коментираш Галена, а не как толкова заетата у Румъния Дора, че чак нямаше да взима участия из бг, има време да се разходи до Горно, Долно, Средно и Малко Х*йове да позабавлява хората по селските дискотеки.

 

Или тая и обиколка е споносорирана с цел стрес тестове да мостовете у нас, т.е има социално икономическа идея зад проявата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вето не вето, ама си тука да коментираш Галена, а не как толкова заетата у Румъния Дора, че чак нямаше да взима участия из бг, има време да се разходи до Горно, Долно, Средно и Малко Х*йове да позабавлява хората по селските дискотеки.

 

Или тая и обиколка е споносорирана с цел стрес тестове да мостовете у нас, т.е има социално икономическа идея зад проявата?

Дам,изпратена е да провери здравината на виадуктите из България,за да не стане опази Боже някоя трагедия и у нас. :3fdb8960598fa63e: След време ще има икони с нейния лик.

 

Есил Дюран е навита да дойде да се въргаляш във ваната с носа й в уста. Тва е, други оферти няма. Приемай, пак е нещо.

Предпочитам да мачкам паласките на Андрю пък и няма да се удавя с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й пука на Андреа дали пее в София или в Каспичан - нали от всякъде прибира хонорар? :mf_surrender:

 

Ще кажете, че топ имената не излизат от големите градове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й пука на Андреа дали пее в София или в Каспичан - нали от всякъде прибира хонорар? :mf_surrender:

 

Ще кажете, че топ имената не излизат от големите градове.

 

Абе явно и пука, даже специално беше обявила че имала толкова участия и Румъния, Грузия, Армения, Азербайджан, Чукотка, Марс и Плутон, че нямало нужда да поема такива из Булгаристан.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой тук не коментирал Галена и "Шефката", само двама човека... А само да я споменем и тук става лудница. Не само, че я коментирате, вие даже я сънувате. Тук тема номер едно е Галена, така и ще бъде. Истинска кралица и богиня! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой тук не коментирал Галена и "Шефката", само двама човека... А само да я споменем и тук става лудница. Не само, че я коментирате, вие даже я сънувате. Тук тема номер едно е Галена, така и ще бъде. Истинска кралица и богиня! :Vishenka_05:

 

Толкова и Преса не е била мразена :1000 (29): :1000 (29):

 

Пайнер до октомври ли няма да пуска нищо? Или викате, то няма какво да пускат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че е време. Някой друг?

 

Аз мисля, че току-що си протърках пръстите за втори път неска и не беше от натискане на f5. :1000 (9): И се намирам на едно място, дето някой, ако ме види и ще стане чудно.

Айде черпа те - да вземеш да оправиш това настроение:

 

 

Или искаше Скари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова и Преса не е била мразена :1000 (29): :1000 (29):

 

Пайнер до октомври ли няма да пуска нищо? Или викате, то няма какво да пускат...

Така е устроен света, че по-добрите винаги са мразени и плюти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че току-що си протърках пръстите за втори път неска и не беше от натискане на f5. :1000 (9): И се намирам на едно място, дето някой, ако ме види и ще стане чудно.

Айде черпа те - да вземеш да оправиш това настроение:

 

 

Или искаше Скари?

 

Че на мен настроението си ми е 6 :) Иначе позна.

 

Нека разведрим обставновката

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си личи. Защо си заядливо настроен тогава?

 

То по това си личи - щом ми се заяжда във форума, значи сичко е 6. ;)

 

 

Междудругото, Цветелина оти се е изнесла от кокошарника навремето? Някой да осветли малко изпусналите като мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по това си личи - щом ми се заяжда във форума, значи сичко е 6. ;)

 

 

Междудругото, Цветелина оти се е изнесла от кокошарника навремето? Някой да осветли малко изпусналите като мен.

 

Ами, човек когато е в добро настроение си личи по неговите действия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...