Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Няма нищо странно в това някой да има 40 млн, а после да падне на 6млн. Не, че нещо ама "Направо ги убивам" беше зверски хит. Нормално е да върти яко гледания. Има и такива дето се гледат заради изпълнителя или са сезонни хитчета, навъртат едни 5-10 млн и после никой не помни.

 

И в други държави става това. Например:

 

Тази песен беше тотален хит в началото на годината. А следващата е страшна боза... и дотук е навъртяла само 7млн. Още втората седмица падна от 8мо на 25то място в popnable.

 

 

Когато песента не е особено силна, споделянията и лайковете са по-слаби и алгоритъмът на YouTube изрязва самата песен. Нормално. Преди година имаше някаква песен на Емануела дето така навъртя няколко милиона, защото YouTube я пускаше автоматично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Пайнера да уволни целия си промоутърски екип след това.... :1000 (19):

 

9390945A.png

 

Аз пък предлагам да дойдат феновете на Дора да ни обяснят как некадърно боравещата с фотошоп била толкова заета по Румъния, Марс и къде ли не, че има участия в родни паланки като Крумовград (население 4900), Драгоман (3300) и Елхово (10,400).

 

Сигурно само аз и Стела ги навъртаме тия 180-200К на ден на тая "песен".

 

Явно, никой друг тука не го вълнува тая шефка. Не ви ли се изтъркаха пръстите от толкоз Ф5-ване?

 

3 дни

 

Да прекаляваш, как почваш, не мислиш ли? Или искаш да ни убедиш, че е абсолютно прав?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те турците щото хич не купуват гледания. ;)

 

Ами Екстра Нина да си купи гледания като е лесно и смислено. Една песен като не става, е ясно че е побутната. Пресен пример е Богиня на Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Искам да кажа, че мед ми капе на сърцето, като гледам всички злобливи коментари, целия негативизъм, който се лее от душите ви и хапливите ви заяждания породени от една песен/певица (или май проблемът ви не е нито песента, нито певицата!? :3fdb8960598fa63e: ). Вместо да се радват, че западащата чалга извади масов хит, който донякъде отсрамва положението, те недоволстват и правят злобни подмятания. То май, като гледам - пак да кажа, проблемът не е в Галена, нито в "Шефката". :1000 (29):

 

Злобейте си на воля, тровенето е безплатно. Ако бяхте малко по-щастливи хора, нямаше да си го причинявате, ама няма как...

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Екстра Нина да си купи гледания като е лесно и смислено. Една песен като не става, е ясно че е побутната. Пресен пример е Богиня на Ваня.

Ти тъп ли си или да? Какво общо има Екстра Нина с това, че турци и всякакви други си купуват гледания, след като това е възможно? А, да - безсилието ти.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Искам да кажа, че мед ми капе на сърцето, като гледам всички злобливи коментари, целия негативизъм, който се лее от душите ви и хапливите ви заяждания породени от една песен/певица (или май проблемът ви не е нито песента, нито певицата!? :3fdb8960598fa63e: ). Вместо да се радват, че западащата чалга извади масов хит, който донякъде отсрамва положението, те недоволстват и правят злобни подмятания. То май, като гледам - пак да кажа, проблемът не е в Галена, нито в "Шефката". :1000 (29):

 

Злобейте си на воля, тровенето е безплатно. Ако бяхте малко по-щастливи хора, нямаше да си го причинявате, ама няма как...

 

Здравей, дал ти бог добро и на теб!

 

Защо обаче си причиняваш душевен дискомфорт заради някаква "Шефка", която няма шанс дори за топ 10 от хитовете на Галена? Радвай се, че във време когато Галена няма масов хит може да бръкне в архива и със стари хитове да препълни оная вечер "Вижън" в Слънчев бряг, а прехвалената Деса 2 дни преди нея да и е празен втория етаж, а долу да е рехаво. Спокойно, на всяка чалгарка ще и мине пика на популярност и после остава архива. Някои с архив 15 години трошат глави в този бизнес и дори сезонни песновки като "Шефката" не им трябват. Гледай по-мащабно и чети внимателно чичо Фокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, дал ти бог добро и на теб!

 

Защо обаче си причиняваш душевен дискомфорт заради някаква "Шефка", която няма шанс дори за топ 10 от хитовете на Галена? Радвай се, че във време когато Галена няма масов хит може да бръкне в архива и със стари хитове да препълни оная вечер "Вижън" в Слънчев бряг, а прехвалената Деса 2 дни преди нея да и е празен втория етаж, а долу да е рехаво. Спокойно, на всяка чалгарка ще и мине пика на популярност и после остава архива. Някои с архив 15 години трошат глави в този бизнес и дори сезонни песновки като "Шефката" не им трябват. Гледай по-мащабно и чети внимателно чичо Фокс.

 

0381ab6696bbc9fd.jpg

 

Ти беше ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, дал ти бог добро и на теб!

 

Защо обаче си причиняваш душевен дискомфорт заради някаква "Шефка", която няма шанс дори за топ 10 от хитовете на Галена? Радвай се, че във време когато Галена няма масов хит може да бръкне в архива и със стари хитове да препълни оная вечер "Вижън" в Слънчев бряг, а прехвалената Деса 2 дни преди нея да и е празен втория етаж, а долу да е рехаво. Спокойно, на всяка чалгарка ще и мине пика на популярност и после остава архива. Някои с архив 15 години трошат глави в този бизнес и дори сезонни песновки като "Шефката" не им трябват. Гледай по-мащабно и чети внимателно чичо Фокс.

 

Чичо Фокс, аз тебе те чета.

 

Душевен дискомфорт си причиняват злобеещите, на мен лично ми е кеф, че песента става голям хит. 4 пъти да я чуя навън за има-няма 2 седмици - това как ти звучи? Трафикът й в тубата ТОП за слабия сезон, който изживява чалгата. Ами като фен на Галена аз лично съм доволен. Цяла година, че още и от предната слушаме как западала, как вече пускала флопове, била свалила нивото... Добре-добре съгласихме се. Не щеш ли обаче Галена изкарва хита на лятото и тук се подлудиха от хейт, в който btw при някои потребители е на лична основа към мен и Стела.

 

Иначе не очаквам песента да стане един от вечните й хитове, но към момента е голям хит - това ме устройва.

 

Деса тръгна по участия, завърна се на сцената, нова песен в този период на тотална липса на конкуренция - йок. Много странна работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,клетите филмарчета как се вживяват тук сякаш песента е Галена фт Тони 100раро,а не обратното.Така е когато любимката ти пропада и се чуди как да закърпи положението. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,клетите филмарчета как се вживяват тук сякаш песента е Галена фт Тони 100раро,а не обратното.Така е когато любимката ти пропада и се чуди как да закърпи положението. :1000 (29):

 

Че те имат еднакви партии в песента, пеят наравно. По правилата на музикалната индустрия това е дует.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те имат еднакви партии в песента, пеят наравно. По правилата на музикалната индустрия това е дует.

Не,не е.Тони Стораро има повече.Гальочка има 2 куплета.Тони има 2 куплета + нещата,които са след фразите "оф оф оф". А офкането го пеят заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,не е.Тони Стораро има повече.Гальочка има 2 куплета.Тони има 2 куплета + нещата,които са след фразите "оф оф оф". А офкането го пеят заедно.

 

:roll1: :roll1:

 

Ти сериозно ли? Малее, чудите какво да си изсмучете от пръстите, за да я омаловажите.

 

Галена има 3 куплета + интрото.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

Тони Стораро

Ръцете горе! (x4)

Да видя всички тука (x2)

 

Щом съм шефката любима

работи за мен да има!

Пара на тебе не ти трябва,

а мене скъпото ме радва.

 

К'ви пет лева, абе к'ва заплата?

Ходи виж на шефката колата.

На нея много лукса й отива

А пък заплата догодина

 

Щом съм шефката любима

бачкай здраво и ще има!

Ех, как пълниш ми душата

като изкарваш ми парата?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тъп ли си или да? Какво общо има Екстра Нина с това, че турци и всякакви други си купуват гледания, след като това е възможно? А, да - безсилието ти.

 

Друг е безсилен, ако ме разбираш. Ако ли не - излиза, че има друг тъп екземпляр в разговора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман, вече се броят кой има дума 2 букви повече и кой изпял едно "оф" повече или по-малко.

 

И като сме на вълна циганското на Галка, нека си пуснем нещо ретро!

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман, вече се броят кой има дума 2 букви повече и кой изпял едно "оф" повече или по-малко.

 

Галена има едно "оф" по-малко в началото обаче накрая на песента се уригва - то не се чува много добре, но с него всичко е точно. Наравно са.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува Галена. Нито Шефката. Нито Стораро.

 

Само Преслава хахахах :1000 (29): :1000 (29):

 

Всичко ще си кажеш ти. :3fdb8960598fa63e: Трябва само да те предразположат, както си му е реда. :naughty:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Ти сериозно ли? Малее, чудите какво да си изсмучете от пръстите, за да я омаловажите.

 

Галена има 3 куплета + интрото.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

Тони Стораро

Ръцете горе! (x4)

Да видя всички тука (x2)

 

Щом съм шефката любима

работи за мен да има!

Пара на тебе не ти трябва,

а мене скъпото ме радва.

 

К'ви пет лева, абе к'ва заплата?

Ходи виж на шефката колата.

На нея много лукса й отива

А пък заплата догодина

 

Щом съм шефката любима

бачкай здраво и ще има!

Ех, как пълниш ми душата

като изкарваш ми парата?!

Тони Стораро: Имам шефка за милиони, най-добрата на Земята! Аз за нейната усмивка бачкам здраво без почивка.

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Със кеф ще бачкам без заплата

За мойта шефка най-добрата

Имам шефка като слънце

Най-добрата на Земята

Хем е умна и красива

Хем с купоните я бива

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

Със кеф ще бачкам без заплата

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

За мойта шефка най-добрата

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Със кеф ще бачкам без заплата

За мойта шефка най-добрата

+ първото "оф,оф",което мисля го пее само Тони,че на тази бездарница хич нищо не й се разбира. Хайде виж сега кой има по-голяма част в песента. Знам,че Галена е музикално неграмотна,но предполагах,че феновете й поне могат да броят. Хората си знаят работата и ако наистина е дует нямаше да пише фт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има едно "оф" по-малко в началото обаче накрая на песента се уригва - то не се чува много добре, но с него всичко е точно. Наравно са.

 

С едно "оф" повече или по-малко ми е се тая, ни ма кефи и тва е.

 

А прекаленото хвалене на набедения хит за Шефката е плосък опит да скриете истинския хит за сезона Мамасита! Сега, моите съболезнования, но хита е при покорилата всички села от Съединение до Пазарджик, преживявайте го и тва е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро: Имам шефка за милиони, най-добрата на Земята! Аз за нейната усмивка бачкам здраво без почивка.

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Със кеф ще бачкам без заплата

За мойта шефка най-добрата

Имам шефка като слънце

Най-добрата на Земята

Хем е умна и красива

Хем с купоните я бива

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

Със кеф ще бачкам без заплата

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф

За мойта шефка най-добрата

За тебе шефке думи нямам

За тебе шефке всичко давам

Със кеф ще бачкам без заплата

За мойта шефка най-добрата

+ първото "оф,оф",което мисля го пее само Тони,че на тази бездарница хич нищо не й се разбира. Хайде виж сега кой има по-голяма част в песента. Знам,че Галена е музикално неграмотна,но предполагах,че феновете й поне могат да броят. Хората си знаят работата и ако наистина е дует нямаше да пише фт.

 

Абе, човек, ти в първи клас ли си? Кой те е излъгал, че една песен за да се нарече дует, непременно двамата изпълнители трябва да имат точно еднакъв брой думи?

 

Тя пее три куплета + интрото, той го изкарва фийт. Това да не ти е "Горе-долу" на Фики, където Преслава само пъшка и два пъти казва "Е, Фики-Фики, правиш го добре, е фики-фики няма като теб".

 

Според мен Галена добровлно се е дистанцирала от този проект и затова е записан като фийт. Тя и в клипа на участва. Голям пропуск, защото песента е много по-голям хит "Маракеш", а за него изхарчиха половин завод за вафли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...