Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И също се оказва, че за добро или лошо, "Шефката" е най-коментираната песен тук. Какво да кажа повече. Факти, факти и само факти... За едни щастие, за други мъка, така е в живота. :3fdb8960598fa63e:

С 10 поста дневно, голямото постижение да си най-коментиран в този форум. Но и вие като Жалена се задоволявате с трохи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То само двама души я коментират тая "песен". На другите просто им е досадно и се включват понякога на контра. Вече започнаха и да отминават - еднообразно е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само двама души я коментират тая "песен". На другите просто им е досадно и се включват понякога на контра. Вече започнаха и да отминават - еднообразно е.

Е, те тия двамата събрани не правят един цял човек :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само двама души я коментират тая "песен". На другите просто им е досадно и се включват понякога на контра. Вече започнаха и да отминават - еднообразно е.

 

Сигурно само аз и Стела ги навъртаме тия 180-200К на ден на тая "песен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те тия двамата събрани не правят един цял човек :3fdb8960598fa63e:

 

 

Тереза, ма. Сложи си очила. :gun_bandana:

 

Ще помоля въпросния потребител да получи бан.

 

Първо ни обижда, че не сме хора. След което говори в женски род на момче, което е против правилата.

 

Благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога хахахахжхахахжхахжахахахахахха :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

За това, че провинцията е изчезнала от менюто на чалгата си прав до голяма степен, но не напълно.

 

Примерно Gadinata вчера ми каза, че в неговото родно място - Крумовград (население по-малко от 5 000 души) в близките седмици ще гостуват Андреа, Джулия и Тереза. Наскоро пък там е била поп певицата Мария Илиева. Еми никак не е зле за население под 5 000 човека, та това е едно голямо село.

 

Колкото до това защо не нарастват хонорарите на предната сртаница посочих кои са основните причини според мен:

 

Ху дъ фак из дат?

 

 

Gadinata ли? Потребител от форума.

 

 

Тереза, ма. Сложи си очила. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля въпросния потребител да получи бан.

 

Първо ни обижда, че не сме хора. След което говори в женски род на момче, което е против правилата.

 

Благодаря.

Къде в правилата пише за родове? Освен това ти не си момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разберете, че изпълнителите масово спряха да купуват гледания. И сега лъсна истината. Тия 25-30-40 милионни трафици се оказват пълен абсурд на изпълнители, които са известни само в България.

Сега пък почнахте да дискредитирате гледанията на другите изпълнители. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава

IOzK7ov.png

 

Анелия

cqYQrf6.png

 

Галена

1hKgpOF.png

 

Джена

hG3zyce.png

 

Яница

jkIBVMk.png

 

Азис

VWvNtbt.png

 

Галин

CvRahlE.png

 

Фики

YwLUMZJ.png

 

Тони Стораро

s26Kx13.png

 

Емилия

XjuuPZo.png

 

Джулия

bIIVDxz.png

 

Да виждаш някакви аномалии тук? Аз не. Знам че не са всички изпълнители, но по това време само тези бях намерил. Забравил съм Алисия. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да виждаш някакви аномалии тук? Аз не. Знам че не са всички изпълнители, но по това време само тези бях намерил. Забравил съм Алисия. :gun_bandana:

 

Казах ти много пъти, че е твърде възможно гледания да могат да се купят и от избрани държави. Кой знае какви хакерски схеми има. Не може да знаем със сигурност.

 

Това, което знаем със сигурност е, че Гери-Никол с предни песни имаше по 30-40 млн, последната - тотал щета. Тита също надолу.

 

Много добре знаеш, че Фикрет купуваше гледания... защо и другите да не са го правили?

 

"Пей сърце" с 25 млн. Ами аз тая "Шефка" я чувам повече от "Пей сърце", а с е 5 млн. Нещо не се връзват нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази "Шефка" въобще не е нещо сериозно въпреки Тони Стораро. Дори бозавата "Маракеш" е по-читава. Поне аз не я видях като нещо повече от песничка за края на лятото. За 1 октомври Галена ще пусне друга и това веднага ще се забрави. Обаче, от първите 10 песни за вечерта, 4 да са на Галена си е направо доминация, колкото и пристрастен да е DJ-я в прехваленият "Вижън" в Сл.бряг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...