Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Таня Боева не знам в коя компания не е била. Където и да отиде, нейна песен не ме е грабвала от близо 10 години или не се сещам.

В последните и интервюта за сигнал беше споменала, че води преговори с Димитров.Явно не са успели да се договорят, а кариерата и на времето тръгна именно от Пайнер с албума "Щастлива съм"(ако не се лъжа).

Таня е доста талантлива и е може би най-успялата сред самопродуциращите се.Това обаче беше по времето, когато музикалните телевизии диктуваха правилата.Сега нито има свой канал в тубата, нито социалните мрежи са и голяма сила...а иначе дали с операции или без, за възрастта си изглежда много добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, актуалност със срок на годност 1 година, свърши формата, влезе после в Черешката и днес никой не се сеща за Луна Президент, а Глория е във Видин и пее на чича ви Фокс, Ивана ще е на морето и ще забавлява почиващите, а Луна ще е на тигровия си диван в стаята, където посреща дипломати от Марс. :mf_surrender:

Стига сте стимулирали тая моментна слава и актуалност на всичко. Хората отдавна във всякакви сфери мислят в перспектива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, актуалност със срок на годност 1 година, свърши формата, влезе после в Черешката и днес никой не се сеща за Луна Президент, а Глория е във Видин и пее на чича ви Фокс, Ивана ще е на морето и ще забавлява почиващите, а Луна ще е на тигровия си диван в стаята, където посреща дипломати от Марс. :mf_surrender:

Стига сте стимулирали тая моментна слава и актуалност на всичко. Хората отдавна във всякакви сфери мислят в перспектива.

 

Точно пък Луна-президент е от песните, за които хората биха се сещали и бъзикали и след години. Спокойно може да се добави до други несериозни нейни песни като Бягайте крачета, Искам го-стискам го, Чики-Чики и т.н.

И не ме разбирайте погрешно, и на мен Луна ми дойде в повече в последния Брадър с нея, това нейното вече беше излишна простотия. Но не може да се отрече, че покрай появата си по тези формати не само припомни старите си хитове, ами направи и нов такъв, който държавата масово да знае.

При участията не знам как е, asylum да каже. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой нормален и достоен човек би си позволил да се сещат за него с подигравка.

Ама така да е, щом искате. Страхотен хит.

Че на Луна това винаги й е бил имиджа. :1000 (29): Шантавите песни винаги са изпъквали пред хубавите балади, например. И към днешна дата ако пусне нещо като "Аз не съм жена само за един мъж", то няма да се забележи колкото "Луна-президент".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Боева и тя има проблем с фонотеката и видеотеката си в социалните мрежи. Нищо не е качила, канал няма, само кифленски постове сигурно пуска, ама и това никой не следи.

Как да я имат хората за нещо сериозно, като няма история на музиката, архив. Сигурно и права не е плащала. Еми, вземете се в ръце, това ви е професията уж... :mf_surrender: Влезте в крак с новото време. Това - чалгарките обаче все повече доказват всеобщото мнение за тях от преди години.

Дори Росица Кирилова си е напълнила канал в тубата.

Има канал

https://www.youtube.com/channel/UCEidPg6zt2...sable_polymer=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Знам го, с 6 клипа.... не е активна, нищо от 90-те не е качила.

Естрададжиите са с по-оправени мрежи, отколкото такива като Таня, защо е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на Луна това винаги й е бил имиджа. :1000 (29): Шантавите песни винаги са изпъквали пред хубавите балади, например. И към днешна дата ако пусне нещо като "Аз не съм жена само за един мъж", то няма да се забележи колкото "Луна-президент".

 

Тогава да не припомня само, че е велика певица, а че е комедиант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на Луна това винаги й е бил имиджа... :1000 (29): Шантавите песни винаги са изпъквали пред хубавите балади, например. И към днешна дата ако пусне нещо като "Аз не съм жена само за един мъж", то няма да се забележи колкото "Луна-президент".

То понеже "Луна-президент" много се забеляза :1000 (29):

Жената е за пълна гавра - грозна, тъпа, излагаща се, а не може и да пее. Просто народа обича да гледа сеир. Гръмна в Брадъра и сега отново никой не се сеща за нея. Направиха си хората забава да я гледат, посмяха се и край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опазил Бог, Ванча да трупа "слава", подобно на Луна на дърти години! Поне хората все още гледат на нея с респект, като някакво величие във фолка, пеещо, макар и бившо. Не мога да си представя някой да нарича в ефир нея, Глория или Боева, с думи като "пача", "мумия", "кон" /както правеше Фънки/ и подобни, а тя да стои. :mf_surrender:

 

За протокола, кой е Старбой, че съм пропуснала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опазил Бог, Ванча да трупа "слава", подобно на Луна на дърти години! Поне хората все още гледат на нея с респект, като някакво величие във фолка, пеещо, макар и бившо. Не мога да си представя някой да нарича в ефир нея, Глория или Боева, с думи като "пача", "мумия", "кон" /както правеше Фънки/ и подобни, а тя да стои. :mf_surrender:

 

За протокола, кой е Старбой, че съм пропуснала?

Салваторе с нов ник.

Фънки направо разпиля Луна, но то си беше заслужено. Изобщо имената на Глория и Ивана сложени до това на Луна ми звучат абсурдно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за това коя е по-актуална днес т.е коя е по-интересна на масовата публика с нови прояви или проекти. Независимо от начините, чрез които Луна постигна съвременната си слава, тя е по-интересно име от почти всички от своята генерация. Това няма абсолютно нищо общо с качеството на продукцията, с добрият публичен имидж или с величието на името. Много ясно, че Таня, Глория и Ивана са класи над нея, иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не претендирам нищо, като за начало. Другото, което е никъде не съм казал, че Стела не става за модератор. Не съм се повлиял кой с каква титла е във форума, в случая тя, а не ми харесаха разсъжденията ѝ, и в ролята си на потребител, изказвам мнение, както всички останали. Завист не знам към какво да изпитвам, аз никога не съм искал да съм модератор, ако това имаш предвид.

 

Верно, че това го казаха твоите две партийки, ти само я цитира и пусна гиф, от който ставаше ясно, че Стела (или модерирането й?) миришат на зловоние.

 

Относно желанието за ставане на модератор - аз друго помня за теб и Боровинката. Бяха ми казали, че желаете въпросния пост, може и да не са разбрали правилно хората. И въпреки това се набива на очи включването на двама ви селективно и предимно по темата "модериране". Ако не желаете да сте модове, то явно имате някаква лична неприязън към Стела. Което аз съм забелязал много отдавна всъщност. Да се чуди човек защо, при положение, че не е конфликтна спрямо теб/вас и е един от най-кротките потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Боева и тя има проблем с фонотеката и видеотеката си в социалните мрежи. Нищо не е качила, канал няма, само кифленски постове сигурно пуска, ама и това никой не следи.

Как да я имат хората за нещо сериозно, като няма история на музиката, архив. Сигурно и права не е плащала. Еми, вземете се в ръце, това ви е професията уж... :mf_surrender: Влезте в крак с новото време. Това - чалгарките обаче все повече доказват всеобщото мнение за тях от преди години.

Дори Росица Кирилова си е напълнила канал в тубата.

Няма да стане това. Разбирам, хубави са ти идеите - задължителни дори за всеки трезвомислещ изпълнител и продуцент, но сме в България, където са отписали такива неща като архиви и история. Не умеем да създаваме традиции и да си пазим своето. Как да има бъдеще един жанр, в който миналото е зарито... Вината е обща. А това с правата е глобален проблем. Като цяло е добре всеки да получава своето, но когато става дума за изкуство, има и един морален оттенък... Не може заради пари и пазарлъци да лишават хората от класики. Скъперничеството при творците е голям минус за тях самите първо като хора.

 

По повод Луна... Жената просто има ментален проблем. Според мен може да пее, друг е въпросът, че рядко го прави на живо, та да чуем... т.е. от години. Има някои много музикантски балади, които показват едно друго лице. Когато е била с всичкия си, е давала много добри интервюта. Но едно време беше пошла, а сега е съвсем мръднала и определено някой трябва да обърне внимание на това, ако тя самата не го прави.

 

Хора, Джина Стоева има страхотни песни, какво стана с нея? "Неизлечимо влюбена", "Безумната нощ", "Писано ни е", "Остани", "Пясъчен часовник" са уникални. Да не говорим за големите хитове - "Докога", "Сто жени" и другите. Много е добра във фолклора. Тия дни съм на нея и откривам колко добри парчета имам. Аз имах албума "Така желана", който е много приятен.

Тази песен е от него:

"Сладка болка" и "Нека те боли" от този албум са много силни. Май Янева я харесваше. Поздрав. Джина е готина и като човек, виждал съм я на един плаж преди сто години и ми беше подарила картичка, щото аз ѝ подадох касова бележка за автограж, голям смях беше. :1000 (29): Като сравня онези времена на чалгата, когато сме били дечица, със сегашното статукво... Майко... Дали са знаели до къде ще се докарат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно, че това го казаха твоите две партийки, ти само я цитира и пусна гиф, от който ставаше ясно, че Стела (или модерирането й?) миришат на зловоние.

 

Относно желанието за ставане на модератор - аз друго помня за теб и Боровинката. Бяха ми казали, че желаете въпросния пост, може и да не са разбрали правилно хората. И въпреки това се набива на очи включването на двама ви селективно и предимно по темата "модериране". Ако не желаете да сте модове, то явно имате някаква лична неприязън към Стела. Което аз съм забелязал много отдавна всъщност. Да се чуди човек защо, при положение, че не е конфликтна спрямо теб/вас и е един от най-кротките потребители.

 

Гифа беше относно спора, не зная защо си го свързал с модерирането ѝ, от това нямам впечатления. Аз не помня да съм ти казвал, че искам да съм модератор, защото винаги съм смятал, че не ми се занимава с това. А за Стела, аз нито я познавам, нито съм общувал с нея и не знам дали преди съм я цитирал даже, в този спор реших да изразя мнение, цялостно не мога да кажа каква е. Но както и да е, прекалено се проточи това, не мисля, че е нужно да се товари темата с този спор, който беше преди повече от седмица.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за това коя е по-актуална днес т.е коя е по-интересна на масовата публика с нови прояви или проекти. Независимо от начините, чрез които Луна постигна съвременната си слава, тя е по-интересно име от почти всички от своята генерация. Това няма абсолютно нищо общо с качеството на продукцията, с добрият публичен имидж или с величието на името. Много ясно, че Таня, Глория и Ивана са класи над нея, иначе.

Какво значи "съвременна слава"? "Независимо от начините" - това не ми допада. Има лоша реклама противно на клишето, че няма.

И към Джорджано имаше интерес, и към Папи Ханс има сега, и към какви ли не. Но ги взимат на подбив, гъбаркат се с тях.

Да направи концерт Луна, да видим колко народ ще събере и дали ще я гледат и слушат със затаен дъх и респект.

Нека разграничаваме нещата. А и тука сеирите от предаване до предаване не се помнят. Кой ли не се изреди по тия брадъри, кой ли не се изложи... Закърпват положението временно и после ходят да се излагат по други предавания, вместо да вземат да бачкат наистина. Нещо много наготово се научиха всички. Съвременната слава е всичко друго, но не и трайна и сериозна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, обожавам Стоева, а "Да се преструвам" е лично изживяна от мен, най-любимата ми нейна песен, заедно с "Богиня", "Нека те боли", "Любов моя", "Чуй как звучи", "Неизлечимо влюбена", "Ако се завърнеш", "Бивша", "Помниш ли, сестрице", "Чашо моя", а "Алени звезди" и "Прошки" ги боготворя в нейно изпълнение! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "съвременна слава"? "Независимо от начините" - това не ми допада. Има лоша реклама противно на клишето, че няма.

И към Джорджано имаше интерес, и към Папи Ханс има сега, и към какви ли не. Но ги взимат на подбив, гъбаркат се с тях.

Да направи концерт Луна, да видим колко народ ще събере и дали ще я гледат и слушат със затаен дъх и респект.

Нека разграничаваме нещата. А и тука сеирите от предаване до предаване не се помнят. Кой ли не се изреди по тия брадъри, кой ли не се изложи... Закърпват положението временно и после ходят да се излагат по други предавания, вместо да вземат да бачкат наистина. Нещо много наготово се научиха всички. Съвременната слава е всичко друго, но не и трайна и сериозна.

И пак ще кажа, че Луна винаги е била възприемана от по-несериозната страна. Както пред 90-те е имало разлика между Луна и Глория, така и днес има. Само че тогава Глория с музиката, имиджа си и тяхната широка слава е била много над Луна докато тя е правила маймунджулъците си, а днес е обратното. Луна определено е една от онези, които най-добре се възползваха от участието си в Брадъра- влезе с ясната идея, че ще се прави на откачена и покрай това ще припомни старите си хитове и ще направи нов такъв- постигна го. И получи слава от мащаб, който Глория, Ивана и т.н отдавна не са виждали, дори и някои от другите чалгарки от Брадърите не са.

Но не ми се спори повече, все едно не е ясно какво съм искал да кажа. Надали е изненада също така, че думите ми са възприети по неправилен начин, все едно съм поставил Луна над Глория и Ивана в цялостност. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, обожавам Стоева, а "Да се преструвам" е лично изживяна от мен, най-любимата ми нейна песен, заедно с "Богиня", "Нека те боли", "Любов моя", "Чуй как звучи", "Неизлечимо влюбена", "Ако се завърнеш", "Бивша", "Помниш ли, сестрице", "Чашо моя", а "Алени звезди" и "Прошки" ги боготворя в нейно изпълнение! :Vishenka_05:

Страхотна е - има си индивидуалност, може да пее, доста е интелигентна, земна и с много яки песни. Какво направиха и в Ара - изгониха си едни от най-добрите изпълнители заради Алисия... Ама, ето, пропагандата бачка - сама виждаш, Алисия е въртяна. Просто това е изкуствено наложено вече. А аз не мога и не мога да схвана кое е толкова супер при Алисия.

Монополът в чалгата, залагането на определени имена за сметка на други, правенето напук, изтриването на изпълнители и песни от историята... Всичко това ги унищожи.

 

Поздрав със "Старата чешма". :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ще кажа, че Луна винаги е била възприемана от по-несериозната страна. Както пред 90-те е имало разлика между Луна и Глория, така и днес има. Само че тогава Глория с музиката, имиджа си и тяхната широка слава е била много над Луна докато тя е правила маймунджулъците си, а днес е обратното. Луна определено е една от онези, които най-добре се възползваха от участието си в Брадъра- влезе с ясната идея, че ще се прави на откачена и покрай това ще припомни старите си хитове и ще направи нов такъв- постигна го. И получи слава от мащаб, който Глория, Ивана и т.н отдавна не са виждали, дори и някои от другите чалгарки от Брадърите не са.

Но не ми се спори повече, все едно не е ясно какво съм искал да кажа. Надали е изненада също така, че думите ми са възприети по неправилен начин, все едно съм поставил Луна над Глория и Ивана в цялостност. :1000 (29):

Ами едно време беше скандална, беше зрелище, ама си беше енигма. А сега започна да се излага и да показва това отклонение, което си има. Защото това не е само стратегия, даже не знам дали има и наченка на стратегия. Тя просто е неконтролируема и живее с измислени представи.

Рени по подобен начин в момента олеква. Тя си е с акъла, но си мисли, че като се прави на скандална, ще си върне славата. Тя едно време не го направи и не проби с това, та сега. Разликата е, че някога Рена беше на висота. От много високо падна. Всички от това поколение ги тресна криза на възрастта. И Екстра Нина мина през такъв период. Всички. Не успяха да се ъпгрейдтнат. Глория оцеля, защото беше постоянна. Те и това не бяха, затова съвсем се изгубиха и сега съзнанието им не приема тая промяна и ги кара да правят глупости от отчаяние. Въпреки че Екстра Нина, откакто се завърна, има добри попадения, но явно не я лансират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не пише че Таня Боева е подписала със Съни Мюзик а и какво ще прави тя там след като тази компания тотално пропадна даже Лияна тъкмо се беше върнала и пак спря явно защото самата компания е с нов собственик!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папи Ханс няма да бъде временно явление. Момчето знае какво прави.

И какво прави? Мизерии. Направо съжалявам, че съм бил в един курс с този. Не съм предполагал, че ще се превърне в това. Не изглеждаше такъв, не даваше вид поне. Това не е сериозно просто и под втория му клип си личи по коментарите колко много хейт събира вече, но на такива като него не им пука какъв имидж градят. Та той дори не е певец, рапър или нещо подобно, та да му направиш евала за талант. А на мен лично "проектите" му дори не са ми смешни. Вторият даже е гнусен. Това не е сатира, не е да си над нещата и да осмиваш някакви субкултури. Това е точно сливане с цялата тая простотия, но щом си харесва тая ниша, да си стои там. Няма да е вечно. Има хора за всичко, особено в България - инфлуенсъри да искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...