Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сузанита джуки ли си е сложила? Абсолютен потрес! Интересно ми е докъде ще я докара, ясно е, че абсурдите ще продължават.

 

А кое е най-лошото? Малки пикли, които още не знаят къде се намират я намират за идол, което е....

 

Ще дегредарира тотално с наркотици, пиене и ботокси. На 20 ще прилича на 40-годишна и ще я ебат за 5 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имам чувството, че няма да стигне до 30 години. Направо си я представям да живее в храстите в някоя градинка :mf_surrender:

 

А скъсаните й чорапи ще вонят на прокиш и ще е беззъба. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че няма да стигне до 30 години. Направо си я представям да живее в храстите в някоя градинка :mf_surrender:

И аз така си мисля. Тялото й тепърва се развива, а вече е пълно с татуси! Интересно какво ще се случи и с тях.

 

Ще дегредарира тотално с наркотици, пиене и ботокси. На 20 ще прилича на 40-годишна и ще я ебат за 5 лв.

Това с наркотиците е от ясно по-ясно.. само не мога да разбера, защо от ДАЗД нищо не правят по случая? След има-няма 5 години жестоко ще съжалява за постъпките си, защото ще ги види от правилния ъгъл, когато му дойде времето да израсне. Но връщане назад няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че си добре запознат с този начин на живот.

 

Естествено, в момента пиша от един храст. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото, да, запознат съм. Малко ли хора, родени в края на 80-те и началото на 90-те станаха наркомани от всякакъв род и дадоха фира. Особено в Пловдив, където достъпът до хероин е супер лесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той договора може да е изтекъл, но Пайнер си имат правата над клиповете и си ги въртят. :Vishenka_05:

То по тази логика трябва да въртят и на изпълнителите кото са напуснали компанията.

Абе не направиха един ретро канал направо да я махат Планета Тв и да направят Ретро Канал нали и без това си имат Планета HD :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде всички по масите :phpgrin2:

През деня ти бръснеш всякакви мустаци, а пък вечер ходиш само в бардаци. И парите харчиш весело живееш през деня събираш, вечер ги пилееш. И поглеждаш само хубави женички и си правиш мили своите игрички.

Я завърти бръснарю четката, четката. Ще ти видя бръснарю сметката, сметката. Не забравяй бръснарю клетвата, клетвата. Върти, върти бръснарю четката, четката.

:happyppl: :happyppl: :happyppl:

Тази има по-добър аранжимент! Дай я сметката на Сузето... :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже си беше грозновата, селска и неадекватна. Не я помня с кой знае какво. Иначе да, тая песен е яка.

 

Ама проправи път на други, които също като ней си хванаха богаташи и спряха да пеят. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля. Тялото й тепърва се развива, а вече е пълно с татуси! Интересно какво ще се случи и с тях.

Това с наркотиците е от ясно по-ясно.. само не мога да разбера, защо от ДАЗД нищо не правят по случая? След има-няма 5 години жестоко ще съжалява за постъпките си, защото ще ги види от правилния ъгъл, когато му дойде времето да израсне. Но връщане назад няма.

Хубаво е, че си се загрижил за акцелерацията на Сузанита и младото поколение, но не се ли замисляш, че Теда Александрова е същата стока, с разликата поне, че Сузанита наистина скандализира и не се прикрива, че си е такава? Не че това я оправдава. Но говорим за друго - за двойните стандарти. Плюс това, ако трябва да търсим корена на проблема и кого да обвиним - това е Орханчо, от когото не съм очаквал да подстрекава дъщеря си, но реално те там фамилно като цяло са луднали, видяхме и той каква песен пусна... Всички изтрещяват малко по малко, такава ни е държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама проправи път на други, които също като ней си хванаха богаташи и спряха да пеят. :whistling:

Какъв богаташ е хванала тая селска пръчка?

Не е ли станала чистачка или шивачка?

 

Иначе навремето тая Деси проправи този път, хвана милиардер и приключи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв богаташ е хванала тая селска пръчка?

Не е ли станала чистачка или шивачка?

 

Иначе навремето тая Деси проправи този път, хвана милиардер и приключи :D

 

Деси беше супер, а и си го изпя :D

 

Мен Надя ме кефеше, имаше приятни песнички и добле танцуваше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се на тая противна свиня Клаудова (без да ме напада защитничкатта и Янева) ... абе хубаво се гримира сама, ама не се ли намери някой да и каже ЧЕ НЕ УСПЯВА?!

 

Свиня цветна такава нагримирана, ако не е ретуша и замазването по клиповете е егати плашилото. Дай 50 лв да те гримират като човек мааа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че си се загрижил за акцелерацията на Сузанита и младото поколение, но не се ли замисляш, че Теда Александрова е същата стока, с разликата поне, че Сузанита наистина скандализира и не се прикрива, че си е такава? Не че това я оправдава. Но говорим за друго - за двойните стандарти. Плюс това, ако трябва да търсим корена на проблема и кого да обвиним - това е Орханчо, от когото не съм очаквал да подстрекава дъщеря си, но реално те там фамилно като цяло са луднали, видяхме и той каква песен пусна... Всички изтрещяват малко по малко, такава ни е държавата.

Теда Александрова е почти на 28 години. Какво общо има с 15-годишната Сузанита?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се на тая противна свиня Клаудова (без да ме напада защитничкатта и Янева) ... абе хубаво се гримира сама, ама не се ли намери някой да и каже ЧЕ НЕ УСПЯВА?!

 

Свиня цветна такава нагримирана, ако не е ретуша и замазването по клиповете е егати плашилото. Дай 50 лв да те гримират като човек мааа...

Свиня цветна :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв богаташ е хванала тая селска пръчка?

Не е ли станала чистачка или шивачка?

 

Иначе навремето тая Деси проправи този път, хвана милиардер и приключи :D

Деси, която Нов фолк определи като пернишката Шер :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...