Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мунчо, отивам на море, но тъй като виждам, че продължаваш да мислиш за мен и да подмяташ тук-таме по нещичко, ти вмъквам няколко неща на изпроводяк, за да не си помислиш, че съм те забравила в безсънните си разплакани нощи, прекарани пред иконата на св. Слав тънковежди с Ехо балсамчето:

 

1. Не разсъждавай и не прави на халос догадки коя жена как е в леглото! Не разбираш нищо ни от жени, ни от секс, та съчиненията ти дали Мира била перверзна или Татяна го предпочитала отзад, са само твои проекции! Съсредоточи се върху онова, което искрено те влече и отпусни тая душа! По отношение на женската психика и физиология си безкрайно некомпетентен!

2. Имаш малко време, докато се върна, за да намериш доказателства, че съм 50 годишен космат мъж, та да осъществиш фикс идеята си!

3. Да не си си пипнал веждите през това време, като се върна от морския бряг, първата ми работа ще е да ги вкарам в приличен вид! Помисли какво ще получа в замяна!

4. Може да ми разкажеш на ЛС какво се е случило с баща ти, та се е налагало да сте при роднини и близки, след като майка ви е заминала за Гърция. Темата за ролята на бащата при едно дете ми е много ценна и любопитна, та можеш да свършиш нещо полезно от емпиричен характер!

 

Целувки, Мунка - сладка маймунка с рошава кратунка! :Vishenka_05:

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Президента при Азо, кой искаше?

"Луна е най-прекрасното име!"

"Всичко е в краката ми"

 

 

А в туй предаване й предрекоха, че ще стане Президент!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя пее милионите да са свити на масури и да се палят, не се пее за нещо друго.

Тя хубуу пее, ама нали знаеш, че точно тия масура са там нарочно и Кали надали пада от Марс, нищо че чат пат се държи точно така, за да не го знае.

 

А милиони свити на масури може да е препратка към шмъркане на нещо по-силно от марихуана :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя пее милионите да са свити на масури и да се палят, не се пее за нещо друго.

Да, не пее директно за това, но добре змаем колко масово употребявана е марихуаната от таргета 16-22, така че има някаква заигравка. Аз на първо слушане като чух "да са свити на масури, да ги палим като пури" направих асоциация именно с масур пълен с трева, но вместо ОЦБ ползват кинти. Но, ок, съгласявам се, че не е така директно.

 

Тя и Гери Никол когато пее за бонбони някой може да си помисли, че пее за шоколодави или дъвчащи, но хората, които сме запознати с наркоманските термини, знаем , че влага друг смисъл. :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луна е най-прекрасното име!"

"Всичко е в краката ми"

А в туй предаване й предрекоха, че ще стане Президент!

 

0743 ".... Начи че сички мъже ще ми бъдат в краката" (по повод на някъф белег, че бил обърната корона) .....

 

Е тя си го казала в прав текст още преди години с кво точно се занимава ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, почвам да пиша сценарии по елементи от интервюто на Луна при Азо, или не съм го гледал или не помня :) Като гледам от 5 минути интервю вече имам матриал за минимум двучасов филм, докато стигнем до президентството, ще стане колкото Хари Потър 7-8 парчета минимум ...

 

Междудругото ви поздравявам, в на Кали песента успявате да различите отделни думи. Аз лично не успявам, което придава някъв по-особен чар на цялото парче. Много харесвам песни на езици, които не разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво море бе :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Колкото имаш дете, толкова ще ходиш и на море :1000 (6):

 

Хубавото е, че докато симулираш, че си на море, форума ще бъде рай без твоите бълвочи.

 

Айде сега взимай тайфата и чиба на море

 

Jipsyes.jpg

 

На море щяло да ходи фейка :hahaha:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, почвам да пиша сценарии по елементи от интервюто на Луна при Азо, или не съм го гледал или не помня :) Като гледам от 5 минути интервю вече имам матриал за минимум двучасов филм, докато стигнем до президентството, ще стане колкото Хари Потър 7-8 парчета минимум ...

 

Междудругото ви поздравявам, в на Кали песента успявате да различите отделни думи. Аз лично не успявам, което придава някъв по-особен чар на цялото парче. Много харесвам песни на езици, които не разбирам.

И аз обичам да не разбирам. Яд ме е, че научих толкова много езици и сега се налага да прослушам китайска музика, че поне тя няма да обременява с текстовете си.

 

Ето ти още материал, при това с участието на Кали.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво море бе :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Колкото имаш дете, толкова ще ходиш и на море :1000 (6):

 

Хубавото е, че докато симулираш, че си на море, форума ще бъде рай без твоите бълвочи.

 

Айде сега взимай тайфата и чиба на море

 

Jipsyes.jpg

 

На море щяло да ходи фейка :hahaha:

Това че ти се разхождаш в парка за 15 минути и търчиш обратно да писателстваш, по примера на дядо си, макар и в чалга форум, не означава, че останалите си нямаме социален живот, планирани отпуски и т.н. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз обичам да не разбирам. Яд ме е, че научих толкова много езици и сега се налага да прослушам китайска музика, че поне тя няма да обременява с текстовете си.

 

Ето ти още материал, при това с участието на Кали.

 

То стана много материал и почва да бие не на филм, а да основавам нова религия ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че ти се разхождаш в парка за 15 минути и търчиш обратно да писателстваш, по примера на дядо си, макар и в чалга форум, не означава, че останалите си нямаме социален живот, планирани отпуски и т.н. :Vishenka_05:

 

Аз живея в Манастирски ливади при звездите, Стораровице, Южен ми е на 15 минути буквално от нас. Между поста ми като тръгвах за парка и поста ми като се върнах има време между час и половина и два. Какви ти 15 минути. Понякога ти се чудя как ги измисляш глупостите, които пишеш. Подобно за онова за милионите... Ти времето не можеш да отмерваш, тръгнало с мен да влиза в дебати и спорове... Още колко ЛС-та и плюсове в репутацията си за това, че съм те изял с парцалките, трябва да получа, за да се усетиш какъв виц си. Или май ти харесва да им правя смешното с теб. Важното е да си във филма, нищо, че ролята , която съм ти отредил, не е за гордост :whistling:

Интересно е защо без никой да те е питал ни обясняваш къде ще ходиш и какво ще правиш. Сякаш не знаем добре, че ще опънеш хавлията на гаража на село и като ти стане горещо, ще се поливаш с маркуча :1000 (29):

 

Баща ми е починал. Не е като при теб и твойто копеле - да ви е заебал като кучета - червеи да ви ядат :whistling:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпа, излезе в Азис на плейбек, а после казва, че в жанра имало хора, които нямат качествата да излязат на сцена. :1000 (10):

Всички в това шоу пееха на плейбек своите песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички в това шоу пееха на плейбек своите песни.

Деси Слава пя на живо Някой ден май. Но да - повечето пяха на плейбек. То самото шоу си беше един плейбек... Добре, че го разкараха от ефир. Азо като водещ хич го няма. Наложи ужасен швестерски модел сред хомосексуалните... Да говорят за себе си в женски род, бълваше сума вулгарности... А какъв мазен дебелак беше точно в този период...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички в това шоу пееха на плейбек своите песни.

 

 

Дори и да са били на плейбек, не са правили подобни абсурдни изказвания.

На Луна не откривам нещо лайв изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да са били на плейбек, не са правили подобни абсурдни изказвания.

На Луна не откривам нещо лайв изпълнения.

 

Ако ми позволиш да перефразирам Есил Дюран, кой си ти, че да ти пее лайф чак?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер потъват едно Фен Тв правят Балканско парти което ми се вижда като турне а Пайнер затишие!

И доволно си събират публика. Дори разни като Нанси и Карамел участВУват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия 100 процента е изпробвала цялата кама сутра върху Цветин :1000 (29): Според мен знае как да си направи хубавото.

Иначе за Софи Маринова и Бони съм чувал легенди. С по 3-4ма се справят. Никой не връщат. Палавници. Стораро от едно време ги води в Шумен да ги пръскат сводниците с мерджаните. За Софи дори знам от един от тези сводници, че са и шили гениталиите след едно сборно приключение :1000 (6):

Ама те циганите много носят на ебане. Ненадминати са. Неслучайно един/една потребител/ка припада по тях...

 

Мисля, че и Деса се раздава доста, за да се въртят около нея все млади лъвчета.

 

А като гледам Тоти по клипове и чета за изявите из баните на фитнес залите, съм убеден, че е Кралица на аналните подвизи. Почиства се редовно, за да е винаги на разположение :roll1: Винаги готов картоф

 

За дъртия прилеп Малина също съм убеден, че се раздава до чупене на кости. Тя си е мръсница със стаж

а Галена ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ми позволиш да перефразирам Есил Дюран, кой си ти, че да ти пее лайф чак?

Няма "аз" и "ти", те излизат и пеят пред публика, не съм я викнал вкъщи да си върши работата.

Това е все едно да идеш на театър обаче да ти пуснат на екран постановка. Абсолютно същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...