Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нейните миришат на Долче и Габана, а твоите на неизмити вангалци. :3fdb8960598fa63e:

Ооо, ето още един лайноядец. Е, щом знаеш миризмата на моите (каквото и да значи онази дума), значи си ги опитвал :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, ето още един лайноядец. Е, щом знаеш миризмата на моите (каквото и да значи онази дума), значи си ги опитвал :Vishenka_05:

 

На Галена лайната бих й ги изял само за пари, много пари. Ако имат някакъв фетиш с Галин да гледат как някой им яде изпражненията - аз съм насреща. После ще си измия зъбите и никой няма да разбере за това. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена лайната бих й ги изял само за пари, много пари. Ако имат някакъв фетиш с Галин да гледат как някой им яде изпражненията - аз съм насреща. После ще си измия зъбите и никой няма да разбере за това. :happyppl:

Фетишът им е Галена да яде лайната на Преслава. Това ги възбужда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Глория! Добре де, една от любимите. Такава песен искам пак от нея :Vishenka_05:

Клип, текст, музика - всичко е изпипано тук.

 

За мен тази песен и "Сбогом, адиос" са абсолютния връх в творчеството на Глория откъм бързи песни. Тогава беше във вихъра си.

 

Стеле, 02:00 часа е, а аз още не съм легнал. Утре е понеделник. Ко ши прайм? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен тази песен и "Сбогом, адиос" са абсолютния връх в творчеството на Глория откъм бързи песни. Тогава беше във вихъра си.

 

Стеле, 02:00 часа, а аз още не съм легнал. Утре е понеделник. Ко ши прайм? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Ми няма да лягаш, как какво? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Ми няма да лягаш, как какво? :3fdb8960598fa63e:

 

Брук, пристани, ма! Пристани да си дърта! Приличаш на мумия от тоя ботокс. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

След малко ще стане и 03:00

 

А пък Денис не ни лайква коментарите във фейса. Много е гадЙен! :feminist_en:

 

Ми ти как ще ставаш за работа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък Денис не ни лайква коментарите във фейса. Много е гадЙен! :feminist_en:

 

Ми ти как ще ставаш за работа?

Не знам, не ми се спи.. развълнувах се :1000 (29):

Между другото тъкмо си мислех дали си легнал и за утре (тоест за днес) и ти написа коментара. Телепатия :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, не ми се спи.. развълнувах се :1000 (29):

Между другото тъкмо си мислех дали си легнал и за утре (тоест за днес) и ти написа коментара. Телепатия :3fdb8960598fa63e:

 

Телепатия с човек с Асцендент Дева в трета декада ли? Мдааа, знаем ги тия.. :3fdb8960598fa63e:

 

От какво се развълнува?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телепатия с човек с Асцендент Дева в трета декада ли? Мдааа, знаем ги тия.. :3fdb8960598fa63e:

 

От какво се развълнува?

Това твоя асцендент ли е? Хич не ги разбирам.. :1000 (29):

От утрешния ден хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това твоя асцендент ли е? Хич не ги разбирам.. :1000 (29):

От утрешния ден хаха

 

Твоят е. :P Моят е Скорпион.

 

Сега ще ти пиша на ЛС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато бях във Инстаграм, във фийда ми изникна снимка на Фики, в която се фука, че има 200000 последователи. От любопитство реших да видя какви хора го следват и не останах изненадан. 99% араби и индийци. Смешник. :1000 (29):

 

8jVknAK.png

7XgatV8.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато бях във Инстаграм, във фийда ми изникна снимка на Фики, в която се фука, че има 200000 последователи. От любопитство реших да видя какви хора го следват и не останах изненадан. 99% араби и индийци. Смешник. :1000 (29):

 

8jVknAK.png

7XgatV8.png

И на Петя може да и прегледаш да видиш същата работа като едно 90% от известните кукувици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Петя може да и прегледаш да видиш същата работа като едно 90% от известните кукувици.

Кога ще излезе новия трак на П.? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Петя може да и прегледаш да видиш същата работа като едно 90% от известните кукувици.

Аз араби в профила на Преси не виждам. :whistling:

В профила на Фики буквално извират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз араби в профила на Преси не виждам. :whistling:

В профила на Фики буквално извират.

И мен ме следват предимно чужденци. Един като те последва, повлачва крак на сумати още, понеже почва да те предлага и на тях... При известните това би следвало да работи на още по-бързи обороти. Но може и да се купуват последователи, разбира се, и на мен редовно ми предлагат, което ме шокира :D :mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...