Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И мен така. Дразни ме как квичи че е най бруталната дама но и ме кара пак да го върна и да го слушам. Топ нахакана селянка е. И песента и наистина се котира много добре. 600 000 за 7 дни за Тотя си е връх. След парчето на Галин това ми се струва че върви най добре като гледания...

1000 пъти на Румен Борилов е и преди Моро му и преди Не се изтриваш, а ми се смяхте като ви го сочех в топ 3 на най успешните чалга парчета за 2017. И кавъри му направиха, и в кръчми го пяха оркестри и в клубовете дънеше. И над 20 милиона събра като гледания. И продължава да е актуално и да се слуша

Сега и турски кавър има 😂

А не всеки може да си позволи да е Тотя. На нея не й пука за инстаграм душманите!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега и турски кавър има

А не всеки може да си позволи да е Тотя. На нея не й пука за инстаграм душманите!

Представям си я докато записва или снима видео как се надъхва и раздава :girl_witch:

Мачка Мара, Теда, Яница и Ваня с хит

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си я докато записва или снима видео как се надъхва и раздава :girl_witch:

Мачка Мара, Яница и Ваня с хит

И не само тях! Само Анелия може да й се опре. Летвата е вдигната високо, дано аня не се изложи като всички останали това лято.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам пак до мен да застанеш.... :3fdb8960598fa63e:

 

Лийчето първа е записала най-големите хитове в кариерите на Камелия, Десислава и Мария. Същинска богиня. Жалко, че не са нейни хитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това трябваше да е хит...обожавам я

То беше, почти през час-два я въртяха 2007-ма. Но мина и замина.

Димана започна обещаващо с "Към тебе тичам". Въобще дебютният й албум е страхотен - авторски песни от Митко Петров, изчистено звучене.

Има прекрасен глас тая жена, но... нещата не се получиха. "Не ме е страх" е уникално парче.

 

Какво сте закоментирали гледанията на Глория и Дачева? Животът не е в нета, бе хора - излезте малко от зоната на здрача. На Глория биват като за нея. На Тони не, ама песента й е тъпа. И Глория може повече. Въпрос на време е да нацелят хит, иначе в последните години са имали достатъчно хубави песни - така че причината не е в песните, нито в самите Глория и Тони, а в държавата ни. Другото, което е... не говорете за тях, все едно са Петра и Лия, примерно. Тия жени такива евъргрийни имат, че без работа няма да останат. Много хора ги уважават, от заведенията винаги ще звучат техни песни - просто не сте навсякъде, за да знаете, и съдите само по своето обкръжение, набор, среда и т.н. Глория си прави концерти - нещо, което никой в жанра не прави, и си пълни залите, колкото и да са малки, така че едва ли е чак забравена, защото сигурн е единствената от жанра с твърда фенска маса. И Любо Киров няма милиони на новите си песни? И какв? Пълни ли залите - пълни ги. Има ли хубави песни - има. Иначе нека Роксана и компания имат милиони в тубата - само това имат, даже и в банката нямат милиони.

Тони Дачева си гледа здравето и пуска за цвят някоя песен. Когато е трябвало, са се доказали. За останалото винете Пайнер, българския манталитет и чак тогава тях двете. Те двете са институция. Притеснявайте се за другите певици след 20 г., Глора и Тона поне някой ще ги запомни с добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да разясни явлението на жанра Азис - с 3-те видеа с по 50 милиона гледания защо не може да събере 100 души вече 4-ти месец в голям град като Варна, в отпускарския ЛЕТЕН сезон?

 

8e28a6004caaa0ec.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да разясни явлението на жанра Азис - с 3-те видеа с по 50 милиона гледания защо не може да събере 100 души вече 4-ти месец в голям град като Варна, в отпускарския ЛЕТЕН сезон?

 

8e28a6004caaa0ec.jpg

Азис в дискотеките в Турция събира по 10000 в клуб. Слаба реклама, лош избор на град...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен така. Дразни ме как квичи че е най бруталната дама но и ме кара пак да го върна и да го слушам. Топ нахакана селянка е. И песента и наистина се котира много добре. 600 000 за 7 дни за Тотя си е връх. След парчето на Галин това ми се струва че върви най добре като гледания...

1000 пъти на Румен Борилов е и преди Моро му и преди Не се изтриваш, а ми се смяхте като ви го сочех в топ 3 на най успешните чалга парчета за 2017. И кавъри му направиха, и в кръчми го пяха оркестри и в клубовете дънеше. И над 20 милиона събра като гледания. И продължава да е актуално и да се слуша

 

Те някои се смееха, че и това не било хит, ама Галка го гепса набързо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-преебаната песен евър е "Шефката"

 

Току що изтриха клип с близо милион на тая песен и то някакъв фейк канал е докладвал песента. :1000 (29):

 

Не знам, ама на мен ми върши страшна работа - променя изцяло психиката и фундаменталните нагласи на хора във фейса ми. :1000 (29): Да са живи и здрави, че я направиха тая песен. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май тази година е много слаба като цяло за музиката, щом и Гери-Никол не предизвика интерес с песента си, сравнение с предните й. Щом Шушана стана един от най-големите хитове миналата година, значи трудно, но хит може да се очаква отвсякъде ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...