Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По-нелепото е, че певици като Глория и Тони Дачева още нямат 100 000 на песните си. Много е зле положението със слушателите... отвикнаха от можещите.

Просто потребителите на канала в Ютуб са предимно набор 2000+, за които имената на Глория и Тони Дачева не им говорят нищо, освен че са някакви баби и лели.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Просто потребителите на канала в Ютуб са предимно набор 2000+, за които имената на Глория и Тони Дачева не им говорят нищо, освен че са някакви баби и лели.

То и аз като малък мислех Кристина Димитрова, Петя Буюклиева, Силвия Кацарова и Кичка Бодурова за 70+, така че не ги виня децата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто потребителите на канала в Ютуб са предимно набор 2000+, за които имената на Глория и Тони Дачева не им говорят нищо, освен че са някакви баби и лели.

Много лошо... за жанра като цяло, защото точно тези имена са оставили едни от най-хубавите песни, които посоченият набор сигурно и не ги е чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама как пее и подскача на песните на Гло :1000 (29): И гномът - лицемер - педеругата Антон Стефанов й се мазни и тя го прегръща :1000 (29):

 

 

п.с. Гло била влюбена в "Дай една ракия" :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

ЖОРО?! Илиев ли ? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лошо... за жанра като цяло, защото точно тези имена са оставили едни от най-хубавите песни, които посоченият набор сигурно и не ги е чувал.

Не са виновни децата. Просто въпросните имена с нищо не доказват златния си статус, нито се опитват да са адекватни в съвремието. Защо не смятат Деси Слава за дърта лелка?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са виновни децата. Просто въпросните имена с нищо не доказват златния си статус, нито се опитват да са адекватни в съвремието. Защо не смятат Деси Слава за дърта лелка?

Защото на последните снимки в инстаграм е като пищно 25 год пиче. :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 320 000 гледания за първата седмица на Маракеш.

 

Добре е като за тях, но се очакваше доста повече. Дано задържат гледания това лято.

 

Дори е супер, имайки предвид масовото разочарование, че не е ударна, че няма мазно, че звучи като още 5 песни на Кости. След премиерния ден означава, че средно са правили по 200К на ден. Доволно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 320 000 гледания за първата седмица на Маракеш.

 

Добре е като за тях, но се очакваше доста повече. Дано задържат гледания това лято.

Очаквах повече.

Да не говорим, че от втория ден са на началната страница на youtube и официалния канал на Планета.

Абе щом Галена е снимала нов клип значи и тя не е особено доволна от крайния резултат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

:mf_surrender: Пикпук, давай направо към въпроса, какво се обясняваш 3 минути с глупости?

 

Чоко е много красив, бе дейба!

 

Супер тъпо, че са се разделили - направиха хитове, Анаконда е топа!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече.

Да не говорим, че от втория ден са на началната страница на youtube и официалния канал на Планета.

Абе щом Галена е снимала нов клип значи и тя не е особено доволна от крайния резултат.

това й е втория за този месец :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори е супер, имайки предвид масовото разочарование, че не е ударна, че няма мазно, че звучи като още 5 песни на Кости. След премиерния ден означава, че средно са правили по 200К на ден. Доволно е.

Първия ден е направила 300 ка. Тоест 1милион за другите 6 дни. По 170 000 на ден ако трябва да сме точни. Да видим ще ги задържи ли

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия ден е направила 300 ка. Тоест 1милион за другите 6 дни. По 170 000 на ден ако трябва да сме точни. Да видим ще ги задържи ли

 

Оф, верно - мен главата ми я няма. :wacko:

 

Ми пак бива, аз очаквах бързо да паднат на 100К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама как пее и подскача на песните на Гло :1000 (29): И гномът - лицемер - педеругата Антон Стефанов й се мазни и тя го прегръща :1000 (29):

 

 

п.с. Гло била влюбена в "Дай една ракия" :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Сега гледах и със звук. Глото е на градус, много сладка. "С дъщеря ми сме лудо влюбени в Дай една ракия" 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:beware_mods:Тая не ли в Диапазон вече защо си пуска песните все още в собствения си канал :D

 

Май се самопродуцира, откакто хвана някой с пари. Направо е ударила джакпота.

Последното, което все още ми харесва от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май се самопродуцира, откакто хвана някой с пари. Направо е ударила джакпота.

Последното, което все още ми харесва от нея.

Преди около месец беше казала че уж подписала с Диапазон даже сега като видя публикацията е от одавна

 

https://signal.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B8-...apason-records/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна уби колежките си с новата си песен „Мамасита“

 

Пайнерката Татяна за пореден път сложи в джоб младите си 20-годишни колежки, като им показа как трябва да изглежда една 40-годишна фолк фурия.

tatiana-ubi-kolejkite-si-s-novata-si-pesen-mamasita-1.jpg

Преди около седмица тя представи новия си хитов проект „Мамасита“, дело на нашумелия хитмейкър Аднан Бийтс. Парчето е изцяло съсредоточено върху актуалното напоследък модерно звучене, а певицата влиза в него толкова добре, все едно цял живот е творила в този стил. И въпреки това "Мамасита" успя да се открои от музикалните еднодневки, с които мрежата ни залива ежедневно.

Във високобюджетното видео, дело на Николай Скерлев, Татяна демонстрира и ползите на усърдния труд във фитнес залата. Излишно е да подчертаваме, че много от представителките на жанра трябва да взимат пример от нея, за да може на нейните години да се радва на безупречна физика.

 

 

В лентата Татяна сменя няколко визии, като всяка една от тях подчертава сексапила й. Нещо повече – в последната една година, откакто е разделена с мъжа си, изпълнителката мачка конкуренцията и дори успя да се нареди отново сред топ имената в „Пайнер“.

 

 

Тя е и майка на син, който тази година бе абитуриент и който не спира да се хвали със своята родителка и начинът, по който тя изглежда

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...