Jump to content



Online: Джена - Хулиган


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Издържах до след първия припев. Започна обещаващо, но след това се превърна в поредната боза на Джена. Защо някой не ѝ каже, че това нейно говорене, граничещо с каканижене, е страшно дразнещо и изобщо не звучи нахакано, а все едно се сопва на някой? Отделно текстът е на ниво "пича, питиетата, сепаретата" от 2010. Почти десетилетие мина оттогава - сериозно ли Джена си мисли, че това в момента е вървежно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сериозно ли е на Драганински?

 

Песен: типичното за Джена звучене от периода и с Оцко. Наподобява “Спри да ми досаждаш” и “Да ти бъда корона” и лично аз не одобрявам тази липса на музика и залагането на един ритъм и бас колкото да се върти в дискотеката. Джена е музикант човек и може много повече. Да не говорим, че отново с това рапиране ми идва в повечко. Вие пеете чалга бе, хора. Това искаме от вас. Типични поп-фолк песни със силен текст, в който да открием част от себе си. Тук текстът е под всякаква критика. Дъвкан до болка. Крачка назад след “Диагноза ти”. Липсва ми старата Джена.

 

Клип: Адмирирам факта, че в решила да промени визията и да провокира. Така се прави. Неангажиращ клип и красива Джена. Не смятам да коментирам батките, които са задълже във всеки клип напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересна музика. Готина е! По-добре е от "Диагноза-Ти", обаче наистина го няма потенциала за хит, иначе самата песен е нещо доста различно за самата Джена, видеото също е интересно и готино.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издържах до след първия припев. Започна обещаващо, но след това се превърна в поредната боза на Джена. Защо някой не ѝ каже, че това нейно говорене, граничещо с каканижене, е страшно дразнещо и изобщо не звучи нахакано, а все едно се сопва на някой? Отделно текстът е на ниво "пича, питиетата, сепаретата" от 2010. Почти десетилетие мина оттогава - сериозно ли Джена си мисли, че това в момента е вървежно?

+1

Как е възможно изпълнителка като Джена да рапира като Гери-Никол или Теда Александрова? После защо чалгата пропадала. Вместо доказаните изпълнители да залагат на друго звучене те робуват на поп-а и топ комерса.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо след като няколко пъти не й се получи с рапирания, продължава да прави такива песни? Не й лежат на гласа. Тя, ако наистина се кефеше на такъв стил песни, щеше да си проличи поне в изпяването. А при нея си личи само, че слуша предимно балканска чалга и дори визията й ала хип-хоп звезда й стои комично. Няма лошо да не ти лежат такива неща, но няма смисъл да ги прави само, защото на други им се получава с такива песни и визии. Още хляб има в Джена, но с такива проекти сама се закопава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е добра и различна, но бих се заклел, че е на Оцко преди да прочета, че всъщност е на Драганински. :blink: Не е типично за него да копира така дословно, явно е по желание на Джена, на която не й се е плащал високия хонорар на македонеца. В текста има оригинални фрази, но тая тематика писна още през 2010, когато след Мара всички се юрнаха да пеят за пичове, питиета и сепарета. Провокативната руса визия, рапирането и жаргона си личи, че не й идват отвътре - понякога е по-добре всяка жаба да си знае гьола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява,но защо трябваше да плюе на хубавите си песни ,текстове и огромни хитове преди години с текст подходящ на певици като Юнона?

защото вече никой не ползва фейсбук и няма как да си напише текст със статусите от там

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банална работа. Прави се и тя на рапърка хулиганка, ама ако ще прави нещо такова, поне някой да й каже да не си вкарва макамите, все едно пее "Да те бях ранила". Текста няма какво да се коментира. Ужасни визии. Няма харизма в тая жена. Беше си напипала стил, ниша, обаче вижда, че вече не върви, и почва да се слива с масовката... и така няма да стане. Ако не прави по-музикантски парчета, но с по-различна постановка и структура от предишните си, не я виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарадвах се, че миналото лято Джена хвана вълната с "Коя" и "Тук жена му пази" и сега пак се връщаме на изходна позиция - ужасна е! Не знам как може от топ име с мегахитове и претендент за Певица на годината да паднеш толкова ниско.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво им става на всички в Пайнер-от тъпи по-тъпи песни правят вече. Толкова ли нямат слух. Джена какви песни правеше преди. Откакто се омъжи и роди, и тя пуска боклуци само. Направо вече не ми се слуша попфолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е непременно ужасна, харесва ми долу-горе. Няма "уау" ефект или хитов потенциал, но е ОК като за отчитане на дейност.

 

Иначе 2016 имаше Кристиана - Хулиганка, и преди месец Меди - Хулиганка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...