Jump to content



Online: Татяна ft. Adnan Beats - В Инстаграм съм ти любима


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Винаги много съм харесвал Татяна. Добре звучи, но мисля, че можеше и доста по-добре от това. Предвид, че е на Оцко, ако я сравня с негови песни за Татяна като "Да сме квит", "До три", "Твоя от А до Я", "Да й кажа ли" и "За големите мъже" е доста по-слаба от тях, но по-добре от "Поздрав за бившия" например .... и някои от последните й песни. В "За големите мъже" повтори тематиката от "Да сме квит", а тук пък е опитала да направи нещо подобно на "До три" и "Да й кажа ли", защото са едни от най-добрите нейни песни, но резултата все пак не е същия. Трябва да направи някакъв по-различен текст, нещо по-интересно. Видеото този път не е кой знае какво. Не е лош проекта, но наистина можеше много по-интересно да се получи! Също така най-добре да заложи и на друг композитор за следващия проект, просто започва да се оеднаквява прекалено, а това не е хубаво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, после искате да не съм негативен?!

 

Татяна продължава с жалките опити. Аднан не му е мястото в тая песен, кефи ме момчето, и то доста, но тук стои зле. Да се придържа към стил си. Явно му е платила, то друго обяснение няма.

 

Песента е брутална какафония, сега какво искате да кажа позитивно за Оцко...?! Добре, де, честно...?!

 

Абсолютна сбирщина от пищене, някакви вокали, Аднан отнякъде, тая от другъде, циганския вокал от на майка си... абе потрес. Оцко му е времето да се откаже и да спре да сере скапания жанр, не му е малко. Следващите на клончето издъхващи и изтъркващи се са Ганев и Пашев.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, после искате да не съм негативен?!

 

Татяна продължава с жалките опити. Аднан не му е мястото в тая песен, кефи ме момчето, и то доста, но тук стои зле. Да се придържа към стил си. Явно му е платила, то друго обяснение няма.

 

Песента е брутална какафония, сега какво искате да кажа позитивно за Оцко...?! Добре, де, честно...?!

 

Абсолютна сбирщина от пищене, някакви вокали, Аднан отнякъде, тая от другъде, циганския вокал от на майка си... абе потрес. Оцко му е времето да се откаже и да спре да сере скапания жанр, не му е малко. Следващите на клончето издъхващи и изтъркващи се са Ганев и Пашев.

И като издъхнат те си ти наред. И без това разбираш от всичко, отивай и теб да те видим, може пък да вземеш да оправиш скапания жанр :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като издъхнат те си ти наред. И без това разбираш от всичко, отивай и теб да те видим, може пък да вземеш да оправиш скапания жанр :1000 (30):
Може би се е пробвал като композитор и Оцко го е издухал... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, гъз, вместо да се чудите кой говорел негативно и кой - не, вземете се замислете защо говори негативно?! Да го хваля ли?!

 

Искаш да го хваля, да говоря позитивно, нещо хубаво, да не е с лошо ли?

 

Хубаво, айде на твоята. Направи БРУТАЛНИ песни на Емануела. Направи яки хитове в Ара и началото си в Пайнер с Андреа и т.н. до 2015. Дори на Хоанг направи хит "Имам новина". Направи хит и на Немска.

Направи си и фирма. От тогава, хем да си композитор , хем телевизия да въртиш, хем продуцентска компания с ЖИВИ хора в нея... не става. Много алчност до там води.

 

В последните 2 години и кусур всички под един инструментал, гадни какафонии, тоя обира парите наред на такива прости като Татяна, които без него хептен са за никъде. И разни треторазрядни от фирмата му, бръкнали се с хилядарки за инструментал 90-та употреба.

 

Оцко беше уникален в началото, но се изтърка. Изтърка се от собствената си алчност.

 

Същото и Кости. Кости Форца, та Кости Форца. Освен Мария, която харчи чужди пари по него (последната и е пак негова, след 2-те хубави от Криско), друга проста не остана да му дава пари.

 

Не ме разбирай погрешно, жанра е в егати дупката и никой не го ебава за две стотинки, правят се трафици и гледания, но по концерти ти е ясно какво има - 30 човека, 20 от които изобщо не знаят къде са, и 10 с покани. Видяхме издънките в Русе, във Варна...

 

Породени точно от това. Оцко, плеймейтки, мазе, цици. Едно и също.

 

Макендончето продължава да сере по жанра с когото набара, излъган да му плати за една песньовка там.

 

Това е адска какафония, цицеста Дилена и изтъркан текст. Кое да похваля ?!

 

От брутални аранжименти до тия оркестранстски изпълнения, чак кючеци правеше на Адриана и Бони...

 

Какво ли не прави алчността. Талант... БЕШЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

8Песента ми звучи интересно и различно от обичайните за автора. Дори изпяването е готино и недогчтам обработено. Татяна е супер в клипа. За първи път от бая време насам изслушах песен отначало докрай. Единствено просташкият текст скапва всичко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално дъно. Аднан и Оцко в комбинация също няма да я спасят. То бива евтиния и пошлотия, тая няма ли усещане вече.

С тея очилца- реплики къса, много е евтина. Да спре да пише, не знам толкова ли е малоумна тая, че да сътвори това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия път обаче да се ориентира бърже към Adnan Beats + Game Over да и направят качествен хит.

 

Тая май чете тука, ама не вниква. Тотке, казах Аднан да ти напраи песен, а не да го впишеш неуспешно в Оцковата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая май чете тука, ама не вниква. Тотке, казах Аднан да ти напраи песен, а не да го впишеш неуспешно в Оцковата.

 

Да, чела те е 100%, ама нали е съединенски тъпунгер, пак не е разбрала.

 

Песента ми изглежда като опит за повторение на последния й по-откроил се хит - "Да сме квит". Ама няма да я бъде работата.

 

Ако иска да нацели кьоравото, да заснеме клип в някой фитнес с препратки към срането й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, чела те е 100%, ама нали е съединенски тъпунгер, пак не е разбрала.

 

Песента ми изглежда като опит за повторение на последния й по-откроил се хит - "Да сме квит". Ама няма да я бъде работата.

 

Ако иска да нацели кьоравото, да заснеме клип в някой фитнес с препратки към срането й.

 

Че те сичките и песни са Да сме квит оттогава насам - звучат еднакво, изглеждат еднакво и тн. По добре да пусне пак една Събота вечер, да има поне за кво да я гаврим, че така трета година с една и съща песен вече дори за това не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те сичките и песни са Да сме квит оттогава насам - звучат еднакво, изглеждат еднакво и тн. По добре да пусне пак една Събота вечер, да има поне за кво да я гаврим, че така трета година с една и съща песен вече дори за това не става.

По-добре да си гледа фитнеса и разни други дейности, които прави там.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те сичките и песни са Да сме квит оттогава насам - звучат еднакво, изглеждат еднакво и тн. По добре да пусне пак една Събота вечер, да има поне за кво да я гаврим, че така трета година с една и съща песен вече дори за това не става.

 

Ти нали й беше нещо като фен? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с мнението на alisali1234, Оцко си беше хитов до преди няколко години, но мало преди да направи компания след "Не си ти", нещо идеите му се изпариха и започна да прави дубликати на 2-3 негови композиции, или случайно ако му хрумне нещо леко различно от останалите му веднагически и то под ножа на дубликатите му, нещо подобно на Кости когато направи някоя композиция за БГ изпълнител я продава на друга държава. Надявам се Ганев да не случи на тяхната участ, защото в момента масово го търсят за песни, за момента човвека се старае да няма голяма прилика от предишните му композици. А Оцко ако иска да прави стойностни парчета а не копия на предишни муу предлагам да зареже всичко с което се занимава освен композирането и да влага в тази си дейност повече емоция отколкото кражби и прочие.

 

А за проекта на Татяна - клипа не е лош, особео кадрите в студио, гафа с оператора и камерата ги skip-ваме :D

Музиката ясна...

Текста, типимен Татянски :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...