Jump to content



Online: Галена - #ДайМиЛюбов


Препоръчани коментари

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Факт! Сега не я спирам. Пресовите да й ядат гъза както казва един приятел от Крупник. :girl_witch:

 

:)

 

Галче мачка с интерес.

Поправям се, даже и гъза не им е позволено да й ядат. Да си ядат на Преса изсъхналия :roll1:

На Галче е дупе за милиони :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса още от първо слушане! :Vishenka_05: Създава ми усещане за любов,трепет,романтика и в същото време за страст,възбуда,лудост,еротика и желание.Заедно със видеото някак въздейства на сетивата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

УАУ!!! Целият проект крещи: Аз съм лидерката и ще си правя квото си искам. За мен тази песен е мега бруталия! Ето тази Галена чаках - със сигурност най-доброто от "Моро му" насам. Абсолютно не разбирам как може да не ви харесва тази песен. Клипа ще го коментират като го осмисля. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

40к за час :D

Иска им се на толбухинските да е провал.

Това да не е Петя...

Началния интерес няма нищо общо с успеха на дадено парче. Много бих се учудила, ако това стане хит. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Началния интерес няма нищо общо с успеха на дадено парче. Много бих се учудила, ако това стане хит. :1000 (29):

Е как да не значи нищо? Я питай Преси феновете да видиш какво ще ти кажат по тази тема. Още се трепери някой да не мине рекорда :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто приятно за слушане парче, ако просто ти минава покрай ушите и не се заслушваш в малоумния текст.

Но е от тия бързо омръзващите май...

 

Клипа наистина е слаб. Айде стига вече с изсмукани от пръстите оправдания за великите идеи на Галена и екипа й, когато дори те не знаят за тези идеи, с които тук се оправдават или възхваляват някои от проектите й.

Само мен ли ме дразнят тези ужасни "нарочни" ефекти за влошаване качеството на картината и налагането им като тенденция напоследък от Галена, Емануела и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Компромисна ми идва тая песен. Припевът не е лош, има нещо интересно в него - могли са да го развият по друг начин, за да се усети в пълнота идеята. Текстът куца.

Клипа сте го коментирали... Не виждам да е вложена някаква скрита идея. Чекнене и натискане с мечки. Ок, не всеки клип е нужно да бъде високобюджетен и да пръска с декори, тоалети и ефекти, но мамка му - идея да има поне, бе, по възможност не банална или крадена. Просто вече нещо си е повярвала, че каквото и да направи, ще е върховно.

Харесваха ми проекти като "Дай ми", "Спри ме", дори "Моро му" в известен смисъл излъчваше естетика като клип, а като песен една приятна музикантска меланхолия. След тия рап простотии трябва поп-фолк парчетата й да са безупречни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, че тя ми хареса песента... не очаквах. Според мен е готин клипа - Галена е пример за това как с много пари се прави уникален клип, и как с малко пари пак се прави уникален клип. Клипа е нещо като "Тихо ми пази" - минимален бюджет и максимален ефект. Много е добър, всъщност, песента също има прекрасен саунд.

 

Не очаквах да съм позитивен, но ето, че като едно нещо е добро и ми харесва няма как да съм негативен. Иначе за лятото със сигурност ще направи друга песен и клип - още не е дошло юни, юли.. има време. Със сигурност готви нещо с ефект. Но това не е по-долу.

 

На мен ми хареса. Само това с хаш-тага вече е банално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е писал текста, но припева е малоумен и разваля цялата песен, която като цяло не е лоша, но в никакъв случай не е такъв експеримент както се изкарва тук. Парчето си е типичен комерсиален поп с чалга елементи и малко по-бавен бийт. Клипа като за Галена обаче е супер зле. Просто дори бледнее пред тези от ''АЗ''. Давам тях за пример защото тогава още Галена не се водеше топ терминаторка на клиповете а една от най-добрите. Има няколко кадри в които е неадекватна. Също така не мисля, че и отива да се прави на Сузанита, Гери-Никол и Тита. Ако сме напълно обективни: Ако Преслава или някоя друга беше направила подобен клип досега тук щеше да е масово критикувана. Не че Галена не е получила критики, но някак си повечето пропускат този факт. Няма много разлика между Сузанита да симулира свирка а Галена секс с мече. Не е лошо парчето, но ако беше изпято от друга щеше да мине и замине. Иска ми се Галена да се върне малко към 2013. Напоследък много се набива на очи това постоянно лансиране на скъпите марки. Цура, Мария и тя яко комплекси избиват. Всички залагат на марки, но дори световните звезди не го правят толкова показно. Абе най-добре човек да си пусне албума ''АЗ'' и да пропусне тази слаба песен.

 

Музиката иначе се набива бързо в главата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Незапомняща се песен със скучен клип, който сякаш го е снимал Стефчо с Айфона и. Излагация!

П.С - Кога ще се спре с тия хаштагове в заглавията на песните си? :mf_surrender: Оля се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незапомняща се песен със скучен клип, който сякаш го е снимал Стефчо с Айфона и. Излагация!

П.С - Кога ще се спре с тия хаштагове в заглавията на песните си? :mf_surrender: Оля се.

Когато й излязат албумите и си завърши концепцията.

Така както отписвате песента да не се окаже, че ще е Песента на 2018 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, една Лорена направи 10 пъти по-добра песен от всички тази година, която си е чист поп фолк, какъвто всеки от нас чака от големите имена. Признавам й на Галена, че търси нещо различно за жанра, но да си призная от зимата на миналата година не виждам резултат. Загуби лидерството си заради това, една Преслава с уж провал както наричате "Обратно в играта" ми стои далеч по-адекватна. И Галена и Галин ужасно ги харесвам, но много залитнаха към другия отбор и ме дразнят, защото си пилеят потенциала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, една Лорена направи 10 пъти по-добра песен от всички тази година, която си е чист поп фолк, какъвто всеки от нас чака от големите имена. Признавам й на Галена, че търси нещо различно за жанра, но да си призная от зимата на миналата година не виждам резултат. Загуби лидерството си заради това, една Преслава с уж провал както наричате "Обратно в играта" ми стои далеч по-адекватна. И Галена и Галин ужасно ги харесвам, но много залитнаха към другия отбор и ме дразнят, защото си пилеят потенциала.

Песента на Лорена е "Да ти олекне", която нали уж е провал :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...