Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ми не е така. Кери има 18 номер 1 сингъла в споменатия от теб Билборд, с което държи рекорда за най-много ТОП хитове от жена в историята на класацията. Песента, задържала се най-много седмици на върха също е нейно дело. Всъщност тя притежава двата най-големи хита на две поредни десетилетия в Америка. :3fdb8960598fa63e:

 

За самовлюбеност има ли смисъл да говорим? Мадона сякаш не е таква? Те са световни мегазвезди, работата им е да са самовлюбени.

 

Иначе Деска е оставала по монокини пред чичо Минчо от орк. Раднево - на това има свидетели. Дали е лапкала на чичо Митко - само те си знаят, но не го изключвам като възможност.

 

Глупав спор, но аз го подех нарочно. С него реално ви доказвам, че има певици с бляскави, но кратки кариери. И в същото време има много по-добри от тях, които имат дълги, успешни и също така бляскави кариери, които са резултат от труд, дисциплина и талант да се приспособяват към всякакви тенденции, моди и стилове. Второто е много по-трудно и се радвам, че Камелия пое по пътя на Мадона, а не по този на Марая Кери. Разнообразието му е майката, но някои късно го вдяват. Става чак когато изпаднат зад борда и пишат мемоарите си.....

 

За изпадането по монокини, че и нещо повече от това си има място и то се нарича Playboy. Ако ти стиска да се покажеш, там е мястото, а не в кревата на някой...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което не променя фактите, че най-големите хитове на Марая са точно по-времето, когато беше женена за продуцента си, който e около 20 години по дърт от нея, и съвсем случайно по същото време е шеф на един от (тогава) 4те музикални гиганта.

 

И точно след като се развежда се захваща с ... Glitter, най-големата издънка в цялата и кариера.

 

Не.

 

След като се разделят, издава албумa "Butterfly", от който излизат два номер 1 сингъла, а самият албум става 5 пъти платинен.

 

Следва албумa "Rainbow", от който също излизат два номер 1 сингъла.

 

"Glitter" е 4 години след официалната им раздяла, а Мотола дава мелодията на пилотния сингъл от него на новото си протеже - Дженифър Лопез, която прави номер 1 хит от нея. Марая остава с пръст в гъз, нямайки време да измисли нова мелодия за първия сингъл, който въпреки това достига №2 в Билборд.

 

4 години след "Glitter" издава най-продавания албум на годината - 7 пъти платинен, както и най-големият хит в Америка на миналото десетилетие - We Belong Together.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което не променя фактите, че най-големите хитове на Марая са точно по-времето, когато беше женена за продуцента си, който e около 20 години по дърт от нея, и съвсем случайно по същото време е шеф на един от (тогава) 4те музикални гиганта.

 

И точно след като се развежда се захваща с ... Glitter, най-големата издънка в цялата и кариера.

 

И после се завръща ударно с Еманципацията на Мими.

А като Сони Мотола толкова й е помогнал защо не успя да направи Талия такава звезда?

Нелепо е сега и другите фенове на Кама да скачате по световните величия, за да докажете теорията на Фокса, че Мадона била над талантливите. Фактите са факти- Мадона е възприемана за кралица на попа, а Марая, Уитни, Селин и т.н- за кралици в съвсем различна ниша на музиката.

 

Което не променя факта, че Мадона до последно креташе с хитове и всички звезди правиха кви ли не колаборации именно с нея. Харесвам Уитни и Марая, но по бройка хитове Мадоната ги разбива.

Да не говорим колко песни и текстове си е писала сама, въобще не е некадърницата за която някой я спрягат.

 

И ти с малоумния си пост се опитваш да принизиш Камелия, не знач защо се възмущаваш от Фокса, той поне е директен, не подомелен и мишкар.

Ти нещо пак не си ми схванал поста. Къде съм принизявал Камелия? Ако визираш това дето казах какво харесва Фокси, не съм се смял на вкуса му, а на това какво визира, когато прави съпоставката между световните легенди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, защото Камелия е прототип на Мадона, Фокси е способен да величае втората, въпреки, че съм сигурен, че песните й изобщо не са му по вкуса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Фокса не знам, на мен лично Мадона винаги ми е харесвала повече от Марая, ако тряя да ги тегля на кантар, нали.

 

Не казвам, че няма собствени заслуги за кариерата в периода, когато е женена за Мотола, ма да ми твърдите, че едва ли не това няма нищо общо с тия успехи през средата на 90те е повече от смехотворно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Фокса не знам, на мен лично Мадона винаги ми е харесвала повече от Марая, ако тряя да ги тегля на кантар, нали.

 

Не казвам, че няма собствени заслуги за кариерата в периода, когато е женена за Мотола, ма да ми твърдите, че едва ли не това няма нищо общо с тия успехи през средата на 90те е повече от смехотворно.

 

Кой го твърди?

 

Нейната кариера, докато са заедно, е като по учебник. Мислено е всичко предварително, кои дрехи как ще въздействат на публиката, за какъв възрастов таргет да се борят, къси поли и плът на показ - твърдо НЕ. Песни от най-добрите композитори, никой не го отрича приноса на мъжа й.

 

Но твърдението ти, че след като се разделят, тя издава флопа "Glitter" и настъпва край, не беше вярно. Жената има 7 номер 1 хита, около 15 топ 5 хита и сума ти мултиплатинени албуми след края на връзката си с узурпатора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой го твърди?

 

Нейната кариера, докато са заедно, е като по учебник. Мислено е всичко предварително, кои дрехи как ще въздействат на публиката, за какъв възрастов таргет да се борят, къси поли и плът на показ - твърдо НЕ. Песни от най-добрите композитори, никой не го отрича приноса на мъжа й.

 

Но твърдението ти, че след като се разделят, тя издава флопа "Glitter" и настъпва край, не беше вярно. Жената има 7 номер 1 хита, около 15 топ 5 хита и сума ти мултиплатинени албуми след края на връзката си с узурпатора.

 

Дори и да не е баш така, Glitter е първия албум, който не е в компанията на вече бившия и мъж, и върху който Марая е имала пълен контрол върху цялата схема на случващото се в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, време да сменим темата.

 

Що още никой не е направил отделна тема за Петра?

ДАЙ НА МЕНЕ КОКАЛА

А ЗА ТЕБЕ ДВЕ КРИЛА

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека все пак да отбележим, че всички големи имена имат слаби албумни ери, включително и Мадона. Но ако след това се завърнат с гръм и трясък, годините им на актуалност продължават да се отброяват. И в това отношение на Марая може стабилно да й пишем едни 20 години актуалност. На Мадж са почти 30, което наистина е забележително. Но и двете към днешна дата вече са аут от играта. Нали, нямам в предвид интереса, който предизвикват със старите си работи и с турнетата, а новата продукция.

На Мадона все пак разчитам, че ще успее да измисли нещо интересно.

 

Но нека все пак да обърнем внимание на поп-фолк имената, които са 'замаскирани' в този разговор. Десислава и Камелия, дали ще ги наричаме Марая и Мадона или по друг начин, са най-интересните ретро звезди от 90-те, след над две десетилетия кариера. Случайност? Не мисля... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задавам един въпрос, а той поражда след себе си лавина от коментари и аналогии... :3fdb8960598fa63e:

 

А после някои се сърдеха защо бях обявена за кралица на форума! :Vishenka_05:

 

Така, Цветане - за Преслава разбрахме, че е една идея по-поносима за теб от Десислава.

За битката Глория - Ивана така и нищо не ми каза. Коя ти е по- като жена, глас и репертоар?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека все пак да отбележим, че всички големи имена имат слаби албумни ери, включително и Мадона. Но ако след това се завърнат с гръм и трясък, годините им на актуалност продължават да се отброяват. И в това отношение на Марая може стабилно да й пишем едни 20 години актуалност. На Мадж са почти 30, което наистина е забележително. Но и двете към днешна дата вече са аут от играта. Нали, нямам в предвид интереса, който предизвикват със старите си работи и с турнетата, а новата продукция.

На Мадона все пак разчитам, че ще успее да измисли нещо интересно.

 

Но нека все пак да обърнем внимание на поп-фолк имената, които са 'замаскирани' в този разговор. Десислава и Камелия, дали ще ги наричаме Марая и Мадона или по друг начин, са най-интересните ретро звезди от 90-те, след над две десетилетия кариера. Случайност? Не мисля... :3fdb8960598fa63e:

 

На същия принцип Шер е актуална вече колко, 50 години? А Мадона почна с тъпите албуми в последните 10 години от колко кариера?

 

И да, заблуждаваш се че Деса е още интересна, ама карай.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задавам един въпрос, а той поражда след себе си лавина от коментари и аналогии... :3fdb8960598fa63e:

 

А после някои се сърдеха защо бях обявена за кралица на форума! :Vishenka_05:

 

Така, Цветане - за Преслава разбрахме, че е една идея по-поносима за теб от Десислава.

За битката Глория - Ивана така и нищо не ми каза. Коя ти е по- като жена, глас и репертоар?

Давай по-често така, че иначе форумът наистина загива... :3fdb8960598fa63e:

 

Отговорът тук е ясен- Фокси колкото и да е плюел Глория, винаги си е имал някаква слабост към нея... каквато към Троянския кон не знам да е показвал. :D

 

 

На същия принцип Шер е актуална вече колко, 50 години? А Мадона почна с тъпите албуми в последните 10 години от колко кариера?

 

И да, заблуждаваш се че Деса е още интересна, ама карай.

Даам ако ще гледаме към по-старите имена Шер е един от най-ярките примери. По няколко ТОП 10 или номер 1 хита и албума в 4 поредни десетилетия, като най-големия успех й е чак в четвъртото. Но тя има прекалено големи дупки измежду успехите, не е само по един албум.

А на Мадона още албума American Life й се води спад- на 20-тата година от кариерата.

За Деса няма да раздърпвам толкова темата- всички знаем, че си е интересна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убивате ме :1000 (29):
Измисли отмъщение за Сашо!

 

Гласът му за Роксана срещу Ванча на миналия ранг лист беше скандален, но сега това с Преса си е за бой! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По последни данни ако изключим саундрака на Уитни, Селин Дион е изпълнителката с най-продавани албуми. Заема второ и пето място. Мадона 7-мо и 8-мо. Марая я няма дори в топ 10.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Измисли отмъщение за Сашо!

 

Гласът му за Роксана срещу Ванча на миналия ранг лист беше скандален, но сега това с Преса си е за бой! :whistling:

И то гласа му е решаващ в случая. Преса ще е първа. Това малко наказание ли е. Той буквално не я трае

 

 

Сашо , аз подкрепях Кама до последно. Десови не сме виновни за отпадането и :1000 (34):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По последни данни ако изключим саундрака на Уитни, Селин Дион е изпълнителката с най-продавани албуми. Заема второ и пето място. Мадона 7-мо и 8-мо. Марая я няма дори в топ 10.

Неслучайно я споменах в един преден пост. Тя е нещо като продължение на Уитни след най-силните й години. Двете си поделят мястото на върха при певиците с изявен талант от 80-те насам. Но на Марая пък синглите са й супер силата, а това й помага също да се бори с тях там. Мадона като цяло е в съвсем различно уравнение от тези трите, нейната сила е скандалният образ, който успешно й е продавал почти всичко за първите 30 години, а от край време и турнетата.

Жалко, че в поп-фолка нямаме такава класация за най-продаваните албуми. Интересно щеше да е да можем да ги сравним с обявени цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то гласа му е решаващ в случая. Преса ще е първа. Това малко наказание ли е. Той буквално не я трае

Сашо , аз подкрепях Кама до последно. Десови не сме виновни за отпадането и :1000 (34):

Предлагам всички Десови вече да гласуваме само срещу Кама! :1000 (29): Нека отпадне още в началото, дори да е срещу Дебора или Адриана! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...