Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Помня, че тя след катастрофа си беше направила носа и отново го разясняваше надлъж и нашир. В тази връзка го казах, още повече, че тогава вече беше излязло инфо, че няма опасност за нейния живот.

Но и това правене на добри самарянки тук ми идва малко туу мач. Все едно вие никога и никъде, нищо по-хапливо и злостно не сте казвали. Да, трагедия е, но такива трагедии стават едва ли не постоянно. Дай сега само за това да мислим и говорим. А и за всички е видно, че Даниел си има личен проблем с мен, чийто симптоми са резоньорство на тема колко дъна съм пробила и колко съм смешна, както и как той няма да ми го разяснява, след като вече всъщност не е пропуснал да го пропищи. Къде е сега да се възмущава на поста, че детето на Емилия имало здравословни проблеми?!

Другият пък тръгнал с абортите на Галя да се занимава...

 

Аз си правя извода за хората, че когато имаме лична симпатия или антипатия към някого, си проличава почти във всеки момент, в подбора на думите, в начина на изказ - нормално е, хора сме, подвластни сме на емоциите си.

 

Знаеш, че тук Емилия е много тачена и доста потребители приехме катастрофата много вътрешно. А ти и Емилия брашно не мелите.

 

Те и друг път са ти скачали заради нея, още преди инцидента, та камо ли сега..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има две песни с равен брой точки за най-добър текст, а напред може да продължи само една.

"Освободете дансинга" или "Аз съм с теб"?

 

"Аз съм с теб"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има две песни с равен брой точки за най-добър текст, а напред може да продължи само една.

"Освободете дансинга" или "Аз съм с теб"?

Аз затова й не гласувах.Нямах опция да гласувам за всички песни. :1000 (29): Освободете дансинга ми беше много любима като малък,но избирам Аз съм с теб,защото почти ме беше разплакала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май самата фраза "Освободете дансинга" е една идея по-интересна.

Да, но като текст "Аз съм с теб" е по-различна, носи повече послание. И двете ми харесват, така че все ще радвам, която и да решиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си правя извода за хората, че когато имаме лична симпатия или антипатия към някого, си проличава почти във всеки момент, в подбора на думите, в начина на изказ - нормално е, хора сме, подвластни сме на емоциите си.

 

Знаеш, че тук Емилия е много тачена и доста потребители приехме катастрофата много вътрешно. А ти и Емилия брашно не мелите.

 

Те и друг път са ти скачали заради нея, още преди инцидента, та камо ли сега..

И все пак - оказах се права, че щастието обича тишината!

 

 

Аз затова й не гласувах.Нямах опция да гласувам за всички песни. :1000 (29): Освободете дансинга ми беше много любима като малък,но избирам Аз съм с теб,защото почти ме беше разплакала.
Почти?

Що сме ревали на тази песен! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваха по новините за момчето, много гадно :(

Емилия и Башур скоро ще ги изпишат от болницата.

И пак страшно злобни коментари по сайтовете. Как може някой да има в себе си толкова злоба? :mf_surrender:

 

 

Емилия и Башур са изписани още вчера - не знам какво са давали в новините, но инфото не е вярно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак - оказах се права, че щастието обича тишината!

Почти?

Що сме ревали на тази песен! :Vishenka_05:

Еее,чак такъв лигльо не съм.Само ми се бяха напълнили очите,но добре че свърши иначе наистина щях да се разрева. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее,чак такъв лигльо не съм.Само ми се бяха напълнили очите,но добре че свърши иначе наистина щях да се разрева. :mf_surrender:
Я иди в чужбина да живееш, та да те видим на "Ало, мамо". :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия предишната катастрофа се случи точно по същото време преди 5 години някъде между 20 и 30 май...

Преди 7 години имаше трета катастрофа през май:

 

http://hotnews.bg/n/emiliya-preturpya-tezh...rofa.38641.html

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Емилия предишната катастрофа се случи точно по същото време преди 5 години някъде между 20 и 30 май...

Някъде четох в един сайт, че и Анелия е катастрофирала преди години в този район.

Дано са се помирили вече и осъзнаят колко преходен и крехък е живота. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, която избрах за Кали в "Нереализираните" е една идея по-естрадна за вашия вкус, но на мен ми е много любима! Дело е на неслучайният Тончо Русев и е включена във втория албум на Кали.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я иди в чужбина да живееш, та да те видим на "Ало, мамо". :Vishenka_05:

А не,нямам намерение да ставам чистачка или детегледачка.Под нивото ми е.Предпочитам да рева на Шампаско и сълзи или 7 дни,или нещо подобно. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не,нямам намерение да ставам чистачка или детегледачка.Под нивото ми е.Предпочитам да рева на Шампаско и сълзи или 7 дни,или нещо подобно. :gun_bandana:
На "Не искам да знаеш" и "Не ме боли" съм циврила най-много. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак - оказах се права, че щастието обича тишината!

Обича я, но не само Емилия парадира с щастието си. Не изключвам и злобата да е оказала влияние, има недоброжелатели, които са с много силна енергия и успяват да навредят на другите.

 

А за "Аз съм с теб" , изживяла съм я и ми е слабост :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не,нямам намерение да ставам чистачка или детегледачка.Под нивото ми е.Предпочитам да рева на Шампаско и сълзи или 7 дни,или нещо подобно. :gun_bandana:

Аз на "За какво са ни всичките тези пари".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо,и на Не искам да знаеш и на Добра среща приятели също са ми се пълнили очите.
На бала си и аз на "Добра среща, приятели". Тази година нещо са я позабравили покрай абитуриентските. Предпочитат "До 12 искам да броите"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На бала си и аз на "Добра среща, приятели". Тази година нещо са я позабравили покрай абитуриентските. Предпочитат "До 12 искам да броите"... :mf_surrender:

Това на Тони 100раро ли беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя друга ни занимава откак се е появила с личните си неща?

Казах го попринцип, не само за певиците. Като цяло аз също винаги когато съм споделила нещо хубаво, особено предварително са ми се проваляли нещата. И въпреки това сега не е момента да я съдим за тези неща. Прекалено е гадно това което й се случи.Смятам, че заслужават да изживеят това на спокойствие и без повече отрицателна енергия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...