Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Даваха по новините за момчето, много гадно :(

Емилия и Башур скоро ще ги изпишат от болницата.

И пак страшно злобни коментари по сайтовете. Как може някой да има в себе си толкова злоба? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Жорж Башур е починал днес. :dontgetit:

 

Не знам дали има други деца, но Емилия все още е в детеродна възраст - дано да си направят детенце.

Не знам дали дори осъзнаваш каква глупости си написал...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали дори осъзнаваш каква глупости си написал...

 

Не. Не съм на толкова извисено интелектуално и духовно ниво като твоето, за да осъзная каква глупост съм написал. Бъди така добър да ме светнеш, скъпи франкофоне.

 

Много ясно, че нищо не може да заличи загубата на едно дете, но все пак - по-добре да си имат ново, отколкото Жорж да остане хептен без деца. Или не си съгласен? ТЪПАК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Жорж Башур е починал днес. :dontgetit:

 

Не знам дали има други деца, но Емилия все още е в детеродна възраст - дано да си направят детенце.

 

Освен сина си Феди, Жорж Башур има и дъщеря от бившата си съпруга Екатерина. Момиченцето живее в Испания с майка си, а Феди Башур е студент в Ню Йорк, където живееше.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, че има и дъщеря. Да, едно дете не заменя загубата на друго, но също така е доказано, чисто психологически, че раждането на дете помага за преодоляването на болката и се отразява добре на родителите. Защо да е глупост? И двамата заслужават това и като двойка е съвсем нормално да им се случи. Разбира се никой не е казал, че ще стане скоро, при положение шока, който преживяват.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Не съм на толкова извисено интелектуално и духовно ниво като твоето, за да осъзная каква глупост съм написал. Бъди така добър да ме светнеш, скъпи франкофоне.

 

Много ясно, че нищо не може да заличи загубата на едно дете, но все пак - по-добре да си имат ново, отколкото Жорж да остане хептен без деца. Или не си съгласен? ТЪПАК

Е да, видам че не си :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъсна най-строго пазената тайна на Галена!

 

640_182128.jpeg

 

Галена е правила аборт в луксозна столична гинекологична клиника, твърди „Уикенд“, цитиращ служители на медицинското заведение. Фолк певицата пометнала по свое желание преди 6-7 години. В онзи период пайнерката вече имала едно дете – сина си Стефан, и смятала, че й е рано за второ. „Ние и тогава предлагахме на дамите най-качественото обслужване. Но и цените си бяха доста високи за най-обикновен преглед се плащаше по 200 лева. Галена ни избра, защото си даваше сметка, че ще можем да й осигурим отлични специалисти – най-големите в своята област“, споделя акушерка, пожелала анонимност. И допълва, че по времето, когато смядовката абортирала, в клиниката прекъснала бременноста си и друга топ изпълнителка на „Пайнер“.

 

https://www.marica.bg/lysna-naj-strogo-paze...cle-130353.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъсна най-строго пазената тайна на Галена!

 

640_182128.jpeg

 

Галена е правила аборт в луксозна столична гинекологична клиника, твърди „Уикенд“, цитиращ служители на медицинското заведение. Фолк певицата пометнала по свое желание преди 6-7 години. В онзи период пайнерката вече имала едно дете – сина си Стефан, и смятала, че й е рано за второ. „Ние и тогава предлагахме на дамите най-качественото обслужване. Но и цените си бяха доста високи за най-обикновен преглед се плащаше по 200 лева. Галена ни избра, защото си даваше сметка, че ще можем да й осигурим отлични специалисти – най-големите в своята област“, споделя акушерка, пожелала анонимност. И допълва, че по времето, когато смядовката абортирала, в клиниката прекъснала бременноста си и друга топ изпълнителка на „Пайнер“.

 

https://www.marica.bg/lysna-naj-strogo-paze...cle-130353.html

Доказателства? Или ще вярваме на клюки....Всеки може да каже каквото си иска, но дори начина по който е написано ми паказва за какво става дума. И "Уикенд" са даказани жълти лъжци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жени са правили аборти - било спонтанни, било поради медицински проблем, а и заради нежелана бременност. Каква е драмата, че Галена го е правила?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жени са правили аборти - било спонтанни, било поради медицински проблем, а и заради нежелана бременност. Какъв е проблемът, че Галена го е правила?

Не е проблем дори да е направила. Просто понеже става дума за нея и е написано с цел да се направи на проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, видам че не си :)

 

Аз пък виждам, че не обясняваш защо каза за написаното от мен, че било глупост. Ще изясниш ли, или само хвърлени думи в пространството?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е драмата, че Галена го е правила?

 

Няма драма. Господинът живее, за да плюе и черни Галена при всеки удобен момент. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ми е много мъчно за това момче. Ужасна трагедия за родителите, за Емилия също. Сигурно се обвинява, защото са отивали при нейните роднини... Готвиха сватба, а сега... лоша работа. Дано преодолеят заедно това изпитание. :(

 

 

П.П. Имам чувството, че дъщерята на Емилия може да има здр.проблеми и затова да я крие вече над две години, вие с трето я виждате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ми е много мъчно за това момче. Ужасна трагедия за родителите, за Емилия също. Сигурно се обвинява, защото са отивали при нейните роднини... Готвиха сватба, а сега... лоша работа. Дано преодолеят заедно това изпитание. :(

П.П. Имам чувството, че дъщерята на Емилия може да има здр.проблеми и затова да я крие вече над две години, вие с трето я виждате.

 

Точно и аз това си мислех. Ужасна трагедия. Сигурно ще изпадне в депресия. Янева беше права, като каза, че не трябва да се парадира с личното щастие. Сякаш им завидяха.

 

Пепел ти на езика за второто червено. Мисля, че беше публикувала една обща снимка на Мира и сина си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно и аз това си мислех. Ужасна трагедия. Сигурно ще изпадне в депресия. Янева беше права, като каза, че не трябва да се парадира с личното щастие. Сякаш им завидяха.

 

Пепел ти на езика за второто червено. Мисля, че беше публикувала една обща снимка на Мира и сина й.

Аз наистина казах само това за парадирането, що се касае до нейните лични неща. Тя ужасно прекали и видяхме какво стана. Но иначе тук ме изкараха по-черна от дявола, всички ми се смеели и т.н.

Иначе, жалко за момчето на Жорж, млад и добре изглеждащ е бил. А иначе, защо трябва да е задължително болно второто дете на въпросната? Може за първи път да е взела едно умно решение в живота си госпожата, та да не залива медии и социални мрежи с тези неща, няма нужда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, с обръщението "Башурка" може да си направила черна магия :gun_bandana:
О, да... Ей сега ще си посипя главата с пепел! :mf_surrender:

Аз първо съм жена и майка, как бих могла да пожелая смърт на дете?

 

Тук наистина си живеете във вашите филми, обаче!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина казах само това за парадирането, що се касае до нейните лични неща. Тя ужасно прекали и видяхме какво стана. Но иначе тук ме изкараха по-черна от дявола, всички ми се смеели и т.н.

 

Негодуванието срещу теб мисля, че се криеше в последното изречение на поста ти: "Пък и да има някакви щети, тя ще ги оправи с поредната операция".

 

Не, че не е истина, но в момент, в който хората са смазани от толкова тежка трагедия и повечето фенове се вълнуваме, прозвуча някак принизително и не на място.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Негодуванието срещу теб мисля, че се криеше в последното изречение на поста ти: "Пък и да има някакви щети, тя ще ги оправи с поредната операция".

 

Не, че не е истина, но в момент, в който хората са смазани от толкова тежка трагедия и повечето фенове се вълнуваме, прозвуча някак принизително и не на място.

Помня, че тя след катастрофа си беше направила носа и отново го разясняваше надлъж и нашир. В тази връзка го казах, още повече, че тогава вече беше излязло инфо, че няма опасност за нейния живот.

Но и това правене на добри самарянки тук ми идва малко туу мач. Все едно вие никога и никъде, нищо по-хапливо и злостно не сте казвали. Да, трагедия е, но такива трагедии стават едва ли не постоянно. Дай сега само за това да мислим и говорим. А и за всички е видно, че Даниел си има личен проблем с мен, чийто симптоми са резоньорство на тема колко дъна съм пробила и колко съм смешна, както и как той няма да ми го разяснява, след като вече всъщност не е пропуснал да го пропищи. Къде е сега да се възмущава на поста, че детето на Емилия имало здравословни проблеми?!

Другият пък тръгнал с абортите на Галя да се занимава...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже тази вечер не се е говорило за Ивана..

 

Жалко за детето,да почива в мир,обаче навсякъде стана ясно,че той е виновен.Каквото повикало такова се обадило.Ама и Емилия и мъжа й са за бой,как може да дадат да кара кола,момче,което от 1 месец има книжка с висока скорост и мокри пътища? Както видяхме и милионите на баща му не го спасиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже тази вечер не се е говорило за Ивана..

Има две песни с равен брой точки за най-добър текст, а напред може да продължи само една.

"Освободете дансинга" или "Аз съм с теб"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...