Jump to content



Online: Цветелина Янева - Честито


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

продуцент: ПАЙНЕР ООД

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Мариета Ангелова

режисьор и сценарист: Николай Нанков

оператор: Георги Марков

стилист: Добромир Киряков

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом си е отложила песента от януари, за да пусне тази сега, представям си каква е била предната.

Сори, ама не върви точно днес. Дори иначе добрия клип няма да я спаси, туй като такъв хората очакват от нея по дефоут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям парадоск. Значи имаш да пръснеш 100 бона за клип на световно ниво, а нямаш акъл да осъзнаеш, че пееш вече 48383929 версия на една и съща песен. Тия певици с всичкия ли са си не знам. Евала на композиторите, че си правят мангизи, продавайки една песен на 10 певици. Темпо, музика всичко ми бие на “Пада звезда”, “Не се изтриваш”, “Мой”, “Видимо изневерил”, “Само мой”.. Мога да изреждам до утре. Песента е най-важното в един проект, а те предлагат претоплени манджи. Мъка голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна песен. Очакванията ми бяха големи към нея, но този път дори клипът не ме впечатли особено. Жалко, че след такава дълга пауза пусна толкова слабо парче. Дано се реваншира с дуета.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните дни й слушах стари неща и се бях замислил колко вдигна нивото и колко яки песни прави.

Тази не е от тях, за жалост. Очаквах да смачка с песен, а то нито текста е нещо ново, нито музиката е оригинална. Видеото не е зле, но и то ми е туу мъч. Помня, че Рени имаше подобно преди 15-тина години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва. Доста приятна песен, която става за слушане и извън дискотеките.

Клипът е най-добрият в поп-фолка за годината за момента, но това не е изненада. Радвам се, че и тази певица, която залага на хубава видео продукция, се завърна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента. Но има известна доза скучноватост в нея и звучи сякаш сме я чували вече. Опитали са да направят припева ударен. Аман тия вокали "уа лия лей ла". Струва ми се, че по-големият хит ще е при двете Емута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...