Jump to content



Топ песен на Ивана в пиковия период на нейната кариера  

39 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

/т. Мариета Ангелова, м. Георги Сейменски, ар. Йовко Петров - песен на 2003 година на списание "Нов фолк"/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Ленко Драганов - златен хит на десетилетието 2000 - 2009 на телевизия "Планета"/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Георги Сейменски, ар. Йовко Петров - певица на 2003 година на телевизия "Планета"/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Ангел Евтимов - награда за най-добро изпълнение на живо на списание "Нов фолк" 2003/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Ленко Драганов - награда за шоу знаменитост на списание "Кой" 2003/

 

/т. Стефан Статев, м. и ар. Огнян Тодоров - награда за видеоклип с най-добра операторска работа на телевизия Планета 2003; награда за песен на 'Тракия фолк 2003"; Артистична реакция в извънредна ситуация/

 

/т. Теньо Гогов, ар. Ленко Драганов/

 

/т. Теньо Гогов, ар. Ангел Ефтимов/

 

/т. Свобода Даскалова, м. и ар. Ангел Ефтимов/

 

/т. Свобода Даскалова, м. Стефан Статев, ар. Георги Сейменски - награда за приемственост между автентичен и нов фолк - списание "Нов фолк" 2003/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Стоянка Николова и Румен Радойнов/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Стоянка Николова, ар. Огнян Тодоров/

 

/т. Таня Палазова, м. и ар. Румен Радойнов/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

/т. Мариета Ангелова, ар. Ангел Ефтимов - награда за видеоклип с най-добър сценарий на наградите на Планета 2004/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Георги Сейменски, ар. Ленко Драганов - награда за певица на годината на телевизия "Планета" 2004/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Георги Сейменски - награда за певица на годината на списание "Нов фолк" 2004/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Ангел Ефтимов - награда за албум на десетилетието на списание "Нов фолк" за "Няма спиране"/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Ленко Драганов - награда за песен на 2004 година на наградите на телевизия 'Планета"; Най-свалян рингтон на наградите на списание "Нов фолк" 2004/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Георги Сейменски, ар. Огнян Тодоров - награда за приемственост между автентичен и нов фолк на наградите на списание 'Нов фолк" 2004/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Ленко Драганов - награда за албум на годината за 'Няма спиране" на наградите на телевизия "Планета" 2005/

Link to comment
Сподели в други сайтове

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Ленко Драганов - звезда на годината на списание "Кой" 2005/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Светислав Лобошки - звезда на годината на списание "Блясък" 2005/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Цветан Чакъров, ар. Ленко Драганов - певица на годината на наградите на телевизия 'Планета" 2005/

 

/т. Таня Палазова, м. и ар. Ленко Драганов - награда за албум на годината за "Доза любов" на наградите на тв Планета за 2006 година/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Стоянка Николова, ар. Ленко Драганов - награда за певица на 2005 година на списание "Нов фолк"/

 

/т. Мариета Ангелова, м. Кирякос Пападопулус, ар. Ангел Ефтимов - награда за най-добро живо изпълнение на списание "Нов фолк" 2005/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Ленко Драганов/

 

/т. Теньо Гогов, м. и ар. Светослав Лобошки/

 

/т. Теньо Гогов, ар. Димитър Петров/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

/т. Таня Палазова, м. и ар. Ленко Драганов - награда за Мегазвезда на "Планета" 2006/

 

/т. Мариета Ангелова, ар. Димитър Петров - награда за албум на годината за "Празник всеки ден" - награди на тв Планета 2007/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Ленко Драганов - награда за най-добро изпълнение на живо на наградите на "Нов фолк" 2006/

 

/т. Мариета Ангелова, м. и ар. Ленко Драганов - награда за най-добри сценични изяви и изключителни постижения - "Нов фолк" 2006/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съветвам те да махнеш някои от песните и да ги събереш в една анкета, защото така няма да се получат обективни резултати - тези, които аз харесвам например, са само в първата анкета, но трябваше да избера и нещо от втората, за да гласувам. И песните във втората анкета, които са по-малко, ще трупат по-голям вот от тези в първата. Или пък може да ги разделиш на клипирани и неклипирани.

 

Доста от песните не бих ги нарекла емблеми, а просто популярни, защото Ивана беше на върха в този период. За някои от песните дори не се сещам от заглавието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Ивана-Началото, Ивана-Връх, надявам се третата тема да я озаглавиш Ивана-Края! :D

Моя топ 3!

1. Шампанско и сълзи

2. Нещо нетипично

3. Доза любов

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата тема "Упадък" ли ще бъде озаглавена? :D

Исках да гласувам за "Такава съм", но ме задължиха да гласувам и за песен от втората част на анкетата, където нищо не харесвам, така че само с коментара ще си останеш. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите ТОП 10 фаворити от върха на Ивана :

 

1."Kато на 17"

2."Безумна цена"

3."Стриптийз"

4."Освободете дансинга"

5."Ти и той"

6."Дъжд от рози"

7."Убиец на любов"

8."Най-добрата"

9."Нещо нетипично"

10."Шампанско и сълзи"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук вече е съвсем невъзможно да се избере. :D Няма как да се гласува за почти всичко, затова отбирам най-най-най-големите мега хитове- Шампанско и сълзи и Нещо нетипично. И тъй като не ми дава да гласувам ако не съм цъкнал и нещо във втората част- "Празник всеки ден".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kоя е песента - емблема на Ивана?

Шампанското, Нещо нетипично, Убиец на любов, Ние сме номер 1, Празни всеки ден

 

Това са според мен най разпознаваемите песни на Ивана, за които всеки се сеща само по имената, ако щеш.

 

Иначе ако въпроса беше зададен, така че да покажа своите предпочитания, бих избрал:

"K`ъв си ти, бе?" [

"Безумна цена"

"Убиец на любов"

"Да се излъжем"

"А ми се плаче"

"Не те виня"

"Освободете дансинга"

"Влак за нещастници"

"Пирова победа"

"Време за мъже"

"Седем дни"

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв си ти бе

Шампанско и сълзи

Стара история

Безумна цена

Убиец на любов

Ти и той

Нещо нетипично

Не си ми първия

Като на 17

Ах тези пари

Освободете дансинга

Ние сме номер едно

Седем дни

Празник всеки ден

Време за мъже

Дъжд от рози

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕЩО НЕТИПИЧНО !!!

Другата за която гласувах долу е "Това е парчето" (пристрастен съм тук) и "Доза любов", също! Но за мен върхът си е "Нещо нетипично"!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да избера 1 песен..затова гласувах за

 

Шампанско и сълзи

Нещо нетипично

Къв си ти бе

Стара история

Освободете дансинга

Като на 17

Това е парчето

Дъжд от рози

Време за мъже

Безумна цена

Убиец на любов

Не е ваша работа

Стриптийз

Ах, тези пари

Ние сме номер 1

Седем дни

Празник всеки ден

 

Какво да се прави...едва ли има друга певица с толкова много хитове за толкова кратко време.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когото и да попиташ за Ивана, веднага ще се сети за:

 

"Води ме в някоя квартална кръчма ..." и "Шампанско и сълзи, е живота нии ..."

 

А моя личен фаворит е "Вик"!

 

 

 

Паметни песни за мен са: "Само веднъж се живее", "Ах, тези пари", "От извора", "Ивана - Последна чаша пия", "Ивана - Кръв ми капе от сърцето" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шампанско и сълзи

Нещо нетипично

Къв си ти бе

Стара история

Освободете дансинга

Като на 17

Време за мъже

Безумна цена

Убиец на любов

Не е ваша работа

Стриптийз

Ах, тези пари

Ние сме номер 1

Празник всеки ден

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...