Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Чат мания не означава монолог мания... :mf_surrender:

Само коментари за Рики на които никой не обръща внимание. Има си цяла тема за него в латино раздела.

 

Tуй да е проблема. Шефката ми се оказа човек, вече днес ще ми даде парите ден по-рано като й казах, че ми трябват за зъболекар тъй като в сряда почивам като ги дават.

 

От гларусите не може да се спи и сега грачат. Да заспиват, не стига, че грачат в 4-5 сутринта и ме събуждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая е мн луда. :1000 (29):

 

Боровинке, правиш ли като нея на 3:47, когато слушаш песента?

:happyppl:

 

Singing Ari, singing Ari, singing Ari :roll1:

Хахахах, жестока!

Тази песен ме кефи, има летен вайб, нещо като Into you ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Савич май скоро беше в нашия район, ама в Орешака, ходи ли?

Май са й доста скучни участията.

 

Не съм ходила. В Орешака беше участието, да. Май имаше и в друг град, не помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Латино музиката много е навлязла в заведенията- освен в нашето ,където съм и то въртят новите латино песни, включително и на Рики, и до нашето заведение съседното също пускат новата латино музика. Явно бъдещето на музиката е в латиното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само у нас най-тъпата песен могат да я направят хит- в случая с новата на Енрике Иглесиас 'Move to Miami", която е пълен провал по света, у нас тази седмица Дъ Войс Тв я направили номер 1 в класацията си за най-въртяни песни при положение, че има толкова хубави песни:

9355011M.jpg

 

Dаn Balan ft. Matteo-Allegro Ventigo пък у нас хит номер 1 днес по Сити Тв Топ 10, по света не е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ку-куу малко статистикаа :3fdb8960598fa63e:

 

Промяна на населението на някои големи български градове - сравнение между 2017 и 2016

 

1. София: + 2231

2. Пловдив: + 1789

3. Варна: + 677

4. Бургас: - 97

5. Русе: - 846

6. Стара Загора: - 474

 

....

 

Велико Търново: + 242

 

....

 

Несебър: + 110

 

----------------------

 

Честито на печелившите.

 

С тази тенденция до няколко години Стара Загора ще измести Русе и ще стане петия по големина град в държавата.

 

 

ПС: xroflx да коментира западащия Пловдив. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ку-куу малко статистикаа :3fdb8960598fa63e:

 

Промяна на населението на някои големи български градове - сравнение между 2017 и 2016

 

1. София: + 2231

2. Пловдив: + 1789

3. Варна: + 677

4. Бургас: - 97

5. Русе: - 846

6. Стара Загора: - 474

 

....

 

Велико Търново: + 242

 

....

 

Несебър: + 110

 

----------------------

 

Честито на печелившите.

 

С тази тенденция до няколко години Стара Загора ще измести Русе и ще стане петия по големина град в държавата.

 

 

ПС: xroflx да коментира западащия Пловдив. :3fdb8960598fa63e:

 

Сигурно са пропуснали още някоя нуличка отзад. От Стз се изнасят със скоростта на светлината хората. И има защо де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно са пропуснали още някоя нуличка отзад. От Стз се изнасят със скоростта на светлината хората. И има защо де.

 

Не са. Всъщност през 2017 в Стара Загора са се заселили повече хора, отколкото са се изселили. Механичният прираст е + 120 човека, което означава, че в града се отварят нови работни места.

 

Общото намаление на населението идва от ниската раждаемост и по-високата смъртност.

 

Между другото тия 120 човека, дето е на плюс града от механичен прираст, всичките са жени. Мара ги прикотква, мамка й... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са. Всъщност през 2017 в Стара Загора са се заселили повече хора, отколкото са се изселили. Механичният прираст е + 120 човека, което означава, че в града се отварят нови работни места.

 

Общото намаление на населението идва от ниската раждаемост и по-високата смъртност.

 

Между другото тия 120 човека, дето е на плюс града от механичен прираст, всичките са жени. Мара ги прикотква, мамка й... :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif Ще ме умориш с последното.

А къде се тия работни места нз.... ама щом казваш, така да е :) масово хората около мен се оплакват и трудно намират работа и или всичко е с много връзки иии така нататък. Стара Загора стана едно голямо село. Вчера на работа дойде една бивша колежка и родила и напуснала града и вика кво да правя тука. От моята компания от около 20 човека останахме 5-6. Масово напуснаха града или в чужбина или към Софията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...