Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Защо коментарът на Fast и моят отговор са изтрити?

Fast , надявам се, че не си ги ти изтрил. В противен случай ще си помисля, че всеки, който ти надделее в спор , е обречен на триене на коментари. А с това олекваш още повече. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

О, майне Готише!

 

Той от време на време изпада във фаза "триене на коментари, които не са ми по вкуса". Кой друг да ги е изтрил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

О, майне Готише!

 

Той от време на време изпада във фаза "триене на коментари, които не са ми по вкуса". Кой друг да ги е изтрил?

Еми да се бори с "вътрешните си борби" без да трие коментари. Злоупотреба с властта надушвам. :3fdb8960598fa63e:

 

Пааадааам! Сега пък ми заличил от коментара, в който го цитирах какво беше написал - " Не я обсъждат. Подиграват и се."

Фаст, ако те е срам от този ти коментар, си е лично твой проблем! Не ми заличавай думички и коментари!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да се бори с "вътрешните си борби" без да трие коментари. Злоупотреба с властта надушвам. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29):

 

Налии! Аз това момче отдавна го усещам, че се опитва да наложи имидж на спокоен, студен, уравновесен сухар-непукист, но от вътре го тресат някакви филми.

 

Преди ненапразно вместо Fast го наричах Власт. Правеше си, квото му скимне от модераторска гледна точка.

 

А имаше един момент, в който се беше смирил и заяви, че повече нямал да храни Галена, както обикновено го прави. Явно тоя момент е отминал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо коментарът на Fast и моят отговор са изтрити?

Fast , надявам се, че не си ги ти изтрил. В противен случай ще си помисля, че всеки, който ти надделее в спор , е обречен на триене на коментари. А с това олекваш още повече. :3fdb8960598fa63e:

 

Еми да се бори с "вътрешните си борби" без да трие коментари. Злоупотреба с властта надушвам. :3fdb8960598fa63e:

 

Пааадааам! Сега пък ми заличил от коментара, в който го цитирах какво беше написал - " Не я обсъждат. Подиграват и се."

Фаст, ако те е срам от този ти коментар, си е лично твой проблем! Не ми заличавай думички и коментари!

Коментара си е мой, съответно като всеки потребител от специална група, съм в правото си да го изтрия, без значение причината. По тази линия мога да го трия от всякакви постове, които го съдържат, без да пипам останалото съдържание. Щях да оставя и твоя пост ако не беше просто "Голям си (хилещо се лице)". Без цитата не се връзва с контекста на останалите постове и приспада към спама.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як е бил вчера ежегодния Парад на Пуерто Рико в Ню Йорк и колко звезди са били там. Преди години Рики беше почетен на парада

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сряда може би ще съм на плаж с Томи. Идеята е Ники да ме остави на плажа с Томи и да отиде на ранчото да пали огън да направи обяда и после да дойде да ме вземе. Обаче е под въпрос да вземем Томи, защото като му казах, че мъжете се въртят около мен заради Томи и вика, че може и да не го вземем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментара си е мой, съответно като всеки потребител от специална група, съм в правото си да го изтрия, без значение причината. По тази линия мога да го трия от всякакви постове, които го съдържат, без да пипам останалото съдържание. Щях да оставя и твоя пост ако не беше просто "Голям си (хилещо се лице)". Без цитата не се връзва с контекста на останалите постове и приспада към спама.

Нищо, аз пак ще ти кажа : ГОЛЯМ СИ! :3fdb8960598fa63e: В тази тема не се води спам, нали?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво Иглесиас ще идва у нас за 4-ти път на 6 ноември, днес от него научих. Страшен кретен с еднакви песни и скучни концерти. 😡😡😡

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво Иглесиас ще идва у нас за 4-ти път на 6 ноември, днес от него научих. Страшен кретен с еднакви песни и скучни концерти. 😡😡😡

 

Според мен специално за теб идва, все пак явно лично ти е съобщил новината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайка Рики кога ще идва в България ? НИКОГА :3fdb8960598fa63e:

 

ИМАМЕ НОВИНА! Enrique Iglesias се завръща в България за 13-тия рожден ден на Radio ENERGY - Радио Енерджи <3

 

 

Ами нормално да идва 4 пэт има си фенове човека

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайка Рики кога ще идва в България ? НИКОГА :3fdb8960598fa63e:

 

ИМАМЕ НОВИНА! Enrique Iglesias се завръща в България за 13-тия рожден ден на Radio ENERGY - Радио Енерджи <3

Ами нормално да идва 4 пэт има си фенове човека

 

Заблудени души.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайка Рики кога ще идва в България ? НИКОГА :3fdb8960598fa63e:

 

ИМАМЕ НОВИНА! Enrique Iglesias се завръща в България за 13-тия рожден ден на Radio ENERGY - Радио Енерджи <3

Ами нормално да идва 4 пэт има си фенове човека

Льохмана идва за пореден път, щото никъде другаде не го искат. А Рики не мое да насмогне, то не са Лас Вегас, Испания, къдебешеоще, а сега и със тия семейни проблеми и нови дяца само идване в България му е до главата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Льохмана идва за пореден път, щото никъде другаде не го искат. А Рики не мое да насмогне, то не са Лас Вегас, Испания, къдебешеоще, а сега и със тия семейни проблеми и нови дяца само идване в България му е до главата.

 

Рики не е за България, той е много скъп изпълнител. Той да не е като Иглесиас с една риза, дънки и 4 човека на кръст бенд. Рики сменя 10 тоалета на концерт, сцената му се сглобява, има и танцьори, танцьорки, бенд, пътува с децата си.

Енрике Иглесиас никакво качество не предлага-като дърво е и само скача от единия край на сцената на другия и маха ръце.

Няма проблеми Рики с мъжа си.

 

И още нещо, Рики, ако дойде само с 2-3 песни и ще издуха Иглесиас. Иглесиас няма такива песни като на Рики, които да те вдигнат от раз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...