Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Еми Зайка отиде да се размазва на Приморско и форума умря докато я няма. Ся даже се притеснявам, не знам Рики кво прави цели два три дена вече, да не е станало нещо всъщност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, Рики с Фиебре много ми го въртят на работа в залата. Преди час пак го бяха пуснали. 😉😎

 

Колкото до Рики, от дни е в Ню Йорк. Вчера там беше в 3 предавания. Вчера Първата дама на Ню Йорк обяви 7 юни за ден на Рики заради борбата му с трафика на хора, помощта мунза Пуерто Рико и получи поредно признание за хуманитарната си работа в Пуерто Рико от Първата дама на Ню Йорк. От 14 август до 1 септември турне в Испания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажи коя беше тая песен на Рики, дето я пееше в Италия или Франция, слизаше по някакви стъпала - много на брой. Не помня друго. Май е от края на 90-те.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас дали има такова признание, надали.

 

Обявиха чрез специален документ 7 юни да бъде Ден на Рики Мартин в Ню Йорк заради постиженията му като активист, в борбата му за трафика на хора чрез неговата фондация, помощта му за пострадалите от урагана Мария и заради безграничния му талант, творчество и щедрост. Кметът на Ню Йорк обяви 7 юни да бъде Ден на Рики Мартин в Ню Йорк.

 

Онзи ден в BUILD Series Рики каза, че когато е напуснал "Менудо" е бил приет да учи драма, тъй като освен музиката, винаги е искал да бъде актьор, но в същото време е имал предложение да играе в театър и да снима сериали в Мексико и Аржентина и това надделяло. И Рики казва какъв ли бил животът му, ако беше приел да учи драма. Да, сега имам Грами казва Рики, но да играя е било винаги част от мен.Но е благодарен за всичко, което му се е случило досега.

Никога няма да спра да правя музика. Аз обичам музиката, с нея разбивам бариери, говоря за културата си. Бил съм в Русия и да пея на испански, и хората да разбират какво пея и какво казвам е нещо красиво.Имам нужда от реакцията на публиката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажи коя беше тая песен на Рики, дето я пееше в Италия или Франция, слизаше по някакви стъпала - много на брой. Не помня друго. Май е от края на 90-те.

 

Maria?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е толкова известна попринцип. Слизаше по много много стъпала от някъде. Имаше видео, даже ти го беше споделяла тук.

 

Испанска, английска?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Испанска, английска?

Нищо не помня...

Първо го представиха двама водещи на техния си език и той слезе по тези стъпала. Дали не беше на някакъв тамошен конкурс от сорта на "Мис....", не мога да се сетя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не помня...

Първо го представиха двама водещи на техния си език и той слезе по тези стъпала. Дали не беше на някакъв тамошен конкурс от сорта на "Мис....", не мога да се сетя.

 

Нищо не ми говори това.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че на матурата по БЕЛ имам повече от Тита. :D

 

 

 

 

::след 20 минути може би ще ме връхлети мисълта да си изтрия поста, щот съм мноо печен.::

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че на матурата по БЕЛ имам повече от Тита. :D

::след 20 минути може би ще ме връхлети мисълта да си изтрия поста, щот съм мноо печен.::

И колко е?

Нали знаеш, че Тита има извинение, а твоето какво е? Хахахаха. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, Тита колко има? :D

 

Не знам бе. Не съм правил матура. Един друг потребител беше написал пост с това съдържание, но го изтри, щото не знае къде си намира. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко по "Нова" ТВ премиерата на "Вездесъщият". Който не го е гледал на кино, нека сега го направи. Препоръчвам го!

Не е от най-комерсиалните, но е много добър. Определено ми е фаворит от новото поколение български филми. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо у нас не я въртят?

 

 

Ако ми се обадиш

Отиваме у вас

Оставаме в леглото

Без пижама, без пижама

 

Бейби, днес няма да спим (не)

Бейби, днес няма да спим

Не си донесох пижама

Защото не исках

Бейби, днес няма да спим

 

И новата на Талия у нас също не я въртят:

 

8 дена до новият албум на Ismail YK.

4 дена до новия клип на Ismail Yk.

4 дена до новия сингъл #Calypso на Фонси.

 

Новото на Чаян също много се харесва в Латинска Америка, у нас нямат вкус за музиката:

 

Рики има страшно голяма подкрепа и голям вот от слушателите на радио Вале в класацията топ 20 в Аржентина с Фиебре. След като беше седмици подред номер 1,/после падна на номер 2, задържа се, падна на номер 3 и 4, днес отново слушателите го изкачват нагоре, дали заради дето Рики обяви, че ще има турне в Испания, но Фиебре има страшно голяма подкрепа и днес Рики се изкачва на номер 3 с #Fiebre според вота на хората, а Банята на Иглесиас пада на номер 10.

 

Каква разлика има между концертите на Шакира, Енрике Иглесиас с тези на Рики. Рики толкова много се старае и дава всичко от себе си, а като гледам турнето на Шакира, което започна преди дни и концертите на Иглесиас в момента -пълна скука. Рики е на много по-голямо световно ниво от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много медии коментират, че Рики има криза в брака си, защото Джоан му е изневерил. Ако е вярно, не заслужава Рики.

Никой не е потвърдил нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо коментарът на Fast и моят отговор са изтрити?

Fast , надявам се, че не си ги ти изтрил. В противен случай ще си помисля, че всеки, който ти надделее в спор , е обречен на триене на коментари. А с това олекваш още повече. :3fdb8960598fa63e:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...