Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Рики за списание "Attitude" за април/май 2018: Изхабих толкова много енергия, ооитвайки се да манипулирям сексуалността си. Рики Мартин е казал, че е прекарал години избягвайки платонични отношения, защото се страхувал, че хората ще разберат, че е гей. "Не отварях врати за нови взаимоотношения и не говорих за романтични отношения, говорих за някаква връзка, защото не исках хората да ме познават прекалено много. Дори не съм седял и да имам страхотни отношения със страхотни продуценти или големи филмови режисьори, защото сд страхувах, че ако те прекарваха повече от 2 часа седейки до мен, те биха узнали моята природа.

 

И между другото днес е специален ден- всички фенове помним. На днешния ден през 2010, Рики се разкри, че е гей пред света чрез съобщение в официалния му сайт с линк пуснат в Туитър. Научих го аз в 18:30 вечерта като влязох в профила му.

По форумите настана ужас си спомням- някои фенове се отказаха от него, други казаха, че спират да купуват албумите му, че ще ги изгорят, но в Туитър много хора подкрепиха Рики за смелостта му.

 

 

 

А ето какво беше написал Рики в писмото си и от думите му се усеща колко много е страдал и се е измъчвал години наред: „Горд съм да призная, че съм един щастлив хомосексуалист. Благословен съм да бъда такъв съм! „В продължение на много години имаше само едно място, на което чувствах истинските си емоции и бях безстрашен и това беше сцената. В този момент чувствам същата свобода, която обикновено чувствам пред публика и без съмнение трябва да споделя това чувство” - пише певецът. „Много хора ми казваха, че не е важно и не си заслужава и че всичко, за което съм работил толкова много години, ще рухне, както и че мнозина по света не са готови да приемат истината за мен, реалността в която живея и какъв съм по природа. Тъй като това са много близки до мен хора, аз реших да продължа живота си без да споделям със света цялата истина за себе си. Тогава си позволих да бъда обзет от страх и несигурност”.„Ако днес някой ме попита: „Рики, от какво се страхуваш?” бих отговорил: от кръвта, която тече по улиците на страните, в които има войни ... от заробването на деца, от тероризма ... от цинизма на хората, които имат власт, от лошото интерпретиране на вярата”. "А страх от истината за мен? Въобще нямам такъв.Точно обратното, тя ме изпълва със сила и кураж. А това е точно нещото, от което се нуждая, сега след като съм баща на две красиви момченца, които са изпълнени със светлина и които ме учат на нови неща всеки ден.

 

29 март 2010 беше най-страхотния ден в живота ми слес раждането на децата ми

Рики Мартин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики с Фиебре е вече извън 500-те най-гледани клипове, но е номер 1 за 2-ра седмица в Испания и се изкачва до номер 6 в Билборд за най-добрите латино поп песни тази седмица , което означава, че хората харесват песента, но не гледат клипа.

 

9296242y.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като писах на мениджъра на Рики, на пиарката му, на Джоан и на Рики, все пак мениджърът ми потвърди, че е фалшив профил, знаех си. Как може да има толкова нагли хора да се представят за някой, който не са. За изминалия месец поне 4 човека ми се представят за Рики и ме следват. Добре го наредих тоя. От самото начало не му вярвах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче, къде се губиш?

Таня работи в много яко заведение

Искаш ли лятото да я посетим?

П.С.

Много яка песен!

Бях на работа но вече съм тук. :Vishenka_05:

Тя не казва къде работи, ти как разбра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на работа но вече съм тук. :Vishenka_05:

Тя не казва къде работи, ти как разбра?

 

Сутринта ходих след нея като тръгна за работа и така разбрах къде работи :whistling:

Няма да кажа на никого.. просто с теб ще го посетим и ще я изненадаме :1000 (29):

 

Детектив е!

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутринта ходих след нея като тръгна за работа и така разбрах къде работи :whistling:

Няма да кажа на никого.. просто с теб ще го посетим и ще я изненадаме :1000 (29):

:1000 (29):

 

Сутринта? Аз съм 2-ра смяна. Сутринта не съм излизала. Объркал си се нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутринта? Аз съм 2-ра смяна. Сутринта не съм излизала. Объркал си се нещо.

Подробности. Щом е решил да те изненадва, ша върви по теб цял ден и шта намери.

 

Може и друго - почват се всички заведения в Бургас по ред и все в някое ште бъдеш изненадана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подробности. Щом е решил да те изненадва, ша върви по теб цял ден и шта намери.

 

Може и друго - почват се всички заведения в Бургас по ред и все в някое ште бъдеш изненадана.

 

На това му викам луд човек. Каква му е работата да ме издирва?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутринта ходих след нея като тръгна за работа и така разбрах къде работи :whistling:

Няма да кажа на никого.. просто с теб ще го посетим и ще я изненадаме :1000 (29):

:1000 (29):

Съгласна съм, отиваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...