Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не помня какво съм направила и това, което ти казват, не се е случило,

не се е случило и че те измамих, не помня това,

не се е случило, не се е случило

 

Те може и да са прави, но недей да викаш така,

главата ме боли, искам само теб

За мен има само един, но ако те прави щастлив да знаеш, че съм била с друг нека да кажем, че да

Но аз не помня, не помня и ако не помня, не се е случило, не се е случило

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато в попфолка напоследък няма какво да се слуша, а музиката на Исмаил няма омръзване. Както казах, че лятото ще се слуша Исмаил, то така и стана. 😉😎😊🎶

 

Чакам всеки момент до седмица- две куриерът да ми донесе новия албум на Исмаил. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как Рики снощи е разбрал за номинацията си за награда Еми: Някой е удрял силно по вратата му в тях. "Г-н Мартин, събудете се, спешно е! "- извикала една жена, която работи за него. Рики тъкмо се бил прибрал от студиото, където е записвал нови песни, в 4 сутринта му пращат жена да го събуди и да му съобщи новината и оттогава той получил много съобщения, че батерията на телефона му отказала чак.

 

Значи затова Рики си е взел седмици почивка-той е в студиото и записва. Дано до края на годината имаме нов албум. Ама може ли да записваш до 4 сутринта, не му блазя на Джоан. А нашите медии си правят избирателно новините за наградите Еми- изобщо не са писали, че Рики е номиниран, тъпаци!

 

Ама как се кефи за номинацията си, откачил е- много яко клипче пусна снощи от дома си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много надути нашите "звезди" вчера на Дъ Войс турнето. Само Дара и Искрата са супер земни и естествени и обърнаха внимание на феновете. Тита е егати надутата кифла, 4 Magic една песен имат и с нея ще си останат и те много се имат за голямата работа. Обичат публиката на сцената, извън нея не са хора. То голямо самочувствие, бре, а по интервюта обичали ни.

Жалко за децата, които викаха любимия си изпълнител к изобщо не получиха внимание. Скандау пък какви богове са-лапетата са много зле и ония викат на публиката да викат още инда им вдигат акциите още повече-Тото надут, другият безгласна буква. Младото поколение е много сбъркано днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики е подписал с Maverick Management, a те менижират Бритни, Мадона, Майли, Ники Минаж, The Weekend и др. Защо е подписал пък?

Напуснал е Sony Music след толкова години. Значи новият албум ще бъде издаден от Maverick Management.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В компанията Maverick също са Пол Макартни, Лил Уейн, Питбул, Ю Ту, Стивън Тайлър, Френч Монтана, Fifth Harmony, G-Eazy, Dina Jane и други, и сега и Рики вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taнчето е вече на кичури цялата. Ники ще е много изненадан и на работа като отида след малко. Промяната е голяма.

 

Двама от Инканто в центъра сушист и пицар взели заведение до нас и правят пици, салати и суши. Те са шефове, от 3 дена са го отворили, браво на тях и при това дългогодишни служители и най-добри бяха в центъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taнчето е вече на кичури цялата. Ники ще е много изненадан и на работа като отида след малко. Промяната е голяма.

 

Двама от Инканто в центъра сушист и пицар взели заведение до нас и правят пици, салати и суши. Те са шефове, от 3 дена са го отворили, браво на тях и при това дългогодишни служители и най-добри бяха в центъра.

На кого се обясняваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

СТЗ ни е най успешния регион. Най много продадени Тенерифета. Вчера пак направихме бум от 9 сделки за един ден. От 20 поканени, половината са си купили. Страхотен град. Позитивни и мили хора, добра инфраструктура, добре развита икономически, топ индустриална зона. Най добрата провинция

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е добреее-днес след работа съм на премиера на Асен Блатечки, веднага след това пътуваме за Приморско-2 дена ще съм там, ще си купя оттам нов бански, с нова визия съм, на работа съм много добре, шефът ми даде много хубав розов потник-пасна ми идеално. Животът е прекрасен. Вече 5 месеца се чувствам прекрасно. 😊😉😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както си и мислих, лятото е на Исмаил. Много слабо за Пайнер. Каквото и да изкара Исмаил, няма значение самостоятелно или с някой друг, все е хубаво. Новата песен също. 😎 #WelcomeToTurkey 🇹🇷

 

На рождения си ден 5 юли го снима и на 17 юли толкова бързо го пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От екипа на Рики след като писах и сега ми отговори : Рики не е напуснал Сони мюзик. Просто Maverick му е мениджър, а Сони мюзик си остава звукозаписната му компания. Значи новият албум отново ще е. от Сони Мюзик.

 

Нов албум от Рики следващата година ми каза току-що човек от екипа на Рики. Почти 4 години чакаме новия албум. Ами вече искам да сме 2019.

 

Албумът явно ще бъде записан в движение между турнета и концерти пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И остават само 3 песни от новия албум на Исмаил за превод. Всички други са преведени освен на английски и на други езици. Останаха без превод само Tansiyon, Paldir Kuldur и Kibarim.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре новият албум на Исмаил ще е при мен. Преди малко получих съобщение, че утре ще е в Еконт. Но тъй като работят утре до 13:00, а аз ще съм 1-ва смяна, брат ми ще го вземе. Най-после албумът ще е в ръцете ми. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...