Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Емилия в петък е при нас, утре Исмаил има рожден ден, става на 40, отивам при Томи и на плаж.

Давид Бисбал се оженил, много красива булката. Жената на Фонси и Рики са харесали снимката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Кпоп не бях слушал. Е, прослушах. :D

Един фр ме зариби по това парче. Яко е и явно е хит, защото за няма и месец, мацките имат 142млн. гледания. Малко ми беше странен езика, но след няколко слушания спря да ми прави впечатление.

 

А преди време се подигравах на един познат, че слуша Кпоп. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Кпоп не бях слушал. Е, прослушах. :D

Един фр ме зариби по това парче. Яко е и явно е хит, защото за няма и месец, мацките имат 142млн. гледания. Малко ми беше странен езика, но след няколко слушания спря да ми прави впечатление.

 

А преди време се подигравах на един познат, че слуша Кпоп. :1000 (29):

Аз съм тотално зарибена по тази. Уникална!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм тотално зарибена по тази. Уникална!

О, да! Много е добра. Те я изпълниха на наградите на Билборд.

Мисля, че взеха и някаква награда. А Fake love е била #10 в Хот 100, което си е сериозен успех.

 

Blackpink също са успели да влязат в Хот 100 с DDU-DU DDU-DU, която е дебютирала под #55.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адашката ми се е разделила с мъжа си и си е хванала по-млад и той по-млада и била много щастлива,че се разделила с него, че чак го поляла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечна, няма омръзване:

 

 

 

Поех отново безпомощен

по пътищата на самотата!

Нито снимката ти искам,

нито поздрави ми пращай!

 

Свикнах с отсъствието ти

какво е мъка знам!

Ако имам път не мисли,

че при теб ще дойда!

 

Свърши вече, любима

повече няма да се

върна обратно!

Не накара очите ми да

се смеят-от деня,

в който те обикнах.

 

Свикнах с отсъствието ти

какво е мъка знам!

Ако имам път не мисли,

че при теб ще дойда!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото ненавиждах малоумното й лигаво изражение. После спря да ми прави впечатление. След което леко започнах да я харесвам. Днес съм луд по нея. Ето от такава жена бих искал да имам деца. <3

 

tv_greys_meredith1a.jpg

 

8-times-meredith-grey-beat-the-odds-on-greys-anat-2-23976-1426214196-2_dblbig_2.jpg

 

47b6a5242b66515fb8991f56cc66d663.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, Исмаил е загубил баща си на 20 декември 2017 и въпреки това продължи да прави песни, клипове и пусна нов албум тази година на 28 юни. Колко силен трябва да си, за да продължиш да пееш след такава голяма загуба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото ненавиждах малоумното й лигаво изражение. После спря да ми прави впечатление. След което леко започнах да я харесвам. Днес съм луд по нея. Ето от такава жена бих искал да имам деца. <3

 

tv_greys_meredith1a.jpg

 

8-times-meredith-grey-beat-the-odds-on-greys-anat-2-23976-1426214196-2_dblbig_2.jpg

 

47b6a5242b66515fb8991f56cc66d663.jpg

1000%20(29).gif Спомняше ли си в началото как те дразнеше змийския ли какъв поглед. Докъде стигна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото ненавиждах малоумното й лигаво изражение. После спря да ми прави впечатление. След което леко започнах да я харесвам. Днес съм луд по нея. Ето от такава жена бих искал да имам деца. <3

 

Хахах, толкова точно си го написал.

И мен нещо ме глождеше мокрия й поглед. :1000 (29): Все едно три дни е ревала. В последните сезони я барват много. Иначе не е първата хубост.

От този сериал топ излъчване за мен има Уилсън.

568841_v9_bb.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

CNN са го отразили, че бащата на Исмаил е починал, ама кой да знае като не разбирам турски. Добре, че е преводача. На 86 години е починал след като е бил лекуван в болница със сърдечно заболяване на 20 декември 2017 и никой не го каза у нас:

 

https://www.cnnturk.com/magazin/ismail-ykni...yatini-kaybetti

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той си го е казал Исмаил: Не мисля да се женя. Не мисля за брак изобщо. Не искам да се женя. Никога не съм мислил да се женя. Правилно, Исмаил. За какво ти е брак, само проблеми. Живей си живота с музиката и това е:

 

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin...uyorum-40407987

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още едно ново интервю от юли 2017, да живее Гугъл преводача колко неща научих за Исмаил, че е толкова трудно да намирам неща за него:

 

От най-новите интервюта Исмаил казва, че не минават концертите му без хитовете му и че е направил изключителни концерти и също така е пял в Китай, Австралия, Русия, Сибир и Германия, освен и в Турция. Смята да издава още албуми, музиката е винаги с него и прави музика по 24 часа. Казва, че е постигнал всичко, което е искал досега, но смята да развие музиката си за следващите 5 години и има още какво да учи. Слуша всякаква музика- от Майкъл Джексън, Фреди Меркюри до Сантана и други. Не мисли да участва във филми. Поставил си е цели за 5 години занапред. Ще изучава музика докато е жив, не смята да се пенсионира. Исмаил е наясно, че вече албумите не се продават както преди, защото сега всички слушат и теглят през интернет и че един албум се консумира за 1 месец и после хората искат още и още. Той казва, че хората месец по-късно искат пак нова песен, макар все още песните от албума да се слушат и той прави нова песен пак. Казва, че прави албум на всеки 2 години, но не се е вълнувал от 2 години. Албумът не е вълнение вече.Споменава за Таркан, че след 7 години има нов албум. Защо? Защото се консумира много бързо, музиката не се оценява. Не иска и да пита Исмаил колко е продал. Очарованието на албума свърши.Надява се тази година да пусне албум с братята си, че вече минаха 11 години. Исмаил казва, че знае азербайджански, холандски, английски, немски и турски и може да пише песни и на чужди езици. Мога да пиша песни на английски. Мога да пиша рап песни на немски език най-много.Не искам да пея любимите си песни на чужди езици.Много е трудно да приспособя моите песни към чужди езици. Въпреки това, както казах, мога да пиша песни на чужди песни. Така че имам цел. Казва,че хората, които са слушали първия му албум, сега са женени и имат деца, и продължават да слушат албумите му и това го прави много щастлив. Интересът, който ми показват в моите концерти, все още продължава. След като дойдат на концерта и казват: "дойдохме тук, видяхме го, не трябва да се връщаме" и всеки път се появяват на новите ми концерти. Наистина мисля, че го правят, защото ме обичат и ми се струва много искрено. Това е истински фен.Има и такива, които не го харесват: "Хората не могат да живеят без критика."

И излиза, че Исмаил е много отдаден на музиката- истински творец, музикант и професионалист- талант отвсякъде!

 

http://mektupedebiyatdergisi.com/unlu-sana...e-roportaj/737/

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif Спомняше ли си в началото как те дразнеше змийския ли какъв поглед. Докъде стигна?

 

Не можех да я понасям, заради нея ми идеше да спра да гледам филма. Но сегаааа.... ох майкооо, събужда в мен желанието да имам дЯца.

 

Толкова страдание и мъка преживя, толкова много изразява погледът й към последните сезони. :heart:

 

Хахах, толкова точно си го написал.

И мен нещо ме глождеше мокрия й поглед. :1000 (29): Все едно три дни е ревала. В последните сезони я барват много. Иначе не е първата хубост.

От този сериал топ излъчване за мен има Уилсън.

568841_v9_bb.jpg

 

Няма как да не я барнат, тя вече 50 гони, ако не ги е прескочила. Реално тя започва в сериала на около 35, а играе роля на 25-26 годишна. Топ Скорпионка!

 

Аз съм към края на 12-ти сезон и Уилсън милата само я мачкат, все с едно страдалческо изражение, малко мека Мария го раздава.

 

Как сте? :3fdb8960598fa63e:

 

Здрасти. Вчера се сдобрих с един приятел и съм като прероден. Много яко усещане. Ти кво прайш, как върви лятото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...