Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Камелия: Само с негър не съм спала (В леглото й са влизали араби, латиноси и азиатци)

 

Най-разкрепостената чалга певица Камелия отново се изцепи по повод на сексуалните си преживявания и призна, че не пробвала мъже от различни раси, но никога не е спала с негър. Скандалната фолк дива от години вдига завивките си пред публика и е правила какви ли не откровения, научиHotArena.net.

 

                                  

 

Огън момичето от Чипровци например не крие, че обича всички видове секс, а изискванията й към партньора й са да е значително надарен. „Не съм от жените, за които размерът няма значение. Каже ли някоя това, значи нещо не й е в ред или въобще не знае какво е добър секс”, отсича блондинката.

 

 

 

Досега тя не бе коментирала единствено с колко и с какви мъже е спала, но ето че реши да открехне феновете си и по този въпрос

Всички знаят, че не съм монахиня и никога не съм искала да бъде такава. Запознавала съм се с различни мъже и съм имала авантюри. Само с негър не съм спала”, без притеснения призна Камелия. От откровенията й стана ясно, че е пробвала араби и мургавелковци от Латинска Америка, но не може да определи кои са по-добри.

 

 

 

„Мъжете, както и жените, не се делят на националности. Всичко е инвидуално, защото на един му харесва една, на друг – друго. Мен ме привличат поддържани мъже с харизма”, отсича Камелия. Все пак опитът изглежда не е чак толкова голям, защото освен с негър, не е с спала и с азиатец. Последното дори признава, че никога не й било хрумвало, а и не се е запознавала с „дръпнати” мъже. Това обаче нямало да стане и в бъдеще, защото вече е намерила своята точна половинка – Цветин, и не търси нови тръпки, пише „Всеки ден“.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неприятен спомен, който ярко се запечата в съзнанието ми бе, един момент, в който Десислава ме повика до тоалетната с нея за да ми демонстрира как се слага дамски тампон. Много често е заставала пред мен чисто гола и ме питаше как изглежда, като междувременно се оглеждаше в огледалата заставайки в различни пози.

 

Силвия във ВИП БРАДЪР!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога Камелия с 1млн гледания на изпълнение? Нали вече две години била в най-силните сезони за "Гласът на България"...

Никога.Тя 1 песен не изпя...пак ще свири явно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе само на Сийка ли цитати

Да, тя поне е излязла с името си и разказва какво е видяла с очите си. Сигурно е спестила и много неща, предвид какъв миндил е Деса.

Предполагам й е показвала и как се ебе, нали са били съквартирантки... Митьо Пайнера редовно я е чукал там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неприятен спомен, който ярко се запечата в съзнанието ми бе, един момент, в който Десислава ме повика до тоалетната с нея за да ми демонстрира как се слага дамски тампон. Много често е заставала пред мен чисто гола и ме питаше как изглежда, като междувременно се оглеждаше в огледалата заставайки в различни пози.

 

Силвия във ВИП БРАДЪР!!!

:1000 (29): :1000 (29):

Тоя.тампон сигурно не го е вадила до като я ебат, представям си.миризмата. Горкото Силве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне сега се опъна и изглежда перфектно. За разлика от хипопотама, която без грим прилича на трол. А е едва на 30.

Андреа е печелила добри конкурси, за разлика от "Мис Чипровци".

10155528_831392870222790_7397242780027210604_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да нямате дори капка уважение към изпълнителите? Непотвърдени информации се пляскат в пространството, изпълнителите ги ползвате като оръжия да си водште личнити битки и се използват най-долните квалификации за самите тях и между вас. Ужасно гнусно! Нужно ли е във всеки спор да присъстват ругатни, а иначе се протестира какво се пеело в днешните песни.

Камелия е била по-продавана от Деси Слава преди близо 20 години. Браво! Обаче сме 2018 година. Камелия е ментор за втора година в предаване и това се изтъква сякаш е спечели Грами. Браво на жената. Браво за участията й, които са много и заслужени. Обаче се забравя основното за меренето на успеха при изпълнители. Деси Слава прави хитове, добри видеа, експериментира, хората я преоткриха отново и успя след 20 години да влезе отново в топ 3 през 2017 г. Какво още е нужно, за да бъде призната от някои потребители тук? Смешно е на я принизявате така. Също колкото е смешно и да се вадят някакви "интервюта" на жълтурите, за да се опетни Камелия или която и да е. Обидите пък и за двете показва единствено що за хора са потребителите, а не те двете. Как пък един път не се проведе нормален спор.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е печелила добри конкурси, за разлика от "Мис Чипровци".

10155528_831392870222790_7397242780027210604_n.jpg

Нека видим без фотошоп тоя гном:

 

9297621t.jpg

 

9297625E.jpg

 

9297627W.jpg

 

Камелия е печелила доста конкурси, включително е била и но Мис БГ, Андреа за жалост има 1 спонсорска - Мис Туризъм и до там. Не й приписвай призове, които няма, че и на младини без грим е плашила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека видим без фотошоп тоя гном:

 

9297621t.jpg

 

9297625E.jpg

 

9297627W.jpg

 

Камелия е печелила доста конкурси, включително е била и но Мис БГ, Андреа за жалост има 1 спонсорска - Мис Туризъм и до там. Не й приписвай призове, които няма, че и на младини без грим е плашила.

Андреа стана известна заради визията си, той тръгнал да говори че едно време била грозна. :D

large.jpg

 

А ето и наградите. Говоря с факти, не като теб колкото да не заспя. ;)

Мис София 2002

Супер модел на зрителите

Супер модел на водка Флирт

Мис Туризъм България 2005

Link to comment
Сподели в други сайтове

9297654T.jpg

 

Дано и други изглеждат така на 47 години. Снимка от вчера без фотошоп.

 

Жалко, че.неможем да видим такава снимка на Андреас към днешна дата.

Нито лицето лице, нито тялото- тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да живее фотошопа

 

maxresdefault.jpg

Снимката е от преди да се подложи на процедурите от преди година.

Точно ти ли говориш да живее фотошопа? Харесвам Галена, но тя и Андреа са най-фоташопираните чалгарки, така че не си отваряй миризливата уста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коя беше Силвия и кому е нужно да се намесват и нейните изцепки на нереализиран изпълнител?

 

Сашо, нали харесваш Деса, беше казал, че насила си я хулил във вечния двубой? Защо го правиш отново?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...