Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сашка Мис Васева може и да удари 1К коментара, култова персона.

Коментирай участието и при Милен Цветков, уникална!

Паметно участие на една кралица!! :3fdb8960598fa63e:

 

И 1 милион гледания, както е тръгнала. :Vishenka_05:

А някой хора кълняха, че ще забие на 100к след първото силно денонощие :Vishenka_05: Моля се да удари 1 милион и пълен график с участия, та да събере пари за нов проект :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паметно участие на една кралица!! :3fdb8960598fa63e:

А някой хора кълняха, че ще забие на 100к след първото силно денонощие :Vishenka_05: Моля се да удари 1 милион и пълен график с участия, та да събере пари за нов проект :clap:

 

Не проклинааай, майкоо, не кълни Я тиии, тя радост е за ХИТ, радост и сълзииии.

 

Айде дано да направи 1 милион, че да се радваш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо странно се случва с клиповете тук. Например някъде някой беше пуснал "Щом така го искаш" на Емилия, че бил флоп преди големия хит "Смелите си имат всичко", на мен обаче ми излизаше "Харесва ми" и само в един цитат видях коя всъщност е публикуваната песен. При някой друг има ли го това? Изпълнителят е същият, но не и песента, чак в някой цитат се вижда правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо странно се случва с клиповете тук. Например някъде някой беше пуснал "Щом така го искаш" на Емилия, че бил флоп преди големия хит "Смелите си имат всичко", на мен обаче ми излизаше "Харесва ми" и само в един цитат видях коя всъщност е публикуваната песен. При някой друг има ли го това? Изпълнителят е същият, но не и песента, чак в някой цитат се вижда правилно.

 

При мен понякога става така. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо странно се случва с клиповете тук. Например някъде някой беше пуснал "Щом така го искаш" на Емилия, че бил флоп преди големия хит "Смелите си имат всичко", на мен обаче ми излизаше "Харесва ми" и само в един цитат видях коя всъщност е публикуваната песен. При някой друг има ли го това? Изпълнителят е същият, но не и песента, чак в някой цитат се вижда правилно.

Аз споделих турска песен в чата, поздрав за зайка, а после видях, че се показва Джулия - Точка за мен. На другия ден се беше оправило. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава няма никакво намерение скоро да се връща на сцената

 

Абе, Десислава да не си плаща на сайтовете да я пишат постоянно...? :1000 (29): Откъде толкова пари? Нали е бедна, нищо неизкарваща чалгарка... А се скъсаха тази новина да я раздухват всевъзможни сайтове. Когато и да отворя "Гугъл Хром" на началната страница долу, където ми се появяват новини от различни уеб портали, що сайтове се изредиха да преписват тази статия, не е истина...

Е, т'ва е - стоиш си вкъщи, дундуркаш бебе, а се скъсват да пишат за теб, повече отколкото за активнодействащите изпълнители, издаващи продукция, ходещи по участия и снимащи се в риалити предавания... Кралица! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паметно участие на една кралица!! :3fdb8960598fa63e:

А някой хора кълняха, че ще забие на 100к след първото силно денонощие :Vishenka_05: Моля се да удари 1 милион и пълен график с участия, та да събере пари за нов проект :clap:

Дано, Сашка го заслужава! Истинска икона е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава няма никакво намерение скоро да се връща на сцената

 

Абе, Десислава да не си плаща на сайтовете да я пишат постоянно...? :1000 (29): Откъде толкова пари? Нали е бедна, нищо неизкарваща чалгарка... А се скъсаха тази новина да я раздухват всевъзможни сайтове. Когато и да отворя "Гугъл Хром" на началната страница долу, където ми се появяват новини от различни уеб портали, що сайтове се изредиха да преписват тази статия, не е истина...

Е, т'ва е - стоиш си вкъщи, дундуркаш бебе, а се скъсват да пишат за теб, повече отколкото за активнодействащите изпълнители, издаващи продукция, ходещи по участия и снимащи се в риалити предавания... Кралица! :Vishenka_05:

Хората си искат ДесиСлава и това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората си искат ДесиСлава и това е!

:bi:

 

И аз още не мога да повярвам каква къртачка е песента на Сашка. Хващам се, че понякога си я тананикам. :1000 (29):

За мен това си е хит, независимо дали има милиони и дали го пускат по клубовете. Тотална разбивация от Сашка Мис Васева!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:bi:

 

И аз още не мога да повярвам каква къртачка е песента на Сашка. Хващам се, че понякога си я тананикам. :1000 (29):

За мен това си е хит, независимо дали има милиони и дали го пускат по клубовете. Тотална разбивация от Сашка Мис Васева!

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=108533

Очаквам те в сектата! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 МИЛИОНА за този хит на Лисчето:

:Vishenka_05:

Интересното тук е, че първите 2 години се бори за първия си милион, а последната направи още 2 :1000 (29):

Иначе малкото гледания не и се отразиха на клубовете, ама тя Ася квото и да пусне и го завъртат последните 5 години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кога са изтрили всичко преди 2010 във вбокса... Няма ги сума и клипове с по близо милион гледания от предното десетилетие. Много жалко. Щеше да ми е интересна цялостната картинка в попфолка преди 2011...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Toзи момък не беше ли в отбора на Деса в Гласа. ОТКРИВАТЕЛКА :Vishenka_05:

Този имитатор на Илиян се мъчи от сто години. Няма да стигне по-далече от Силвестър Мюзик :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Колко ли гледания ще му купи татенцето?

EMILIA & EMRAH - PO BASHURKI SI PADAM, 2018 :1000 (29):

В интерес на истината това е 4-тата песен за тази година, която ми харесва, след "Обратно броене", "Зле те чувам" и "Твоя бях".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...