Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Айсберга прави пак палаври. Няма шанс Галена да напусне, защото знае, че я очаква забвение, изтрити милиони и парите на вафлата няма да и помогнат. Опитвали са най големите звезди в чалгата , които са били и по можещи и по обичани... И рано или късно изпадаха от топа. Само Азис е изключението на българската музика и единствения с феноменални успехи като самопродуциращ се изпълнител. Галеновите, ще плачете като камелотите, внимавайте какво си пожелавате :baaasmiley:

 

Криско всяка година хвърля подобни изказвания и после нищо. Като една Десислава на бг рапа е. Още миналата година се точеше да се отдели от FacingTheSun със собствен канал и за някакви извънземни проекти хвъргаше лиги а всичко е по старо му... Не вярвам да се занимава с чалга като продуцент

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Един път ще се съглася с теб. Преслава успя да хване края на златната ера за жанра, но сякаш нещо й липсваше, за да стане още с първия албум сензация като онези, дебютирали от 90-те до към 2002-2003. Несъмнено имаше нужда от налагане, за разлика от Кати. И все пак, това не променя факта, че в цялостност Преслава е много по-голяма звезда от Кати.

Но най-голяма от всички няма как да е. 10 от нейните 14 години в топа са били в ера, в която жанрът постепенно изгуби позициите си. Няма база за сравнение с 10-те на Глория и 5-те на Камелия, Десислава и Ивана като тотални лидерки по време на най-големия пик на поп-фолка.

В този форум много се забравя и Анелия, която хем успя да хване най-големия връх на жанра и още с дебюта си стана супер звезда, хем вече е 16 години ТОП име.

От все още пребиваващите в Пайнер Анелия е най-успешна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои успяха още с първата...

Нали се пишеш за най-голямата фенка на Ванча, как може да не знаеш, че първата й песен е "Идол".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се пишеш за най-голямата фенка на Ванча, как може да не знаеш, че първата й песен е "Идол".
Първата клипирана песен е "100 патрона". "Идол" я знам много добре, фурнаджийска лопато! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата клипирана песен е "100 патрона". "Идол" я знам много добре, фурнаджийска лопато! :3fdb8960598fa63e:

Ти каза "първата песен", а не "първата клипирана песен".

И между другото - Преслава през 2004 имаше три големи хита от които два нямаха клипове, в началото дори и ТВ версии нямаха, което за дебютиращо име е повече от голямо постижение. После някой пак да ми обяснява, че "станала бавно любимка" - смях в залата.

Ето ви едно клипче от Награди 2004, не е като публиката да е безразлична ;)

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти каза "първата песен", а не "първата клипирана песен".

И между другото - Преслава през 2004 имаше три големи хита от които два нямаха клипове, в началото дори и ТВ версии нямаха, което за дебютиращо име е повече от голямо постижение. После някой пак да ми обяснява, че "станала бавно любимка" - смях в залата.

Ето ви едно клипче от Награди 2004, не е като публиката да е безразлична ;)

 

Това че в студиото е записала "Идол", че и "Дърво без корен", не значи, че на тези песни е наблягано. Тя дебютира пред публиката със "100 патрона". Стига ми бута Преса, която стана голяма звезда чак с "Дяволско желание" през 2005, когато говорим за лелчинка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че в студиото е записала "Идол", че и "Дърво без корен", не значи, че на тези песни е наблягано. Тя дебютира пред публиката със "100 патрона". Стига ми бута Преса, която стана голяма звезда чак с "Дяволско желание" през 2005, когато говорим за лелчинка!

И Нелина случайно е записала "Бял Мерцедес", но какво се оказа .. и други подобни случаи има ;)

Престани с твоята лелчинка, че както блесна, така и угасна - Преси тамън за две години я унищожи! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Нелина случайно е записала "Бял Мерцедес", но какво се оказа .. и други подобни случаи има ;)

Престани с твоята лелчинка, че както блесна, така и угасна - Преси тамън за две години я унищожи! :3fdb8960598fa63e:

А ти престани да използваш едни и същи фрази от сезонните хитчета на Преси, в разговори с големи хора!

И отивай да гласуваш в анкетата за знакова песен на Ивана в дебютния период!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти престани да използваш едни и същи фрази от сезонните хитчета на Преси, в разговори с големи хора!

И отивай да гласуваш в анкетата за знакова песен на Ивана в дебютния период!

Отречи, че разликата между "Дяволско желание" и Мегазвезда е 1 г. и 9 м. :3fdb8960598fa63e:

Вече гласувах!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отречи, че разликата между "Дяволско желание" и Мегазвезда е 1 г. и 9 м. :3fdb8960598fa63e:

Вече гласувах!

Ивана не тръгна да циври като Преси по сцените, че искат да я детронират. Преси ревна още през 2009 година, че "догодина нямало вече да бъде номинирана" и т.н. Като си гласувал, вземи напиши за кои песни, не мога да ти чета мислите!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана не тръгна да циври като Преси по сцените, че искат да я детронират. Преси ревна още през 2009 година, че "догодина нямало вече да бъде номинирана" и т.н. Като си гласувал, вземи напиши за кои песни, не мога да ти чета мислите!

Да, защото Ванча нямаше база за сравнение и не знаеше какво ще стане. Като Бойко Борисов я награждаваше с Мегазвезда си мислеше, че лети в Космоса, а то какво стана - пропадна за месеци. Преслава вече имаше един пример пред очите си, нормално да не иска да се повтори същото с нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Криско и Слави дали ще троши рекорди? Нещо не ме грабна от първо слушане, но вероятно ще се наложи като много голям хит. Да видим за 24 часа какво ще направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото Ванча нямаше база за сравнение и не знаеше какво ще стане. Като Бойко Борисов я награждаваше с Мегазвезда си мислеше, че лети в Космоса, а то какво стана - пропадна за месеци. Преслава вече имаше един пример пред очите си, нормално да не иска да се повтори същото с нея.
Значи Преси дължи задържането си и на светлия Иванов пример! :3fdb8960598fa63e: Не само на дуетите с всички възможни фолк изпълнители. Мерси за признанието!

Знам колко много ти се струпа след победата на Галя в певица на десетилетието и новината за бебето, но спокойно, Преси все ще изкрънка някой дует с Анелия или Константин, че може и с Джулия да направи след раждането. Нищо не е загубено! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Криско и Слави дали ще троши рекорди? Нещо не ме грабна от първо слушане, но вероятно ще се наложи като много голям хит. Да видим за 24 часа какво ще направят.

Няма начин да не разбие рекорди, освен топ изпълнителите, е и голяма зарибявка.

Сега поне може да се хвалят с чалга мегахит, понеже Слави си е стожерът на чалгата в България. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Преси дължи задържането си и на светлия Иванов пример! :3fdb8960598fa63e: Не само на дуетите с всички възможни фолк изпълнители. Мерси за признанието!

Знам колко много ти се струпа след победата на Галя в певица на десетилетието и новината за бебето, но спокойно, Преси все ще изкрънка някой дует с Анелия или Константин, че може и с Джулия да направи след раждането. Нищо не е загубено! :1000 (29):

Не знам какво ги изтъквате тези дуети - прекрасно знаеш, че винаги самостоятелните й песни в конкретната година са били по-големи хитове от дуетите, с изкл. на "Пия за тебе". И да, до известна степен според мен внимаваше в годините да не се натрапва и да не тече от чешмата, както беше с Ивана през 2006 (изключвам бутането за награди).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ги изтъквате тези дуети - прекрасно знаеш, че винаги самостоятелните й песни в конкретната година са били по-големи хитове от дуетите, с изкл. на "Пия за тебе". И да, до известна степен според мен внимаваше в годините да не се натрапва и да не тече от чешмата, както беше с Ивана през 2006 (изключвам бутането за награди).
Да имаш всяка година по един дует с актуално име, с който да избуташ сезона, не е малко, я не се прави! :mf_surrender:

И чак да е внимавала да не се натрапва - не, просто е доста тъпичка и няма какво толкова да каже в интервюта! А в Биг брадър беше жив зян, в "Капки"-те и на финал не се класира... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да имаш всяка година по един дует с актуално име, с който да избуташ сезона, не е малко, я не се прави! :mf_surrender:

И чак да е внимавала да не се натрапва - не, просто е доста тъпичка и няма какво толкова да каже в интервюта! А в Биг брадър беше жив зян, в "Капки"-те и на финал не се класира... :3fdb8960598fa63e:

И Ваня да ти кажа не блести много с нейните заучени фрази от книжка :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ваня да ти кажа не блести много с нейните заучени фрази от книжка :3fdb8960598fa63e:
Напротив, блести - даже Люба Кулезич и Росен Петров го признаха! :Vishenka_05: А и Ваня поне отваря книги, за да заучава фрази.

А Преси освен с връзките с мутрите, побоищата, наркотиците и трабанта на баща си, с който да се прави на скромна и незабравила откъде е тръгнала, с друго не е интересна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...