Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мислех, че съм прочела всяка глупост и омаловажаване по адрес на Преслава, която може да се напише, но това, че Рени е продала повече от нея през 2008, бие всичко останало. :helpsmilie:

 

С албум на име "Опа Опа", който дори не е на български и за чието съществуване аз лично разбрах от ПР-а на Рени - Руневски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.music.store.bg/p24777/reni-cd-dvd-opa-opa.html

В този албум няма една ПОПУЛЯРНА песен а изведнъж продава 17 хиляди копия за три седмици. :roll1:

Като се замисля обаче Рени също каза, че гледанията за ''На най-красивия боклук'' са реални. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно затова е фалирала, сама си е изкупувала албума. Друга причина не виждам. А и като виждам какви "достоверни" сайтове са я публикували, даже може и една нуличка да е скрита.

 

Албумът бил разпространяван на будките за продажба на вестници. Разбирай: продавал се е като бонус към някой вестник на цена 1-2 лв. Аз една популярна песен не знам от тоя албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега разбирам че има такъв албум :1000 (29):

Сори, но следя само отбрани сръбски проекти :1000 (19):

 

Вярваи че и аз не знам нито една песен от този албум. Заглавието е много смешно, направо ме кара да умря от смях. Албума не знам кои го е издадел в СРБ, но не съм засичал ни реклама за него по тв. Признавам че Рени е ненадминлива нито от Андреа нито от Галена когато става дума за чуждестрана кариера в СРБ, и наистина албумите издадени за Гранд са били продавани но за Опата опата и аз не вярвам. :D

За тогашното време (2001-2-3) Рени беше новаторка, имаше шоу с една детска количка на сцената на Гранд, докато останалите пееха само с микрофон и две-три крачки напред и назад. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът бил разпространяван на будките за продажба на вестници. Разбирай: продавал се е като бонус към някой вестник на цена 1-2 лв. Аз една популярна песен не знам от тоя албум.

Не, около месец бе пуснала промоционална цена от 7 лева, а това за реповете за преса се оказа добра идея, защото е по-достъпно и не се налага да идеш до музикален магазин. Както казах има много фактори днес да не се помнят песните, но не мисля, ме тогава са били по-популярни „Другата”, „Нощна смяна”, „Пак ще ме обичаш” и т.н. А заглавната песен си се казваше „Macka”, обаче тя си я кръсти Опа, опа и стратегически нарече така и албума. Нещо като както Софка си кръсти Плачещо сърце „Слънчице мое” :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, около месец бе пуснала промоционална цена от 7 лева, а това за реповете за преса се оказа добра идея, защото е по-достъпно и не се налага да идеш до музикален магазин. Както казах има много фактори днес да не се помнят песните, но не мисля, ме тогава са били по-популярни „Другата”, „Нощна смяна”, „Пак ще ме обичаш” и т.н.

Бяха по-популярни и от "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Последен адрес", "Моят нов любовник", "Предай се на желанието 2" и "Мъж на хоризонта", дамм :Vishenka_05:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, около месец бе пуснала промоционална цена от 7 лева, а това за реповете за преса се оказа добра идея, защото е по-достъпно и не се налага да идеш до музикален магазин. Както казах има много фактори днес да не се помнят песните, но не мисля, ме тогава са били по-популярни „Другата”, „Нощна смяна”, „Пак ще ме обичаш” и т.н.

 

Ахахах, ама кои песни на Преслава цитираш. Дори те бяха популярни. За "Моят нов любовник", "Водка с утеха", "Последен адрес" и "Не съм ангел" пък да не говорим. Кажи ми един хит от въпросния албум на Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, около месец бе пуснала промоционална цена от 7 лева, а това за реповете за преса се оказа добра идея, защото е по-достъпно и не се налага да идеш до музикален магазин. Както казах има много фактори днес да не се помнят песните, но не мисля, ме тогава са били по-популярни „Другата”, „Нощна смяна”, „Пак ще ме обичаш” и т.н.

Да, и от "Не съм ангел", "Водка с утеха", "Последен адрес" и "Моят нов любовник".

 

Защо се пънеш излишно и даваш пример с пълнежите в албума?

Та аз от този на Рени не знам кои са хитовете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:aj:

 

Като заглавие може да се обърка човек, но при условие че има снимка на Рени на цедето, а тя трудно ша мине за Елена Папаризу, дори през 2008ма, почвам да си мисля и че това няма да е било.

 

Освен да е бил съвсем гратис към Трета възраст и другите вестници със същата аудитория

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярваи че и аз не знам нито една песен от този албум. Заглавието е много смешно, направо ме кара да умря от смях. Албума не знам кои го е издадел в СРБ, но не съм засичал ни реклама за него по тв. Признавам че Рени е ненадминлива нито от Андреа нито от Галена когато става дума за чуждестрана кариера в СРБ, и наистина албумите издадени за Гранд са били продавани но за Опата опата и аз не вярвам. :D

За тогашното време (2001-2-3) Рени беше новаторка, имаше шоу с една детска количка на сцената на Гранд, докато останалите пееха само с микрофон и две-три крачки напред и назад. :3fdb8960598fa63e:

 

Ето ти сам го каза... била е новаторка тогава, но към днешна дата хваща прах в скрина. Успехите които е имала тогава не ги отричам, но няма как цял живот да лежи на тях.

 

:aj:

 

Ето това е Опа, опааа... топ е даже и сега.

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина кво толкова има между Галена и Преса та чак и в такива моменти като бремености не се сдобриха, нито честитяха публично а толкова време демонстрираха добрите им стари приятелски дни.

Какво ли е толкова сгрешила Прес на Галс ? :scratch:

Не вярвам само статуетките да са проблем помежду тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е Опа, опааа... топ е даже и сега.

:happyppl:

 

А Елена Папаризу колко е сладка и каква нежност излъчва там. Обръщам резбата за такава жена. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискутирано е милион пъти. Галя завидя на Преси за "Певица на 2015", и показа че тя е ламтящата за награди.

... а всъщност тя взе по-голямата награда, за която няколко пъти официално се потвърди, че е по-голяма - "Музикален идол".

(Психо)патка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си е боклук, които прееба целия жанр с прищевките си. Колкото и човек да умее да прощава, в един момент просто ти идва "ту мач" и се разделяш с даден човек - любим, приятел, познат ...

Доста е натрупано при Галя според мен, но добре е направила, все пак Преслава си има наградите какво й трявба повече.

 

Радвам се, че ще се скрие за година поне сега като я наду Павел, малко да се прочисти атмосферата от плейбек и фалш.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и от "Не съм ангел", "Водка с утеха", "Последен адрес" и "Моят нов любовник".

 

Защо се пънеш излишно и даваш пример с пълнежите в албума?

Та аз от този на Рени не знам кои са хитовете...

Нямам нищо против Преслава, ако си мислите че злобея. Казвам, че и нейния албум бе половината с пълнежи дори тогава, сега не се и знаят. Водката се пее и до днес, другите изброени и те са по-останали във времето от на Рени, но не виждам нищо лошо да спомена фактора продажби, имало е защо да бъде купуван. Но Преси беше в самия си пик, в най-голямата компания, най-гледаната телевизия с рамото, рекламата, клиповете и честите им излъчвания.. Тогава не беше топа на Рени, беше направила дори 10 години на сцена и не бе любимката на Пайнера, с която да облъчва, а Преси ако ги беше изпяла на сръбски всички тези песни, едва ли щеше да има същия успех, друго си е родния език, и заглавия запомянш и текстове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу, коментирай този хит. Заслужаваше видео. То реално и ''Пет промила любов'' и ''Пак ще ме обичаш'' заслужаваха.

О да, също мисля така. Тя и "Моят нов любовник" са ми най-любимите от албума.

 

 

Радвам се, че ще се скрие за година поне сега като я наду Павел

Ти колко си гнусен, жалко, че няма кой да ти "надуе" мозъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О да, също мисля така. Тя и "Моят нов любовник" са ми най-любимите от албума.

Ти колко си гнусен, жалко, че няма кой да ти "надуе" мозъка.

''Моят нов любовник'' е една от най-добрите песни на Преслава евър. Трябваше да я налага за вечен хит. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...