Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия отначало беше топ. С черната коса, то мятане беше и прозявки. Тогава защо не я харесваше? :D

Защото тогава не слушах чалга. Анелия почна да ме кефи точно от 2011, след рязката промяна. Няма по-нахъсано пеене. Много я обичам, даже повече от Андреа, но тя ми е на сърце просто. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз след Андреа си харесвам най-много Анелия. :1000 (29):

И те е яка... през част от времето. :D

 

Да боли бъди готов! :3fdb8960598fa63e:

Мачка!

Много различно звучаща песен, някак си е по-нетипична чалга в сравнение с останалите напоследък. Искаше ми се балада от Джулия, но има време... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава и от мен. Вече няма награди, така че няма какво толкова да загуби с едногодишно отсъствие... Дано да е намерила човека за баща на детето и. И лека бременност.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е Камелия.Ало.Тя има мега хитове.Има фенове много и най вече има Глас.

Не е забравена след Пайнер ,а и с Пайнер както твойта кукуквица.

 

Тепърва ще има да разбираш кратуно, че Преслава не е Камелия. Ама как точно ти и подобните ти ще го разбирате с болка в сърцето, направо не е истина. Защото Камелия има вечни хитове, а тези на Преслава бавно угасват и единствената и спасителна сламка е бутането от страна на Пайнер. Ето това е истинската причина днес "преслините" да са притеснени, а не, че нещо в чалгата е мръднало. Страхуват се децата, че някой при тази нейна пауза ще хване оня за шлифера и Пресли ще си загуби топлото местенце, което над 10 години пази ревниво със зъби и нокти на цената на това да се скара и с най-близките си в този бизнес и да търпи близо 10-годишните подигравки на Камелия, че точно затова е все още звезда. Ах, как ми се откри тази вечер, идея си нямаш....

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото забелязали ли сте, че Яница не е особено пластична и движеща се по клипове. Както я изпляскат, така си остава до края на видеото, не мръдва. Дали ще е върху лампа, канапе, или разкикерчена на земната повърхност - като залепена е :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А между другото забелязали ли сте, че Яница не е особено пластична и движеща се по клипове. Както я изпляскат, така си остава до края на видеото, не мръдва. Дали ще е върху лампа, канапе, или разкикерчена на земната повърхност - като залепена е :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Да, много кофти. Не е като педофилката да се движи и изкривява стени по клиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не искала вече награди? - да бе да.... :roll1:

Преса има гадже и даже ще ражда? - да бе да..... :roll1:

И на двете не им трябвали концерти? - да бе да.... :roll1:

 

И така вече 2 години ни дрънкат глупости и двете. Въртят и сучат, мълчат и не коментират, а истината е, че заради онези награди, когато Преса не отстъпи за "Певица на годината", а Галка каза след 5 награди във фейса си, че е не е болна и нищо и няма..... Митака ги задраска и двете с дебелия маркер. А сега да гледат собствената си реплика в лицето на Джулия и да реват пред телевизора. Щото безметежието, в което живяха 10 години му дойде края. Но, такъв е понякога живота.... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще има да разбираш кратуно, че Преслава не е Камелия. Ама как точно ти и подобните ти ще го разбирате с болка в сърцето, направо не е истина. Защото Камелия има вечни хитове, а тези на Преслава бавно угасват и единствената и спасителна сламка е бутането от страна на Пайнер. Ето това е истинската причина днес "преслините" да са притеснени, а не, че нещо в чалгата е мръднало. Страхуват се децата, че някой при тази нейна пауза ще хване оня за шлифера и Пресли ще си загуби топлото местенце, което над 10 години пази ревниво със зъби и нокти на цената на това да се скара и с най-близките си в този бизнес и да търпи близо 10-годишните подигравки на Камелия, че точно затова е все още звезда. Ах, как ми се откри тази вечер, идея си нямаш....

 

:happyppl:

 

Ко има Камелия бе тикво видинска.Има 3 песни за 20 години .Има един дебел уй в гъза.Тва има.Ама не на Цветния ,а на ония дето и плащаха през годините....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много кофти. Не е като педофилката да се движи и изкривява стени по клиповете си.

Де да беше като педофилката поне малко. Нямаше 15 години все да прогресира. Трябваше да и връчим Прогресираща през цялото десетилетие :Vishenka_05:

 

И аз не използвах квалификации, а просто попитах дали само на мен ми се струва не особено раздвижена. Дес не и е виновна. Дес е пластична дори нашомбена се движи повече.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко има Камелия бе тикво видинска.Има 3 песни за 20 години .Има един дебел уй в гъза.Тва има.Ама не на Цветния ,а на ония дето и плащаха през годините....

 

Гледаш ли Кама в прайм-тайма на БТВ за втора година? :roll1: Какви клетви пишеше тук миналата година, а тя повтори. Ей, кротни се, че ще потрети и тогава животът ти няма да има смисъл. Между другото, не само ти я гледаш там. Гледа я и Деса, от дома си, по телевизора. Скоро ще я загледа и Пресли, че ще има много свободно време. Гледат я и всички колеги от 90-те, с които започна, а те бяха над 200. И всички говореха като теб колко е некадърна и колко е кувра. И ако цитираме пресният проблясък от "Шоуто на Слави", на класикът от Две могили.....

 

.... едно време ми говореха, че не мога да пея, а 20 години по-късно имам 18 албума.....

 

..... какво ли да мислим ние тук за твоята кратуна, която от напрежение да ми отговори направи точно 18 грешки в 1 изречение? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси ще ражда, Кама изпусна влака! :Vishenka_05:

 

И други раждаха. И се омъжваха щастливо. И горяха от щастие пред камерите. И за бъдещи творчески успехи говореха, ама сега гледат БТВ в неделя. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...