Jump to content



Online:Мария - Точно как


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Заклевам се Марията не знае друга локация за снимки, не знам колко пъти вече се въртя там. И като добавим и останалите, със сигурност се нарежда на второ място след мазето на Пайнер. Иначе нито предната, нито тази песен ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от първо слушане веднага ме грабна. Не е нещо ново, но ми липсваше такъв тип песен от Мария. Локациите вече сме ги гледали и в "Ако бях заменима", "Мен избра" и др. Не е някакъв кой знае какъв клип, но песента ме изкефи. Добре е!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Марче поне винаги е била с ефектна визия, а сега даже и не изглежда добре... :mf_surrender:

Песента не ме грабна, странна ми е, една такава вяла като за Кости, не усещам нещо ударно и с потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария и Ани Хоанг са двете, способни да развалят всяка хубава песен...

Кости й е дал много добра мелодия, супер отсвир и тая да "изпее" това нещо. :mf_surrender:

Малоумен текст, оставаме на страна мрънкането й и фъфленето й, от което половината думи не се разбират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле песента, а на мен ми липсваше Кости. Силно се надявам да не е толкова изхабен, но като му гледам и другите проекти се отчайвам. Не че и Марчета не си избирала възможно най-слабите му мелодии през годините. Стоянски как пък веднъж не направи впечатляваща визия, а не е като да няма възможност Марчето. Клипът е на Bashmotion , а все едно го е режисирал Скерлев. Нищо впечатляващо, но иначе си е поръчала статии колко е велик този проект и ги е качила в сторито на инста. :1000 (29): Толкова пък да нямаш реална преценка къде се намираш и какво предлагаш. Много я нахраних Марчето, но е крайно време да оправнае претенциите си и да предложи нещо добро. Още ме е яд, че пренебрегна "Болна тема си за мен" за сметка на десетки слаби песни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че исках да я спра на припева, реших да я изслушам цялото маане, а за да мога да дам някакво мнение за това... нещо.

Клипа едва вярвам , че е на Bashmotion, това бие на Скерлев / Люси (с малък бюджет).

Новия дебел чичак само за песен ли се бръкна, за клип що не плати?

 

Песента е ужасна, егати мънкането, на припева удря дъното, ужасно е. Цялата песен е мазна, мазна... смеска м/у рмънско манеле и сръбска скара, но с мънкането на Марче.

 

Бялата стена още 95 пъти няма ли да ни я покажат, тъкмо викам и при Яница я видяхме, и тука пак.

 

Кости не ми липсва, въобще не ми липсва. Очаквах мазно и получих мазно. После що имало криза в поп-фолка.

 

А предните и с Криско бяха добри и като клип, и като песен. Да пуска от Криско за лятото. А и рецитирането и там съответства на гласовите и "данни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че този път парчето е с балканско звучене, добре беше Мария да се завърне към този стил след ар енд би опитите. И все пак, прекалено в стил Кости ми идва, този човек още прави същите песни като от 2010.

Видеото наистина не изглежда като на Башмоушън, но бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...