Jump to content



Online: Джена - Диагноза - Ти


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Странно е, че вторият куплет е по-силен като текст от първия, а и от припева. Иначе не звучи никак зле, харесвам Драганински като автор. Клипчето е нормално, приятно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Official Download Links:

Soon...

 

Много ударно парче, добър клип! Тук ще се плюе, но навън мисля, че ще се завърти!

Успех на Джена, винаги ми е била много симпатична!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам песни, които трябва да изслушаш няколко пъти, за да ти влезнат здраво под кожата. Но като влезнат няма излизане. :D Тази е точно такава. Първо я чух няколко пъти от линка, а сега и от клипа и с всяко следващо слушане ми харесва повече. Отсвирът е страшен, припевът също. Драганински е много голям, за пореден път се доказва. Това е първата песен на Джена след раждането, която истински напомня любимата стара Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно, а изпълнението е просто покъртително циганско.

Видео обаче ми харесва. А всичките хартийки, дето пусна пред вентилатора кой ще ги чисти?

Мисля си, че тази вече изпя най-големите си хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много готино, както и Джена. Изглежда прекрасно! Песента е по-слаба от миналогодишните, които пусна, но пак става! Ниво "Кой ме събра с тебе" по-скоро, интересна, слушаема, но не мисля, че ще е хит.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е нивото, което трябва да имат пълнежите в албумите й. Абсурдно е такава песен да получава реализация. Нищо няма да стане от нея, пято, слушано, до болка втръснало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва. Хем е в нейната стилистика. Хем напомня за текстовете па Преслава. Направо цели фрази са грабени. Кой е автор на текста :D

 

Ще стане приличен хит. Има музикантлък в проекта... :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...