Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наградите нали са за десетилетие? :3fdb8960598fa63e:
Ами ок, но вкусът е нещо относително - според мен Преса започна да подобрява визията и да вкарва прилични визии още 2012 година! Така че влиза в този период. Аз не съм гласувала за нея, но на момчето може наистина да му харесва като жена!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно изказването на Брена - точно, защото не е запозната с нашия жанр го казва това. Явно то е на преден план, но като чуе певиците ни хич не са еднакви.

Освен това, техните звезди на компанията им Гранд нима не сложиха силикон? Всичките са с нови носове и нови зъби още на втората година от кариерите си.

Имало е периоди, в които Брена и Весна са изглеждали също по един начин. През 90-те те също си имаха калъп, по който се водеха всичките топ имена от фолка им и доста еднаквееха.

 

Защо не посочи имена тя? Защо не каза и един добър пример? Например Глория я е подгрявала, минимум за нея можеше да каже добра дума.

Тотално незапозната е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно изказването на Брена - точно, защото не е запозната с нашия жанр го казва това. Явно то е на преден план, но като чуе певиците ни хич не са еднакви.

Освен това, техните звезди на компанията им Гранд нима не сложиха силикон? Всичките са с нови носове и нови зъби още на втората година от кариерите си.

Имало е периоди, в които Брена и Весна са изглеждали също по един начин. През 90-те те също си имаха калъп, по който се водеха всичките топ имена от фолка им и доста еднаквееха.

 

Защо не посочи имена тя? Защо не каза и един добър пример? Например Глория я е подгрявала, минимум за нея можеше да каже добра дума.

Тотално незапозната е.

Щото така й изнася. Всичко знае тя. Ако не знаеше, нямаше Гранд да стане подобие на Пайнер като бизнес взаимоотношения. Рени каза, че Саша Попович е заимствал от този модел и изцеждането на младите таланти особено като машина за пари. А Брена специално са я подгрявали Рени, Азис, Глория, Андреа. Много стриктно ни следят даже и тайничко завиждат. Колко българо-сръбски дуета имаше... Камелия и Дуле, Глория и ”Луна”, Екстра Нина и Бобан, Галена и Андреа с Цвия и МС Стоян... Просто са горделив народ. Но то и така трябва, от една страна. Ние сме смотани и никой не ни е крив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/events/17240140005...519675547451124

 

Един от кофти страничните ефекти на мутризацията и чалгата.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора сега пуснаха една ретро песен по радиото в припева се пее нещо от тоя род : Ти не знаеш, ти не вярваш жената веднъж реши лиии...

 

Пъчти сигурен съм, че гръцки кавър. Жена я пее

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора сега пуснаха една ретро песен по радиото в припева се пее нещо от тоя род : Ти не знаеш, ти не вярваш жената веднъж реши лиии...

 

Пъчти сигурен съм, че гръцки кавър. Жена я пее

Казва се Ева. Коцето я направи същата - "Ще те върна в първи клас".

 

Сън не спи тя, ден не знае - обещае ли, ще отмъсти... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова да ми липсват тези момичета. Каква глътка свеж въздух бяха за жанра и колко добри парчета правеха. :Vishenka_05:

 

Още един фен на 88? Наистина бяха много интересни :phpgrin2:

За всички, които ги харесват : https://88music.alle.bg/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангасарче, Преса до скоро беше една от най-зле изглеждащите певици. Ту дебеля, ту анорексично слаба, невчесана и с увиснали до пъпа цици. Едва последните 2

3-4 години се приведе във вид, но да я нареждаме до секс символи, като Камелия, Галена, Андреа, че дори и Анелия е в пъти по-секси от Преса .

Аман от пресини лумпени.

 

Педалче , като никога не си бил с жена по-добре не давай мнение коя как изглежда. Преслава е една от най-добре изглеждащите и привличащи жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Педалче , като никога не си бил с жена по-добре не давай мнение коя как изглежда. Преслава е една от най-добре изглеждащите и привличащи жени.

 

Я го банвайте тоя истерик откачен. Аман от полюциите му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не гласува за този клип на Галена, а за хаваната. Според мен е много по-як, но въпрос на вкус де.

Това за мен е най-добрият клип, който е правен някога в България. На мен също ми е чудно защо "Хавана Тропикана" се смята за най-добрият, като "Една жена" е класи над него като идея, визии, декори.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я го банвайте тоя истерик откачен. Аман от полюциите му.

 

Колко е хубаво така нали , не виждаш ли ,че той почна с обидите ,но не се учудвам като всички сте еднакви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавихме и "Балада на десетилетието" в наградите, по желание на няколко потребителя!

Който не е вотнал, може да го направи до неделя! :Vishenka_05:

Ох, как можа да я добавиш... Как сега ще избера от всички балади на Десислава, Ивана и Глория за този период? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калинда какви неща пускаше.... влезе в Пайнер и стана една от всичките. Там като идат попадат в някакво пълно неведение.

Факт!

Всички песни на Джордан в "Ара" бяха топ! Сега са от боза нагоре! А "Фалшива" и "Нищо лично" на Кали...

 

 

Ох, как можа да я добавиш... Как сега ще избера от всички балади на Десислава, Ивана и Глория за този период? :1000 (29):
По една и на трите, плюс още две на други мадами, по твой избор! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казва се Ева. Коцето я направи същата - "Ще те върна в първи клас".

 

Сън не спи тя, ден не знае - обещае ли, ще отмъсти... :D

Лелее, брутална песен ! Музиката, че и изпяването къртят !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавихме и "Балада на десетилетието" в наградите, по желание на няколко потребителя!

Който не е вотнал, може да го направи до неделя! :Vishenka_05:

Подсети ме да гласувам, защото като нищо ще забравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...