Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Аз знам кой сАм...доста често го чувам🤨Аз пък се оглеждам в огледалото и си давам отговора👅👄"

 

Тя освен, че е объркала глагола "съм", не знае и в кой род да се нарече. Една жена би следвало да каже "Аз знам коя съм...". Да не говорим, че в тоя брътвеж не намирам и смисъл. Знаела коя е, често го чувала, но ПЪК се оглеждала в огледалото и си давала отговора. Ми нали знаеш коя си, ма, тепърва ли ще си даваш отговор? :mf_surrender:

Определено най-простата чалгарка. И на Теда А. и Роксана съм виждал постове с грешки, но поне имаха някакъв ясен смисъл, докато празноглавата Тотка не стига, че неграмотна, а и смислово не може да го докара. Супер зле просто. И това е майка, отгледала син :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен видеоклип като за преди 20+ години :Vishenka_05:

 

Скерлев има заслугата. :Vishenka_05: Това му е първият клип, имаше и награда даже от Хит коктейл, мисля.

По онова време клипове нямаше, това видео постави началото на добрите екранизации. Дотогава си бяха тв версии на самодейно ниво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албум ?

27749883_1610091892360678_510078079440706440_n.jpg

Време е, все пак има какво да предложи! Много е красива. :Vishenka_05: По-подходящо заглавие би било "ГЕНЕРАЛ"! Най-добрата й песен за мен в последните години. Може би от 2012 насам. Не, че и "Дай ми още" не е яка, но като заглавие другата е по-подходяща, а и на мен поне ми е фаворит.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервю на Димитров. От Хотарена го копирах и не знам дали е истинско.

 

Инж. Митко Димитров и неговата музикална компания „Пайнер” отпразнуваха 28 години в бизнеса. В интервю по повода той споделя, че е много радостен, че във фирмата има хора, с които работят заедно от самото й възникване, та чак до сега, узна HotArena.

 

За своите музикални предпочитания, г-н Димитров разкрива, че всъщност вкусовете му са по-близо до рока. „Още през 90-а година започнахме с рока с изключителен ентусиазъм. Направихме доста записи на рок парчета, които обаче за съжаление тогава нямаха този пазарен успех. Наложиха сватбарските оркестри, появи се орк. „Димитровград”, попфолк звученето, шлагерната музика, Хисарския поп и така тръгнаха нещата”, споделя Митко Пайнера пред „Шоу”.

 

Причината за успешния му бизнес, според него, е, че: „Винаги сме инвестирали в постоянство и перспектива, в техника и база, която да работи за нас години напред. Ръководим се от прозорливостта на бизнеса преди да инвестираме. Имали сме късмет да получаваме правилното в точния момент”.

 

Със Стефан Шарлопов Митко Димитров е бил приятел. Останал е впечатлен от мащабното му мислене, но споделя също, че бизнесменът е поемал много рискове и е взимал кредити – отношение, в който той самият е по-свит. На въпроса дали смята, че Шарлопов е починал от стрес, той отговаря, че смъртта му е плод на много стресови ситуации. Димитров добавя, че и в неговия бизнес и във всеки един такъв има стрес, особено когато се върти в България.

 

Колкото до казуса с Андреа, инженерът отсича: „За мен това е едно болно въображение. Нейните обвинения и упреци са толкова неоснователни, а и нямат никаква логика. Претенциите й са, че съм бил окупирал пазара и съм блокирал нейните участия отвсякъде, което е повече от нелепо. Да не говорим, че изобщо не съм се и интересувал от нейното развитие”.

 

Засягат се и темите с разделите с ДесиСлава и Рени, което Димитров коментира така: „Плюейки по фирмата, всъщност дискридитират себе си. Поднасят упреци там, където довчера са яли. Така обиждат най-вече себе си! С всички изпълнители сме имали добри години, проблемът е, че никой не търси вината в себе си. Има нещо, което много им пречи – манията за величие!”.

 

За ДесиСлава добавя, че е опитала да прави кариера къде ли не след „Пайнер” и в чужбина, и със собствена телевизия у нас, но не е успяла да се реализира самостоятелно и се е завърнала с подвита опашка отново във фирмата. Колкото до Рени – тя не се е върнала, но и фирмата не я е искала обратно.

 

За Камелия заключи: „Тя има едно предимство пред много други изпълнители – умее да си прави участията, да е атрактивна през цялото време. Много други не го правят, разчитат само на рекламата, която фирмата прави. Мислят, че тя е достатъчна за участия, а не е”.

 

За Ивана и Глория, Митко Димитров не е много словоохотлив. Намеква само, че винаги е имал спорове с изпълнителите за типа песни, които трябва да изпълняват. „Те имат усет, разбират детайлите, но аз пък умея правилно да определям емоционалната същност на съответното парче, без да съм музикант. Те невинаги са съгласни с моето мнение”.

 

Липсата на участия на Райна, според Митко са следствие от представянето по време на участия и самите хитове.

Ако това интервю е истина, съм speechless.

1. Митьо, никакъв рок не си развивал, а си записвал касетки в мазетата с Панчо. За какъв рок говорим, след като произнася "Фреди Меркурий". Сътрудничеството на Максим Горанов с Глория за някои песни и албуми и вторият албум на Лили Иванова за Пайнер - "Частен случай", са единствените рок наченки в бизнес мераците на Митьо.

2. Причината за успеха ти, Митьо са, на първо място, жена ти като отличен финансист... 2. Подкрепата първо на СИК, после на ВИС. 3. ГЕРБ 4. Успехите на сина Христо Димитров 5. Първият албум на Глория и всички свестни останали певци, с които стартира, както и музиканти като Ленко, Димитър Петров и Димчо Делев. 5. Личните връзки на Рени с ГРАНД. 6. Късметът и свободната пазарна ниша, както и абдикацията на естрадните, забегнали по Германия тогава, след пресоване от страна на номенклатура срещу всички творци в постоталитарно време.

3. Когато един изпълнител, в случая Андреа, казва истини, става неудобен, с болно въображение, неуспешен и злобен. Дали...

4. Не знам кой кого дискрЕдитира, но Митьо изтърва десетки свои добри изпълнители. Е па всички ли страдаха от мания за величие, бе?!

5. Пази Боже, Митьо, Ивана и Глория да се съгласни с твое мнение относно музика. Емоционалната същност определял... :1000 (29):

6. Райна има доста участия и в различни краища на страната, и извън нея. Представи се перфектно на тях - лично съм бил свидетел, а за недоволни от нея не съм чул, защото пее на живо, мила е, не закъснява и забавлява с разнообразна програма. Хит изкара наскоро, стари има колкото щеш, фолклорни също...

 

Това интервю или е съшито с бели конци, или Митьо е мръднал, но май е второто. :1000 (21): Разпознава се импозатният димитровградски стил на повествование в отговорите.

 

 

В темата за последната песен и клип "По-силна ставам", съм обяснила защо така. А и не можем да сравним дискографиите им с Деса, при положение, че Ема все пак е копие на гореспоменатата...

А, тук не съм съгласен с теб. Това, че през 2004 Ема има руси букли до периода на "Свързано е с теб", какво общо има с Десислава... щото и тя имала такива тогава, видиш ли. Емилия мина през доста метаморфози. Беше доста плаха, свита, но на Тракия фолк 2003 вече беше една страхотна дама, която не приличаше на никого, камо ли на Деса, а на себе си. Пусни си ги на Тракия фолк в Пловдив и виж, и ми кажи кое е общото. Деса винаги е била късокрака, цицореста, инфантилно подскачаща на сцената. Ема е по-нежна, меланхолична. Просто блендите им, когато пеят по-чувствени балади, са сходни. Оттам нататък Деса може повече да импровизира със стиловете, но аз харесвам повече как Емилия атакува тоновете. Никога няма да забравя турнето през 2007 - Емилия ги размаза с нейното представяне, пеене и микс. И онези огромни надписи на "Не виждам", визията й с тоалетите от Виргиния. Има и много красиви усмивка.

 

Ако ще коментираме албумите - "Нежни устни" и "Ангел в нощта" са брутални, брутални албуми. Песни като "Изгубена любов", "Коварство и печал", "Любов в полунощ", "Мечтата ми вземи", "Не оставяй сълзи" плюс заглавните са уникални. Следващи албуми също. Разбира се, Деса беше феномен, особено в периода на "Мистерия" - обожавам албумите "Завинаги", "Мистерия", коментирахме ги скоро.

 

Доколкото са ми казвали, Гергана е гласена от Димитров като визуално копие на Деса след напускането й в същата година, но не се получи точно така.

Не бъди така остра към Емица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Анелия, винаги съм я хвалил за това, че е една от малкото, които продължават да радват феновете си с албуми.

Обложката е супер, но не съм сигурен дали това ще се отнася и за съдържанието. Дано да сложи само хитове като Дай ми още, а не избълваните дивотии от 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз знам кой сАм...доста често го чувамАз пък се оглеждам в огледалото и си давам отговора"

 

Тя освен, че е объркала глагола "съм", не знае и в кой род да се нарече. Една жена би следвало да каже "Аз знам коя съм...". Да не говорим, че в тоя брътвеж не намирам и смисъл. Знаела коя е, често го чувала, но ПЪК се оглеждала в огледалото и си давала отговора. Ми нали знаеш коя си, ма, тепърва ли ще си даваш отговор? :mf_surrender:

Туца неведнъж е показвала, че е проста на п***и майни /с извинение/. Не знам дали помните бЪсейна, ама много се смях тогава :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Анелия, винаги съм я хвалил за това, че е една от малкото, които продължават да радват феновете си с албуми.

Обложката е супер, но не съм сигурен дали това ще се отнася и за съдържанието. Дано да сложи само хитове като Дай ми още, а не избълваните дивотии от 2017.

Единствената с концертна дейност от аткуалните!

Винаги ще я уважавам именно заради това,че поне с тези неща си изиграва "правилно картите" както тя обича да казва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Анелия, винаги съм я хвалил за това, че е една от малкото, които продължават да радват феновете си с албуми.

Обложката е супер, но не съм сигурен дали това ще се отнася и за съдържанието. Дано да сложи само хитове като Дай ми още, а не избълваните дивотии от 2017.

Ще има и нови песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои сметки следните песни трябва да включи:

  1. Генерал
  2. Сърцето ще плати (дует с Илиян)
  3. Аз съм дяволът (ft. Галин)
  4. Гот ми е
  5. Дай ми още
  6. Кажи ми (дует с Kyriacos Georgiou)
  7. Вярвай
  8. С тебе ми е най
  9. Мило мое

Оттам има гръцката версия на "Кажи ми", турската на "Дай ми още", "В моя ум" и "Започваме на чисто", които са на кантар по-скоро.

 

Общо взето има предостатъчно място поне за 3-4 нови. Дано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака видя ли как говори за Кама... ако е истинско това интервю де :mf_surrender:

 

Истинско е и още как. Въпросът е дали в медиите на Пеевски го дава. Винаги когато има да плюе някой, те удобно му предоставят трибуна. Виждам, че стиска зъби и претупва въпросите за Кама, но няма как. Когато си крещял преди 3 години.... "Ще види тя как е без мен....", до най-големия комплимент в кариерата и..... " Абе добра е, щото е певица та дрънка и затова оцелява без мен".... според мен е примирение с фактите. Втора година ще е ментор въпреки него. Става неудобно да се плюе точно сега. Затова леко ще се сниши и огън по Андреа, че тя му е целта в момента. Просто му разкри "бизнес начинанията" в детайли и човека е бесен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинско е и още как. Въпросът е дали в медиите на Пеевски го дава. Винаги когато има да плюе някой, те удобно му предоставят трибуна. Виждам, че стиска зъби и претупва въпросите за Кама, но няма как. Когато си крещял преди 3 години.... "Ще види тя как е без мен....", до най-големия комплимент в кариерата и..... " Абе добра е, щото е певица та дрънка и затова оцелява без мен".... според мен е примирение с фактите. Втора година ще е ментор въпреки него. Става неудобно да се плюе точно сега. Затова леко ще се сниши и огън по Андреа, че тя му е целта в момента. Просто му разкри "бизнес начинанията" в детайли и човека е бесен....

Много ми стана интересно как така каза нещо хубаво ца нея наистина. Не го очаквах. Дали няма да се завърне някой ден, като Деса? Обаче Митко насоли леко и Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми стана интересно как така каза нещо хубаво ца нея наистина. Не го очаквах. Дали няма да се завърне някой ден, като Деса? Обаче Митко насоли леко и Рени.

 

Кама, че няма да се върне е ясно, но той изгори всички мостове към нея. Толкова бе амбициран да я смачка, че и изтри всички клипове. Само нея не кани в клубовете, които менажира. През цялото време и подливаше вода в клубовете където пее. Заплашваше я 3 години и дори и прати 2 проверки от НАП. А тя просто искаше условията, на които работят Веско Маринов и Славка Калчева и новите и клипове по 2 пъти между 21:00 и 23:00. Това е, друго няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама, че няма да се върне е ясно, но той изгори всички мостове към нея. Толкова бе амбициран да я смачка, че и изтри всички клипове. Само нея не кани в клубовете, които менажира. През цялото време и подливаше вода в клубовете където пее. Заплашваше я 3 години и дори и прати 2 проверки от НАП. А тя просто искаше условията, на които работят Веско Маринов и Славка Калчева и новите и клипове по 2 пъти между 21:00 и 23:00. Това е, друго няма.

Това заради клиповете ли тия заплахи? Що за потресаващо отношение? Толкова тенденциозно отношение така и не схванах защо... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ДесиСлава добавя, че е опитала да прави кариера къде ли не след „Пайнер“ и в чужбина, и със собствена телевизия у нас, но не е успяла да се реализира самостоятелно и се е завърнала с подвита опашка отново във фирмата. Колкото до Рени – тя не се е върнала, но и фирмата не я е искала обратно.

 

Десислава трябва да се чувства доста обидена от това изказване, ако е достоверно. "Подвита опашка", не успяла да се реализира..... как ще говориш така за настоящ служител.... :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама, че няма да се върне е ясно, но той изгори всички мостове към нея. Толкова бе амбициран да я смачка, че и изтри всички клипове. Само нея не кани в клубовете, които менажира. През цялото време и подливаше вода в клубовете където пее. Заплашваше я 3 години и дори и прати 2 проверки от НАП. А тя просто искаше условията, на които работят Веско Маринов и Славка Калчева и новите и клипове по 2 пъти между 21:00 и 23:00. Това е, друго няма.

Коментирай, че след 1 месец официално става пенсионер. Колко години още ще управлява Пайнер?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това заради клиповете ли тия заплахи? Що за потресаващо отношение? Толкова тенденциозно отношение така и не схванах защо... :mf_surrender:

 

Митака се подлъга от преговорите с Деса през 2014 година, че с Кама и Глория ще е същото. Той въобще не вярваше, че Камелия ще си изчака края на договора и няма да работи за него. Може би към днешна дата да съжалява, че прекали тогава, но ербап мъж не се оплаква. Егото му е много важно, защото само то му остана. След това интервю на Кама и се оформя ореолче около образа. Колкото и да им е неприятно на едни хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава трябва да се чувства доста обидена от това изказване, ако е достоверно. "Подвита опашка", не успяла да се реализира..... как ще говориш така за настоящ служител.... :1000 (24):

Наистина страшно неадекватно поведение. Явно още го сърби, че Деса му би шута 2003, точно когато му бе станала една от златнити кокошки. Нормално да има злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...